Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ztráta planety Rheus

Goto down 
+4
Sůša jr.
Taku3211
Moonstrider
Phate69
8 posters
Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 1:43 pm

Čas: 19:30

Rozezněly se sirény a bratr Řehoř ze sebe zase dostal nějakou vtipnou hlášku. Všichni, kteří měli se shromáždili na nádvoří a začali nastupovat do výsadkových modulů meziplanetární lodi. Nakonec dojely i 3 Hellhoundi. V hledích helmic, na papíře nebo ve vědomí (podle rasy) se vám objevila mapa a popis budoucích pár hodin.

Spoiler:

Spoiler:

Popis mise: Obsadit pevnost na břehu řeky, počkat, až Psyker určí přesnou polohu Chaos Mariňáků (kvůli bezpečnosti se nevolí rojnice a nehledají se "růčo"). Přebrodit řeknu nebo překročit most, vysekat mariňáky z průšvihu a dostat se zase na pevnost, kde bude čekat transportér.
BByly hlášeni tyranidi lvl. 1, 2 a pár lvl.3, vyšší na této planetě nejsou.
Tato akce nemá oficiálního velitele, můžete se dohodnout, pokud se tak nestane, velí vždy nejvyšší šarže rasy.

Kira zahlédla spoustu ohně, tmy, prachu, umírající Kanovnici a skupinku Chaos Mariňáků.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 2:28 pm

Moonstrider
Připraven k akci naskočím do modulu a vezmu si prášek proti nevolnosti.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 2:37 pm

Hal

S ledovým klidem jako už tolikrát nastupuji a čekám, až vyrazíme. Tohle bude mazec, pokud přežiju, opiju se, pokud ne tak budu v nebi.
Návrat nahoru Goto down
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 3:04 pm

John

Chaaaarge!!!!!! Doufám že sebou trochu hnou. Nechci skončit pod zubama zmutovanýho otvíráku na konzervy.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 4:59 pm

Kira

Mluvím ke skupině vedoucích, s většinou se už aspoň trochu znám.No tak pánové, doufám že je ten váš císař snámi. Tohle bude zajímavý výlet. Neví náhodou někdo z vás, kam to vlastně letíme za planetu. Tedy něco víc kromě toho popisu co nám dali. Pokoušela jsem se nahlížet do budoucna a pokud není na planetě stálá noc, tak nás minimálně v noci čeká nepěkné překvapení. Zkontroluju komunikátorem, zda zde mám všechny své přátele a pokud jsou mezi ostatními nižšími vojáky, tak jim popřeju příjemný let a po přistání je chci mít co nejrychleji po ruce. Ještě si očima najdu Kanovnici, aby jsem se přesvědčila, že je to ta z mého vidění a řeknu si že jí budu hlídat. Tak odlet.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 5:49 pm

Hal

Přečtu si briefing na vizoru u přilby a naposledy překontroluji výstroj. Pak z pověrčivosti vyndám zásobník a dám tam jinej. Navážu si spojení s ostatníma vyššíma šaržema a začnu si užívat let. Možná je poslední.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyWed Apr 21, 2010 9:25 pm

Sparrow

Zkontroluju znovu výbavu a nasadím si helmu. Do rukou vezmu pulsní pušku. Nastavím zaměřovače v helmě a připravím se na výsadek.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 2:59 pm

Hal

Po nějákém čase letu se spojím s každým nejvyšším z rasy: Bylo by dobré se dohodnout na velení. Pkud se tam objevíme nezorganizovaní, skončíme v žaludku. Má někdo nějáké návrhy? Pokud ano, jen do toho. Také mám svou představu.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 3:07 pm

Moonstrider
Spojím se s Halem, Drix a zbylými lidmi v takovýchto hodnostech.
Jaká je tvá představa, Hale?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 3:12 pm

Hal

Konkrétně vám se to asi nebude líbit. Navrhuji, aby Eldaři a Tau začali okamžitě připravovat obranu pevnosti, kam se stáhnem až vyzvednem ty neštastníky. Já, Kanovnice a její sestry a zbytek se vydáme pro tu dvanáctku na druhé straně. Na zpět se ztáhneme co nejrychleji a v pevnosti se budeme bránit, než pro nás přiletí. Kiro, možná budete potřeba se svými Warp spidery, kdyby se něco zvrtlo a až budeme ustupovat, strhnete za námi most.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 7:50 pm

KIra

No je pravda že zatím je to jediný plán co máme, ale moc se mi nezamlouvá. Bohužel nemám sebou všechny pavouky, ale pouze jednoho, sama se do Warpu také na chvíli dostanu. Ohledně odpálení mostu, není nic jednoduššího než, když položíte nálože po cestě tam a vzdáleně odpálíte, až vás to napadne. Osobně bych zapracovala trochu s Hellhaundama, jeden a menší posádku ostrostřelců nechal na našem břehu u pevnosti a nechal krýt případný ústup. V této misi není úspěchem zachránit 12mariňáků za cenu, celého pluku sester bitvy a mariňáků. Vím, že se vám šance na zemření takovou smrtí zamlouvá, ale počty nejsou to, v čem máme nad Tyranidama výhodu. Osobně jsem pro opevnění pevnosti, jeden přemisťující se Hellhound na našem břehu, druhý jako předsunuté opevnění za mostem a třetí jako podpora sester a Mariňáků v dohledání ostatních mariňáků.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 8:08 pm

Moonstrider
Podle mého by nejlepší bylo udělat to takhle:
Sestry bitvy, mariňáci, tauák atd. přejdou most a využijí všechny hellhoundy k bleskovému útoku, průlomu a vysvobození chaosáků.
Mezitím já,Kira a zbytek "armády" vytvoříme obranu.Záchranný tým se stáhne a pomůže nám v obraně.Udržíme se a pak nás všechny stáhnou....
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 9:30 pm

Hal

Ty myslíš Hellhoundy použít jako rychlou dopravu tam a zase zpět? To by mohlo fungovat, jejich palebná síle je výborná a když k tomu přičtu, že mám dost munice pro ty chaosáky, kteří budou naprosto zběsile střílet do všeho, co má víc jak dvě nohy, nemusel by to být problém. Taua bych nechal vzadu, odstřelovač se do vřavy nehodí. A co se smrti týče, chce tu snad někdo žít navždycky? Já ani omylem.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 9:33 pm

Moonstrider
Dali by se pojmout i jako doprava, to už by bylo na záchranném týmu.
Takže už máme dva.Nesouhlasí snad někdo?
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyThu Apr 22, 2010 10:35 pm

Sparrow

Mě to zní v cajku, řekl jsem, to je sice hezký hale, ale mrtvej nám budeš na ho*no,dodám pobaveně.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyFri Apr 23, 2010 12:46 am

Kira

Dle tohohle to vidím na kompromisní řešení, neposílala bych všechny tři hellhoundy na steč, ale max. dva třetí nechat u mostu držet pozice, dle orbitálních fotek, se nás pokusí odříznout právě před mostem. Most je pro nás jedinou přístupovou cestou, tudíž jí nesmíme ztratit. Stejně tak prioritou jsou minimální ztráty, takže výměna mariňáka za mariňáka, nám moc platná není. Osobně se radši povezu na jednom z prvních hellhoundů, to že jsem ženská, ještě neznamená, že nemůžu těm ještěrkám zamotat hlavy a to pěkně doslova.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyFri Apr 23, 2010 7:58 am

Hal


Drahá Kiro, nikdy jsem nezapochyboval o tvých schopnostech, to že jsi žena už možná v mích očích hrálo větší roli ale nejdůležitější je fakt, že važe rasa nikdy nepořádala útočné výboje ve větším měřítku, neopak jste nejlepší v obraně. Chtěl jsem vás nechat v pevnosti, protože vím, že až se vrátíme, tak to bude nejlépe bráněná pevnost v galaxii. Ovšem vzhledem k tomu že tu není nikdo, kdo by to rozhodl, tak ti nemohu bránit v tom, abys šla s námi. Bude mi ctí zabíjet ten hmyz po tvém boku.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptyFri Apr 23, 2010 3:08 pm

Moonstrider
Myslím, že bude nejlepší tohle uzavřít,než se tu pohádáme.
Aby byli všichni spokojení, navrhuji poslední plán.Každý řekne, jestli proti němu něco má, pokud ano, pak co a proč.
Plán:
Vylodíme se a rozdělíme na tři části.První část bude jako z návrhu předtím, záchranný tým, v něm bude velení podle domluvy, nikdo tam přece velet nemusí.Cíl bude pořád stejný s velitelem i bez.Tento tým bude mít dva hellhoundy.Rychle udeří, osvobodí chaosáky a stáhne se připraveným koridorem.Ten pro něj připraví druhý tým-jeden hellhound, zbylí bojovníci nablízko doplněni skupinami střelců.Druhému útvaru bude velet Kira.
Třetí útvar, stejně velký jako druhý složený z techniků a střelců povedu já.Bude připravovat obranu, pasti atd... a jeho malá část bude pomáhat druhéme oddílu.
Plán bude jednoduchý.První oddíl prorazí s pomocí hellhoundů k chaosákům.Druhý oddíl mu půjde za patami, ale bude se postupně rozprostírat, aby udržel koridor volný.Jako mobilní "pevnost" využijí svůj hellhound.Po osvobození se první dva týmy stáhnou a podpoří třetí na připravené obraně.Pak se budeme držet tak dlouho, než přiletí lodě a vyzvednou nás.
Pokud to nevyjde, pak použijeme všechnu sílu na průlom, pokud ani to nebude stačit, pak Khaine nám pomáhej....
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySat Apr 24, 2010 12:55 am

Kira

Tvůj plán mi příjde, jako schrnuté plány, co jsme teď probírali. Mě se to docela zamlouvá a ještě jednou podotýkám, že hlavní je nechat zde co nejméně padlých, nejlépe žádné. Pouze by jsem u druhého týmu moc nerozprostírala síly, pro případ rychlého ústupu. Osobně jsem pro s vyjímkami. Tak teď nás opravdu chraňte všichni dostupní bohové
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySat Apr 24, 2010 7:07 am

Moonstrider
Jen dvě věci jsou nekonečné.
Vesmír a tyranidí roje.A to druhé napravíme...
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySat Apr 24, 2010 7:14 am

Hal

To zní docela dobře, pravda je, že teorie neni moje parkete, praxi mám úspěšnější. S vaším dovolením bych se s klidem ujmul velení prvního týmu. Když bude nezorganizovaný a bez velení, skončíme v žaludcích. A neboj Kiro, nenechám přátele a spolubojovníky umřít. Ztráty budou minimální. Já volím pro Moonův plán.
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySat Apr 24, 2010 7:07 pm

Sparrow

Já to roztřílím do ho*en, a sem pár tauů z dálky, budeme vás krýt..
řeknu a doufám,že přestanou tlachat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySun Apr 25, 2010 5:54 pm

Orbitální transportér se přiblížil nad planetu a vy jste ucítili škubnutí. Po chvíli se rozsvítila kontrolka pro připoutání a za pár vteřin jste již letěli vzduchem v kapslích. Náraz byl opravdu drsný, jedna kapsle měla něco s letkou a zahučela o pár kilometrů dál. Co se dá dělat, nikdo důležitý. Přistáli jste a seskupili jste se na "nádvoří". Mezi komplexem budov jste zcela bezpečně poznali zříceninu pevnosti, bez menších problémů jste ji vyčistili a vlezli jste dovnitř. Psyker prohlásil něco o tom, že potřebuje klid a začal něco mrmlat a kreslit čáry do země.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySun Apr 25, 2010 6:04 pm

Kira

No tak jsem přistála, příště skáču bez té šílené kapsle, aspoň to bude pohodlnější. Měla bych zkontrolovat ostatní, prý jsme někoho ztratili Zkontroluji komunikátorem jestli jsme všichni. Při čekání na odpověď si krátím čas tím, že sleduji psykera jak pracuje a také si něco kreslím do písku, sem tam se po něm podívám. Počkám až mi všichni odpoví a půjdu si zorganizovat svůj oddíl pro výjezd, doufám, že to tomu člověkovi nebude trvat dlouho. Možná by stálo za pokus, trochu mu pozvednout mentální sílu, ale těžko říct kam by nás poslal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus EmptySun Apr 25, 2010 6:49 pm

Hal


Aniž bych si uvědomil co dělám, začínám posílat vojáky po pevnosti a na nejvhodnější místa na hlídku. Pak mě probere komunikátor. Kiro, Kiro, tady Hal, vše v pořádku, organizuji hlídky a první tým na záchranu chaosáků. Začnu dávat dohromady první oddíl na záchranu. Zažádám o účast Kanovnici a její sestry. Pokud jsou s námi třeba ještě veteráni z gardy nebo orkové, nebudu jim v účasti bránit.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ztráta planety Rheus Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ztráta planety Rheus   Ztráta planety Rheus Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ztráta planety Rheus
Návrat nahoru 
Strana 1 z 5Jdi na stránku : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Mise-
Přejdi na: