Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Pokusní králíci

Goto down 
+2
Taku3211
Phate69
6 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 2:51 pm

Tábor v ranní mlze se zdá mrtvější než kdy jindy. Najednou ticho prořízly trysky transportéru Tau a na "nádvoří" přistálo vznášedlo. Z něj vyšli poslední elitní válečníci. Jejich zavazadla budou dovezena do ubikací a všichni jsou informováni o režimu tábora a jejich funkci.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 2:55 pm

Hal

Vylezu mřed ubikaci, jen s pistolí po boku a bolttrem na zádech. Jdu rázným krokem směrem k dílně. Tam najdu nějákého Techpriesta, podám mu boltter: Chci na to lepší miřidla, kolimátor nebo bojová optika by nebyla na škodu. Díky.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 5:16 pm

Hal

Přišel k tobě technokněz, který to zde měl na stzarosti. Pane, pokusím se, ale i kdybych dokázal jakkoli uspíšit úpravu vaší zbraně, nebude to dřív jak za týden. Zkuste, prosím, počkat, než dokončíme mobilizaci a vybavíme všechny vojáky. Už jsme v polovině, ale ještě měsíc budou trvat přípravy, než bude planeta kompletní a ještě týden, než budeme schopni upravovat vaše zbraně a zbroje.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 7:36 pm

Hal

V pořádku, počkám, připravenost je přednější než pohodlí jednotlivce. Chtěl jsem to mít v cajku, než se přihodí nějáká akce, z toho co mi říkáš se asi nic takového neplánuje. Dík moc a zastavím se tu jindy. Přátelsky ho plácnu po zádech a vrátím se zpět na ubikaci. Tam nechám boltter a jdu se jen tak cournout. Jdu na Nádvoří, asi za účelem seznáméní se s ostatními.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 10:30 pm

Sparrow

Vystoupím z lodě přímo na nějaké nádvoří, helmu mám v podpaží. Hej, co je uvítání nebude? Ani fanfáry?,zahalasím vesele. Pár mužů okolo se uchechtlo. Pak jsem si všiml mariňáka, co přicházel k lodi, nazdar ,zdravím,teď už tišeji. Hm, hádám,že budeš vědět něco o místním systému, mohl bys mě provést?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 11:03 pm

Z jedné z řad přihlížejících se vysunula podivná postava. Přišla k vám hora plechu a zářící zelené energie. Sparrowa si prohlížel nekron kupodivu velmi chápavě vypadajícím pohledem.
Po chvíli ze sebe vysoukal: Víš...musíme spojit svě...světlo a temnotu....k boji....proti našim...nepřátelům. Jsem G´Oan, jeden z...z... z pěti nekronských....proroků. a podal ti ruku. Nejsme nepřátelé...uvědomujeme....si závažnost této...tyranidů...hodně štěstěny. Na vlastní oči jsi viděl, jak se před tebou hora drátů usilovně snaží ze sebe něco vysoukat stejně, jako vás učili na seminářích. Skoro bys i přísahal, že se zpotil. Ovšem o prorocích slyšíš poprvé. Stejně jako tobě pak nabídl ruku i mariňákovi.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 11:09 pm

Sparrow

Doprdele vono to mluví!! ale hůř než já,já mám jenom hloupej přízvuk. Potěšení na mé straně, řeknu pomalu a s přátelským úsměvem a potřásnu si s ním rukou.
Prorok,hm chm,to bych měl vypátrat, zajímá mě to.. Srát na to. Hele, ty uhm, proroku, jak se ti říká.. A počkej hele, já nikdy neslyšel o nekronských prorocích, můžeš mi to přiblížit?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 11:19 pm

G´Oan

Já...bývalý Psyker...Já...špatný nekron...špatně mě udělali, měl jsem necítit bolest. Já do...dokázal povědět, co se stalo...stane. Já přežil...a...můj pán...Podvodník...mi dal šanci. Nekron zakašlal. Bylo vidět, že ho řeč velmi unavuje. Když ses podíval na ostatní nekrony, viděl jsi mnohé rozdíly mezi ním a těmi "normálními". Nejspíš byl špatně zařazen do procesu a zůstalo mu nějaké to lidství, i když o tom by se dalo velmi lehce pochybovat.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyWed Apr 14, 2010 11:29 pm

Sparrow

Mě říkají Sparrow.. hm, dobře,tak tedy užij si svou novou podobu. řeknu a čekám než dokecá s mariňákem
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 6:55 am

Hal

Přišel ke mě jeden Tau, pozdravil a pak se dal do řeči s necronem. Poslouchám rozhovor a tvářím se chápavě. S oběma si potřesu rukou. Já jsem Hal Francis, stačí mě oslovovat Hale. Jsem tu vyslancem kapituli Ultramarinu a jsem jejich 4. důstojník. Pokud chcete, abych vás tu provedl, nemám s tím problém. Navázat nová přátelství je přece naším cílem. Stím pomalu vykročím směrem k táboru Tau.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 7:05 am

Moonstrider
Vystoupím z lodi a přijdu k nim, k mariňákovi a tauovi a řeknu, že bych rád šel s nimi.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 7:31 am

Hal

Přicupital k nám jeden Eldar a že jde s náma. Uplně z něj sálá psychycká síla. At si zkusí psycho odvrátit můj Chainsword. Ale jo, klidně, já jsem Hal podám mu ruku každý přítel se hodí. Vítej v táboře. Tak to už nám do party zbívá jen gardista, ork a chaosák. Při zmínce o chaosu se oklepu a nasadím mírně zhnusený výraz.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 7:55 am

Při zmínce o gardistech se usměji.Podám mariňákovi ruku a představím se:Říkejte mi Moonstrider.Jak vás tak vidím, jsem rád, že tu bude s kým spolupracovat.Už jsem čekal, že budu muset bojovat po boku někomu z chaosu nebo orkovi.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 8:09 am

Kira
První den na nové planetě, dojdu probudit všechny tři svoje přátele. Tak pánové dnes se tu musíme trochu rozhlídnout ať víme do čeho nás poslali. Budeme se aspoň pro začátek chovat slušně, takže jen lehké zbraně a dobrou náladu sebou. Pujdeme projít naše ležení, podívám se kolik je zde asi tak dalších eldarů, jestli je zde snámi nějaká straší věštkyně, nebo aspoň někdo z naší původní rady věstců. Sama si beru své kopí. Pokud po cestě potkáme něco zajímavého, možná by to stálo za to prozkoumat.


Naposledy upravil Drix dne Thu Apr 15, 2010 10:59 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 10:51 am

G´Oad

Otočil jsem se a došel na ubikaci. Tábor znám a ne všichni Tau by mohli být tak chápaví.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 10:55 am

Sparrow

Já jsem Sparrow,řekl jsem přátelsky, pokynul mariňákovi a eldarovi. Jak se vám líbí,ten nápad kombinace těch nejlepších v jednom táboře, myslíte,že se temný eldaři vzdaj svejch choutek jenom kvůli nějaký dohodě?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 3:27 pm

Hal

Těžko říct, nemám problém s žádnou z ras, kromě chaosu. Tam je to pochopitelné, cvičili mě tak, že chaos je nutné zlikvidovat a jiná možnost není. Už jen fakt, že se k nám pod nějákou záminkou přidali mě udivuje. Nicméně si na ně dávám pořád pozor, jeden nikdy neví.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 4:15 pm

Moonstrider
S temnými jsem nikdy problém neměl, takže těžko říct.Každopádně, dokud je tu někdo z chaosu, budu si vždy dávat pozor na záda.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 7:33 pm

Hal

Záda si hlídej pořád, náš nepřítel jsou Tyranidi, to je to nejohavnější, co se kdy v Galaxii objevilo. Jsou jich miliardy a jsou zákeřní jako samo peklo. Někteří se dají jen těžko zabít. Od toho potřebujeme všechny rasy pohromadě, Orky a Marináky do první řady, Gardu a Tau jako podporu, Necrony a vás Eldary jako ,,vyšší,, moc a Chaos nevím k čemu je dobrý. Došli jsme až k Tauácké sekci. Otočím se na Sperrowa: Tak, tady bydlíš. Měl by ses jít ohlásit a zařídit si ubytování. Počkáme tady, nerad se toulám po jiných čtvrtích.
Návrat nahoru Goto down
Plukovní komisař Toth

Plukovní komisař Toth


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 9:23 pm

Plukovní komisař Toth

Deník, část první, komunita.
Pro Císaře, jakého šílenství se to účastním? Cizáci, kacíři, mutanti a zelenkožci... ti všichni ještě včera pozvedali zbraň proti Jedinému, dnes se snaží přesvědčit o jejich dobrých úmyslech... koho? Císaře nemohou zmást, tak proč právě on je svolal? Proč on nařídil... byl to opravdu on? Ruku Chaosu jsem viděl v mnoha podobách, ne vždy byla Khornova, krvavá a brutální... Tzeentch tahá za nitky stejně jako zrůdní bratři, co když je to celé jen rafinovaná past? Co když jsou zde Zrádní jen proto, aby se ujistili že dílo bude dokončeno? A jsou zrádci jen ti s nečistými znaky? Opravdu jen oni?

Muž, stojící na rohu nedbale sestavených ubytných buněk potáhne z cigarety, která mu doutná mezi prsty v kožených rukavicích, s druhou rukou za zády pozoruje, dá se říct že skoro netečně, dění. Snad jakoby přemýšlel, snad jakoby hodnotil. Jeho pohled jakoby se snažil přečíst muže v keramitových zbrojích, či kevlarových vestách, jakoby se snažil proniknout chladnou mechanickou kostrou nekronů, snad se snažil zrakem rozptýlit aury cizáckých čarodějů... stál a pozoroval. Pozoroval bedlivě.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyThu Apr 15, 2010 11:01 pm

Kira

Vypadá to že všechny ubikace jsou rozmístěny kolem příletové dráhy, není se co divit, že je zvoleno za místo k nástupu a jako věštkyni mi navíc dali ubykaci jen asi dvě minuty daleko.
hmm to vypadá jako by se na příletové dráze konala přehlídka všech ras, nekron, Tau, Mariňák a támhle také postává nějaký člověk, koukám že od nás tu již někdo je, divné že jsem ho ještě neviděla. Musím se zeptat z jakého je kmene. mírně přidáme do kroku a doženem skupinu, nechám je všimnout si našeho příchodu a počkám jak zareagují.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyFri Apr 16, 2010 7:03 am

Moonstrider
Jde k nám jakási Eldarka.Podle oblečení tipuji na věštkyni.Když se otáčím zpět všimnu si u jednoho rohu lidských ubikací podezřelého člověka, který všechny v okolí sledoval s nenávistí.Kdo to proboha je? Kdyby mohl, klidně na nás na všechny zaútočí.Tipuji ho na komisaře, takže o palebnou sílu by starost mít nemusel.Zadívám se mu upřeně do očí.Až se na mně podívá, chytím jeho pohled a sleduji, jak se bude tvářit.

Pak se hned otočím k dorazivší Eldarce, řeknu:Vítej v táboře.Někdo z věštců zatím chyběl.Jak se jmenuješ?Mě říkej Moonstrider.Z jakého jsi kmene?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyFri Apr 16, 2010 7:09 am

Hal

Otočím se na nově příchozího. Cestou však lehce zavadím pohledem o toho člověka. A sakra, tenhle tu chyběl. Jestli je to ten co myslím, bůh a Císař at ochranují naše gardisty.
Postavím se na doslech od obou Eldarů a poškrábu se powerfistkou na hlavě.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyFri Apr 16, 2010 7:43 am

Kira

Děkuji za přivítání, ikdyž by jsem měla spíš já přivítat vás, jsme tu již od včerejšího dne a vydím že část z vás je nově příchozí. Jmenuji se Kira z kmene Biel Tan a toto jsou mí přátelé (myšleno můj doprovod)Smím vědět odkud pocházíš ty? počkám na odpověd a otočím se na postávajícího marińáka, který nás sleduje Vás také zdravím, jsem ráda že jste vzhledem k našemu bezpečí udržel diskretní vzdálenost, ale možná by jsem mohla využít naše léčitelské středisko a zbavit vás té vesmírné havěti, která vás svědí ve vlasech. Jak to tak vypadá.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci EmptyFri Apr 16, 2010 12:28 pm

Hal

Příjdu blíž k těm Eldarům. Tomu ,,novému,, zasalutuji. Jmenuji se Hal Francis, jsem zde jako zástupce kapituly Ultramarinů. Co se vašeho léčení týče, až budu mít díru v břiše tak za vámi určitě příjdu. Naše léčení zraněných je často horší než samo zranění. Nicméně nemám problém s havětí, ale se sprchou. Sociální zařízení ještě není úplně hotové a pod helmou se člověk dost potí.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Pokusní králíci Empty
PříspěvekPředmět: Re: Pokusní králíci   Pokusní králíci Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Pokusní králíci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 3Jdi na stránku : 1, 2, 3  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: