Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ztráta planety Rheus

Goto down 
+4
Sůša jr.
Taku3211
Moonstrider
Phate69
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 3:37 pm

John

Spolu s ostatníma dál kosim tyrranidy a po očku sleduju co se dějě s 2. vlnou a proč uhnula. Žeby vycítili lepší a tučnější kořist??? Všichni Chaosáci pomalu o 50metrů vzad!!! příblížím se s ostatníma lehce blíž ke 2. vlně. Teď už jenom čekat a modlit se k Tzeenchovi
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 4:48 pm

Orteon

V pohodě ustupuju těch 50 metrů. Tři tyranidy, které na mě najednou skočily přeseknu jednim sekem v půli a čtvrté, která na mne ůtočí z prava, jen nastavim powerfistku a kouknu co to s ní udělá. Začnu se smát tim zlym chaosáckym smíchem a pak zařvu na další chaosáky "Tak co hoši, baví vás to?!!"


Naposledy upravil Akihiro dne Tue Apr 27, 2010 7:19 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 6:37 pm

Moonstrider

Řeka je velmi hluboká. Jedinou cestou jak pro vás, tak pro tyranidy je most. A měli byste se stáhnout

Hal Francis

Dojeli jste na most a uviděli před sebou ohromnou potvoru. Metala sestry na kusy a plamenomety proti ní nebyly moc platné.

Spoiler:


Chaos

Tyranidi se na vás opravdu valili, mezi nimi bylo i několik, které jste doposud neviděli. Ostatní připomínali brouky, šváby, housenky, ale i humanoidy. Souleater bez problémů rozdrtil bezpáteřníkovi hlavu a začal se chechtat. Přestal ve chvíli, kdy si uvědomil nepříjemný pach a pořádně se rozhlédl kolem sebe. Došlo mu, kolik času už uplynulo od výsadku, a došlo to všem. Jsou tu už 27dní, bez jídla, bez civilizace, odkázáni jen na své zbraně a druhy. Když se rozhlédli kolem, viděli mrtvá, hnijící těla svých bývalých přátel, bratrů, velitelů. Vzpomenou si někdy vůbec, co to je lidskost, lítost, jaké je to žít bez boje?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 6:45 pm

Kira

Promluvím k Orkům. Koukám, že mariňáci řešej věci po svým, nevadí. Přišli jsme o Hellhound, takže pokud jdete pořád semnou tak běžíme za Hellhoundama. Doběhneme k mostu kde se náš postup zastavil a vidím velkého tyranida, se kterým se nám moc nedaří poradit. No myslím že je na čase se trošku soustředit Naznačím svým kamarádům aby mě kryli, kdyby se něco dělo a pokusím se dostat tomu tyranidovi do hlavy. Pokud se mi ho povede ovládnout ideální, pokud to nepůjde aspoň se mu pokusím zmást příkazy od matky roje.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 7:24 pm

Orteon


Kouknu na ty mrtvoly, pak si vzpomenu že jsem už 27 dní nejed. Ku*va, jestli se brzo nenažeru tak tady ty votvíráky na konzervy sežeru!!!!! Wraaaaa!!!! Pustim s ještě větší zuřivostí do bitvy.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 8:59 pm

Hal


Nezastavovat! Pokračujeme. Marini, spustit palbu, mířit na trup. Sám si zamířím na trup a vypálím delší dávku.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 9:09 pm

Moonstrider
(vzniklo jen malé komunikační nedorozumění o řece, viz uváděcí zpráva, cituji:"Přebrodit řeknu nebo překročit most",)
Místo předchozího zamířím k mostu a chvíli sleduji, jestli tu potvoru vyřídí.


Naposledy upravil Moonstrider dne Tue Apr 27, 2010 9:18 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 9:12 pm

John

Kosim dál a snažim se je zabíjet co možná nejrychleji, ale bezpečně. Křiknu zpět na Orteona: Baví, ale obešel bych se bez toho nějakejch pár dní. Chcípněte potvory!!!Twisted Evil Stále sleduji co se děje s 2. vlnou tyrranidů. Kéž by donesli střelivo ....
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 10:06 pm

Kira

Část roje se odtrhla a vyběhla za lidmi s jumppackem, které jsi vyslala podél proudu. Bylo jich celkem málo a byli slabí, takže si s nimi tví svěřenci hravě poradili. S broukem to už bylo horší. Když ses mu dostávala do mozku, vypadalo to, jako kdyby se bránil, jako kdyby tam byla stěna, přes kterou nemůžeš. Nakonec ale povolil a cítila jsi, jak ztratil kontakt se svou matkou. Pak jsi neviděla nic než tmu a bylo zřejmé, že brouk tě ze své hlavy vypudil. Ovšem choval se jinak, začal být agresivnější, rychlejší a z předních končetin mu vyjely ostny.

Hal Francis

Ano, je opravdu dobré nezastavovat, vysloužil sis naštěstí jen drknutí do hrudi, nicméně tě to posunulo o pár metrů zpátky a povalilo na záda.

Akihiro a John

Jeden voják vedle tebe si najednou sedl a dal hlavu mezi kolena. Kýval se a koukal do země. Na sobě neměl skoro žádné brnění, prakticky celý byl (krom slizu) pokrytý démonickou kůží a místo jedné ruky měl pařátu se zkrvavenou dlaní a drápy.

Spoiler:

Moonstrider

Zdá se, že by to mohli mít pod kontrolou, bylo by dobré hlídat most, aby vás "neotravovali" ti menší tyranidi.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyTue Apr 27, 2010 10:35 pm

Kira

Sakra, to se mi asi moc nepovedlo. Rozhlídnu se co se děje, vypadá to, že jsem byla chvíli mimo sebe No vypadá to, že jsem ho minimálně pěkně naštvala, tak co hněv není dobrý rádce a třeba by i mohl dát na své zvířecí pudy a utéct do bezpečí. Křiknu na orky a svoje eldary Pánové střílejte pod nejbližší končetiny, asi jsem ho mírně naštvala, tak by se teď chvíli nemusel tak dobře bránit. Hrdě se opřu o kopí a pokusím se aspoň v okolí pozvednout morálku průvodcovským působením. Není mi zrovna nejlíp, musím si odpočinout, ale nesmím utéct z boje. Budu odpočívat ve stoji, opřená o kopí, přeci jen musím jít příkladem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 7:58 am

Hal


Dopohybuji se na své bývalé místo: To byla bžunda, jako když vás praští komár. Tyranida už si dál nevšímám, to je jejich starost. Ted musíme jen dojet k těm ubožákům.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Strata planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 11:10 am

Orteon

Kouknu na toho chcipaka. Johne! Ted potrebuju abys nas kryl! Dam mu trochu stavy, treba mu to pomuze! Zasunu mec do pochvy. Chytim jednoho tyranyda, tak aby mi nic neudal a dobehnu s nim k tomu zvadlemu chaosakovi. Chyt se me, ted dostanes stavu, to ti zlepsi naladu! Zacnu cucat dusi z toho tyranida a predavam ji tomu chaosakovi. Jestli mu tohle nezlepsi naladu, tak neni pravej chaosak!

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 12:51 pm

John the Aeteror

Vyškubl jsem se Orteonovi s hrozným výrazem na tváři. Sakra Orte! Ty ot tu nevidíš? Ztratili jsme 250 mužů, našich přátel! Už tři týdny jsme nic nejedli, pořád jen bojujeme. Ty to necítíš? Ta hnijící těla jak našich nepřátel, tak nás samotných? Uvědom si to, Orte, my už nejsme žijící tvorové! Jsme stíny bez možnosti úniku do světa mrtvých k našim bohům, jsme tu odsouzeni k záhubě. Ty se ještě dokážeš smát, Orte? Já už nemůžu dál, už nedokážu dáll krájet nepřátele na kousky a v dobách klidu je kupit na jednu hromadu vedle mých bývalých bratrů. Tobě to nedošlo? Jsme tu, abychom umřeli, a měli jsme to udělat už před třemi týdny. Počítám každý den, kdy překračuju limit. Nechal jsem na sebe padnout tyranida, kterého v letu někdo rozpůlil a odhrnul jsem ho na stranu. Orte, My už sem nepatříme

Hal Francis

Přes most se nedostaneš, stojí tam tyranid. Bylo by užitečné nechat skupinku bojovat s ním a starat se o menší tyranidy, kteří vás ohrožují. Tyranid je v defenzivní pozici, nepohybuje se směrem k vám, možná něco zamýšlí.

Kira a orkové

Orkové začali ostošest střílet do jedné končetiny a část se kupodivu opravdu trefila. Po chvilce začaly krytky končetin tyranida odpadat. Zakřičel a odevšud se začali valit menší tyranidi, kterých bylo opravdu moc. Připomínali kobylky a valili se na vás dlouhými skoky, ale i po zemi.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 2:29 pm

Moonstrider
Sakra, dochází nám čas, tohle musí skončit....
Zavolám na bojovníky okolo:Vemte si ty menší!Na houfy používejte hellhoundy.
Pak zavolám na Kiru:Pojď ke mně, společně snad mysl toho velkého zlomíme.
Jakmile přijde, oba napneme psychické síly k prolomení jeho mysli.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: RE: Stráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 4:13 pm

Orteon



Roztrhnu toho tyranida. A pak kouknu na toho tragéda. Fajn, klidně si bul a zhebni, ale opovaž se snižovat morálku ostatním! Vytasim meč a běžim pomoct Johnovi. Tohle to je horší než zrada. Rozumim tomu, že už toho má dost, ale za todle bych ho praštil powerfistlou přes ksicht! Přece si jen tak nesednu jako nějaká zkur***á kachna!
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 4:59 pm

John

Vykašlu se na Orteona a jdu k tomu ubožákovi. Poslouchej, jdou pro nás ostatní za chvíli budeme v táboře, tam si klidně můžeš umřít ale teď prosím tě vstaň a bojuj s námi čekám na odpověď a koukám jestli na nás neběží nějaká ještěrka.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: RE: Stráta Planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 7:05 pm

Orteon


Kouknu, jak John odběhne. Hmm, asi jsem to malinko přehnal, no jo já si s tim smutnym klučinou popovídám v táboře a vysvětlim mu, že jsem to tak nemyslel, vždyť kde kdo by už pochcípal, třeba garda a možná i orkové. To my se ještě držíme a myslim že i udržíme. Přesekám pár tyranidů a kreju Johna s tim smutnym.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyWed Apr 28, 2010 9:44 pm

Kira

No nevím, jestli mu budu moc platná, ale za pokus to stojí Dojdu k němu a podám mu ruku, kdybych cítila, že už jdu opravdu do rezerv tak se budu muset pustit. Pozor má tam nějakou svojí vlastní psychickou obranu, nebude to tak jednoduchý. Mysli na to, že tyranidi jsou nepřátelé, snad ho tím nakazíme. Možná neustojím další takový útok, tak se nelekni až se pustím.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyThu Apr 29, 2010 2:11 pm

Sparrow

Tomu velkýmu vytvořím soustřel uprostřed hlavy, houknu na tau okolo mne a dám jim souřadnice,kam se trefuju já,ostatní se na přispůsobte na velikost díry,kterou teoreticky vystřelím já. Zamířím a počkám až jsou připraveni,pak vystřelíme v salvě,s trochou štěstí mu to něco udělá.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptyFri Apr 30, 2010 6:56 pm

Hal


Začnu kostit do menších Tyranidů kolem a nenechám jediného se přiblížit k Eldarům. Budou potřebovat klid. Střílím po malých dávkách a přesně, abych ušetřil munici.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptySun May 02, 2010 8:05 pm

Všechno probíhalo bez problémů. A to byla ta chyba. Kira s Moonem se opravdu dostali tyranidovi do hlavy...v momentě, kdy ho nacpal průstřel asi tří Tau. Eldarům se nic nestalo, ale cítili ohromnou bolest v hlavě, jako kdyby jim tam někdo vpálil tři nábojnice z pulsní pušky. Každopádně velký tyranid padl a vy jste s ekonečně mohli posunout vpřed. Kanovnice se opět ujala iniciativy a se sestrami šla v čele záchrané výpravy.

Z dálky byl slyšet další boj, provázený smíchem i nářkem rytířů chaosu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptySun May 02, 2010 8:15 pm

Doběhnu k Halovi ty chaosáci budou tak asi 500 metrů od nás co říkáš rozpářu prvního tyranida kterýho mam na dosah svýho spearu a začnu přebíjet bolt-pistol trhavou municí ať se tyranidi pomějou ...... až jim to bude trhat hlavy usměju se a postupuju s Halem kupředu
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptySun May 02, 2010 9:21 pm

Hal


Jediným mávnutím vydám povel Hellhoundům, aby se rozjeli. Rádiem udám směr. Tak chlapi, jdem pro ně. Doufám, že na těch Hellhoundech dojedeme až k nim. Cestou sem tam střelím nějákou tu bestii.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptySun May 02, 2010 9:42 pm

Moonstrider
Sesbírám se ze země a pomůžu i Kiře.
Příště to chce upozornit i ty tauáky, jinak to bude bolet víc.
Zamířím k zápalným šňůrám.Do komunikátoru zavolám:
Až se budete vracet, dejte mi vědět.Ale hlavně do tý džungle nepalte hellhoundama!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 EmptySun May 02, 2010 9:53 pm

Hellhoundy se rozjely. Ještě měli chvilku. Hal se ještě jednou otočil, aby viděl, že má za sebou mariňáky.

Ozvala se hrozná rána. Když se Hal otočil zpátky, viděl, jak se proti němu řítí tlaková vlna. Nakrčil se, aby ho to moc neodhodilo, ale zrovna extra to nepomohlo. Vlna projela mostem a všechny, kteří byli na něm nebo za ním, srazila k zemi.
Když se oklepali, viděli, co se stalo. Tyranid měl posmrtné záškuby a jedním klepetem rozdrtil Hellhound. Když jste s eprobili skrz vlnu tyranidů a konečně přelezli (bez hellhoundů) velkého Tyranida, všimliu jste si, jak jeho zadní část už obývají paraziti. Každopádně jste po několika minutách došli svižným tempem asi 100m od chaosáků.

Chaos

Ohromný výbuch jste zaručeně nepřeslechli. Každopádně něco vám říkalo, že s emožná blíží naděje.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Sponsored content





Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ztráta planety Rheus
Návrat nahoru 
Strana 3 z 5Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Mise-
Přejdi na: