Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokusní králíci

Goto down 
+2
Taku3211
Phate69
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 EmptyTue Apr 20, 2010 10:51 am

Kira

Je to moc riskantní. Tyranidi se vyvíjejí velmi rychle a byly nalezeny i známky toho, že dokázali nejen prolézt warpem, ale zabít skrz warp i vyvolavače. Navíc, kvůli několika Mariňákům chaosu si nebudeme čerpat síly. řekl velitel, který tě osobně znal a tak nějak čekal, že přijedeš.

Jinak se všem povedlo najít nebo udělat, co chtěli.

Začal výcvik. Všichni tvrdě dřeli, několik "dobrovolníků" odvezli na léčitelskou ubikaci kvůli nevolnosti ze seskoku a jiných zranění.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 EmptyTue Apr 20, 2010 12:08 pm

Sparrow

Po tom co jsem se dobře bavil skokama warpem a podobným nesmyslama jsem šel spát. Nehodlám plýtvat silami. Dvě tři hoďky před odchodem jsem si ještě šel zastřílet.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 EmptyTue Apr 20, 2010 12:22 pm

KIra

Všichni se zúčastníme nácviku, nebo alespoň prvních pár seskoků. Tedy taky by ty mariňáci mohli vyvinout nějaký pohodlnější způsob přepravy. Poté se odebereme do našeho tábora, dovybavit se na zítřek. Pokusím se někde v táboře sehnat nabitý duševní krystal. Myslím, že by se mi mohl hodit, kdyby přišlo do tuhého. Naštěstí jsme sebou přivezli nějaké zásoby při příletu a zatím to nevypadá, že je zde mnoho věštců a lidského psykera by nejspíše napřímo zabil. Tak pánové večer nástup, plnou výbavu a všichni sebou komunikátory. V rámci možností se pokuste něco naspat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 EmptyTue Apr 20, 2010 7:40 pm

Moonstrider
Před odletem si ještě dojdu do skladišť pro pár věcí.
Naberu si pár nějakých středně silných granátů a něco co by mě bylo schopné rychle postavit na nohy(nějaké potravinové kapsle nebo podobně) ze stavu naprostého vyčerpání.A nakonec si najdu nějakou uzounkou niť, !velmi! hořlavou a vezmu si jí na několik kilometrů délky(nemělo by to být tak velké, vzhledem k malé velikosti niťě.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 EmptyWed Apr 21, 2010 8:37 am

Hal

Bolter, munice.... opakuji si pořád dokola. Sakra, munice, ty hovada tam jsou bez munice! To vidím na bágl.
Vlezu zpátky do ubikace a vezmu svůj bágl. Pak se vydám do výstrojáku a nafasuju munice, co se do něj jen vejde. Pak se pomalu vydám na Nádvoří, přeci jen už nám do odletu zbívá jen velice málo času. Tam si stoupnu a neustále dokole si kontroluji výstroj. Pak si ještě z paměti zopakuji kodex Astartes a mám hotovo.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokusní králíci - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokusní králíci
Návrat nahoru 
Strana 3 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: