Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokusní králíci

Goto down 
+2
Taku3211
Phate69
6 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyFri Apr 16, 2010 1:25 pm

Sparrow

Pozdravil jsem Eldarku, představil se a šel se nahlásit a ubytovat se.. Později se k nim připojím.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyFri Apr 16, 2010 5:44 pm

Moonstrider
Odpovím Eldarce:Můj kmen už neexistuje a nečekám, že byste ho znala.Nyní sloužím už pouze všem Eldarům, nebo sám sobě.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyFri Apr 16, 2010 11:31 pm

Kira

Myslím že mi to ale můžeš říct, je pravda že mnoho našich kmenů bylo zničeno ale téměř žádny zapomenut. Otočím se ke zbývajícím Myslím že se tu ještě uvidíme, kdyby náhodou tak alespoň ráno na nástupu. Zatím se loučím pánové. Odcházím dál zkoumat naší část tábora, což jsem měl dříve v plánu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptySun Apr 18, 2010 8:09 am

Hal

Přistoupím k nim: Můžeme pokračovat v prohlídce? Ještě nám toho spoustu zbývá. Pokud souhlasí, protáhnu je táborem, ukážu jim hangáry, dílnu, atd. Skončit bychom měli u jídelny.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 8:31 am

Jídelna vypadala...no...alespoň čistě. Nebyl tam zrovna extrémní výběr, ale "tomu", co vám dali v miskách se dalo říkat jídlo. Rozhodně jste poznali, že je to nějaký typ proteinové stravy a jiné havěti. Nicméně po jídle jste se cítili svěží.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 11:23 am

Sparrow

Jetpack,jetpack,jetpack.. Ku*va zapomněl jsem si vzít ten zatr.kun*apr. jetpack... Ubytoval jsem se a dohnal ten zbytek komediantů, hrajících si na vojáčky.. Jídelna,hm,chm, i krooti chutnají líp..
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 2:38 pm

Hal

Zblajznu svojí porci a podívám se po ostatních tvářích. Koukám,že vám chutná. Mariňáci tomu říkají Bašta. Neni to nic extra ale docela to zasytí. Jíst pořád jenom kapsle je humus.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 2:51 pm

Kira
Po menší prohlídce tábora docela vyhládne. Vzala jsem tác s jídlem Něco takovýho mi rostlo v pokoji, než jsme přiletěli, no co ochutnáme cizorodou kuchyni Začnu jíst, koukám na ostaní, kteří se kromě mariňáka taky netvářejí zrovna nejlíp. Po jídle se zeptám mariňáka Nevíš kde chytili toho gretchina, nebylo to tak uplně zlí?.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:17 pm

Hal

Vím určitě, že to nebyl greetchin. A být tebou, nesnažím se zjistit, co to bylo. Když to zjistíš, už se nikdy nenajíš. A hlavně mi to neříkej, klidně budu jíst cokoliv, ale nechci vědět, co to je. Skočím k výčepu pro nějáké pivo, přinesu ho ke stolu a všem ho rozdám. Zkuste tohle, je to lepší než to jídlo. Vlastně je to hodně dobrý pití. Načež si otevřu plechovku, pozvednu jí a se slovy Na Císaře a na nás se napiju.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:33 pm

Dojídali jste nepoživatelný poživatelný oběd a bylo vám řečeno, že ostatní kádry mimo tábor elity dostávají mnohem horší stravu.
Najednou se rozezněly sirény.

Bratr Řehoř

Vážení a milí, máme tu problém, tak se začněte trošku hejbat a dostavte se co nejrychleji na nádvoří. Jistě vám nemusím připomínat, že v plné polní. Přijde admirál a něco vám chce říct. Vypadá to, že si zabojujete. Tak pohněte kostrou a hybaj na nádvoří. Koho předběhne nekron, má u mě kopanec do zadnice! Končím a dopřeju vám trošku hudby.
Ze všech sirén se začala linout hudba někdejšího velmi známého klasika, zvaná Saturnovo allegro.


Naposledy upravil Phate69 dne Mon Apr 19, 2010 4:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:40 pm

Kira

Obávám se, že teď budeme jíst i to o čem budeme vědět, kde to běhalo. Bez vyslovení přípitku, opatrně ochutnám. Není to tak špatný nápoj, ale přeci jen raději budu u alkoholu prostých nápojů. Děkuji, bohužel nevíme kdy se co semele a potřebuju mít čistou hlavu, určitě nechcete aby jsem se myslí v zápalu boje zaobírala někým z vás. Sakra sireny, že by někdo napadl tábor. No pánové to máte zajímavý první den.Naznačím svým společníkům, že odcházíme zvednu se a jdu před jídelnu, po cestě se pokusím nahlídnout do budoucnosti alespoň na pár dalších minut ať vím co se děje. Před jídelnou se rozhlídnu kde se co děje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:44 pm

Hal

Tohle tu bude často. Kopnu do sebe zbytek piva. Vyběhnu před jídelnu a mažu do své ubikace. Tam popadnu svůj bolter a munice kolik mám. Otočím se a klušu zpět na nádvoří. Tam si stoupnu na své místo a čekám.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:51 pm

Sparrow

věci mám tradičně u sebe,takže nikam nespěchám a jdu s tou nově objevenou skupinkou na nádvoří a čekám co z těch nahoře vypadne.
Návrat nahoru Goto down
Plukovní komisař Toth

Plukovní komisař Toth


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 3:56 pm

S rukama za zády jsem procházel táborem a vyhodnocoval situaci. Rozmístění buněk, budov, obranných pozic a hlavně morální nasazení mužů, zdůraznit že lidských mužů. Při zvukovém signálu jsem se na patách otočil a rázným krokem zamířil k velitelským stanovištím. Moje otázka na vedení, opět zdůraznit že lidské, je jasná, co se děje a co se s tím má dělat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 4:24 pm

Kira

Viděla jsi nádvoří z ptačí perspektivy, nějakého komandanta nejspíš od mariňáků, spusty kliků, dřepů, fyzické kondice a seskočné moduly.

Komisař Toth

Pane, vím, že jste tu nový a neznáte tu ještě chod tábora, ale pokud se rozezní sirény, máte být nastoupen na nádvoří řekl ti nesměle gardista čekající u dveří někoho výše postaveného.
V tom se dveře otevřely a vyšel z nich chlap v mariňácké zbroji s obouručním pulzním kladivem. Komisaři Tothe? Půjdete se mnou. Okamžitě. Prošel kolem tebe a vyrazil rychlým krokem směr nádvoří.

Po pár vteřinách shonu se všichni jakžtakž seřadili na nádvoří. Z příjezdové cesty směrem z lidského kádru šel komisař Toth a Otec Dominik. Tvářil se dost přísně a každého si měřil pohledem.

Spoiler:

Postavil se tak, aby k nikomu nestál zády. Pozor!
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 5:12 pm

Moonstrider
Vyliju zbytek toho podivného alkoholu do nejbližšího květináče a v klidu zamířím na nádvoří....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 9:17 pm

Otec Dominik

Postavil jsem se před nastoupený tábor elit a zahřímal jsem: Vojáci všech ras a národů. Jako velitel táboru elit vás zde samozřejmě všechny vítám. Ale dost řečí. Někteří jste tu noví a hned máte napilno. Gratuluji.

Jeden důstojník začal vybírat vyšší důstojníky jednotlivých ras (všichni hráči) a admirál mezitím pokračoval:

Teď k úkolu: Příslušníci bývalých Ultramarines, kteří se přidali k silám chaosu, odolávají už třetím týdnem na planetě Rheus zhoubným Tyranidům. Prokázali velkou odvahu a pokud ještě žijí, byla by škoda tyto bojovníky tak hloupě ztratit. Nebude to lehké, ale bude to splnitelné. Vaším úkolem je tedy vysekat své bratry ve zbroji ze spárů smrti. Poslední hlášení jejich velitele bylo dnes v noci v 2:27. Bratře Řehoři?

V reprácích to trošku zachraptělo a pak s eozvalo dovné vytí, ševelot kobylčích křídel, střelba a do toho zněl drsný, odhodlaný hlas: Kur*a, u všech bohů! Už jsou zase tady! Máme posledních pár zásobníků a z mých 270ti lidí už je jen 12...11...11 a já. Přijeďte, tahle planeta je ztracená, přeskupíme se a začneme defenzívu jinde. Hlavně nás tu nenechávejte. CHCÍPNI, ŠVÁBE! Přijeďte, čekáme vás do 48 hodin.

Pak hlas utichl. Otec Dominik se opět rozkřičel: Hlasí se k těmto dobrovolníkům ještě někdo? Pár lidí se uchechtlo. Pak vystoupila Kanovnice řádu Adepta Sororitas a jejích 30 sester bitvy. Poneseme Císařův oheň tam, kde je tma zkázy, neúspěchu a cizáctví.
Otec nezměnil výraz, jen dodal: Takže celkem 150 mužů, k tomu vám dalo velitelství 3 obojživelné Hellhoundy a jednoho Psykera. Po zbytek dne budete trénovat fyzičku a hlavně seskoky orbitem. Přesně v 19:30 se dostavíte na nádvoří a naberou vás orbitální transportéry. Výsadek bude proveden asi dva kilometry za pozici, kterou určili mariňáci chaosu naposledy. Obsadíte pevnost, která tam je a počkáte budete ji držet do verdiktu psykera, který vám najde cestu a přesnou polohu Mariňáků, pro které jdete. Měli by být asi 700m za řekou, kterou uvidíte z pevnosti a přes kterou vede most. Na nádvoří na vás budou čekat transportéry hned, jak se s Mariňáky vrátíte zpátky. Všechno jasné?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 9:24 pm

Moonstrider
Samozřejmě, jen by mě zajímalo, jak se udrží 48 hodin.......
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 9:52 pm

Hal

JASNÉ, křiknu sborem se všemi ostatními mariňáky. Pokud je to vše, čekáám na pokyn k rozchodu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 9:55 pm

Otec Dominik

Přistoupil jsem k Eldarovi a řekl jsem mu tichým, srozumitelným hlasem: Jestli se udrželi přes tři týdny, udrží se i blbý dva dny navíc. Ty osobně mi přivedeš ty, kteří tam sou, živí, nebo mrtví. A jestli umíš počítat, což doufám, že taková inteligentní rasa dokáže, spočítáš si, že za nimi vyrazíme ani ne za dvacet hodin. Pak jsem se otočil k ostatním. Rozchod!
Došel jsem za Komisařem Tothem. Cítíte se na misi? Bohužel vaše oblíbená střelba do zad je povolena jen proti gardistům, a těch tam moc nebude. Ale jestli si chcete zabojovat, prosím.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 10:00 pm

Hal

Vyrazím rázným krokem směrem k ubikaci. Tam si sednu a chvíli přemýšlím. Proč proboha musim pomáhat tomu ztělesnění zla. I když říkal, že to jsou bývalí Ultramarini, tak jsou pořád na straně chaosu. Na druhou stranu k nim mám povinnosti jako ke svým bratrům. At je to jak chce, jsou na naší straně a já nenechám sežrat ani Orka, ani Necrona a ani Chaosáka. S tímhle v mysli si začnu kontrolovat výzbroj a výstroj. Chci, aby všechno fungovalo bez nejmenších problémů.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyMon Apr 19, 2010 11:50 pm

Sparrow

Stále vyčkávám, zkontroluju všechnu výbavu včetně drony, funkčnosti infiltrace, zaměřovačů a termovize..
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 12:04 am

Kira

Tohle nevypadá tak špatně, možná by jsme mohli těm mariňákům udělat jejich práci. Po nástupu jdu za velitelem pevnosti. Pane mladší věštkyně Kira a zbytek oddílu, chceme se taky zúčastnit, říkáte že budeme v pevnosti pár mil od pozice mariňáků. Měla by jsem takový nápad, pokud určíme přesně polohu, můžeme je vyfouknout hmyzákům přímo z talíře, kdybychom je proházeli warpem do pevnosti a odtud pryč. Na realizaci tohoto nápadu by jsem sebou ale potřebovala,více pavouků, alespoň tak pět, možná i ve třech by jsme to zvládli. Přídavkem jim tam můžem nechat sud toho co jsme dnes obědvali a menší bombu. Každopádně budem potřebovat, mít odkud vstupovat do warpu a na to se zabezpečená základna hodí více než dobře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 6:46 am

Moonstrider
Nepřesvědčen odkráčím a zamířím na ubikace.
Zkontroluji diamanty.Pak zamířím do nejbližšího skladu a pokusím se najít nějaký zelený plášť schopný zakrýt celou mou postavu, nejlépe něco lehkého, kromě barvy nejsou vlastnosti důležité.Dále si najdu nějakou střelnou zbraň, asi jen to, co používají Eldarští strážci.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 EmptyTue Apr 20, 2010 6:54 am

Hal

Po kontrole výstroje si zajdu na střelnici, nechám si tam vyhodit repliku Tyranida a vykropímdo něj celý zásobník. Tak tohle funguje. Paráda. Ted zpátky do jídelny. Dojdu do jídelny a zažádám o potravinové kapsle. Čert ví, jak dlouho tam budeme.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokusní králíci - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokusní králíci
Návrat nahoru 
Strana 2 z 3Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: