Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ustanovení Rady

Goto down 
+4
Phate69
Taku3211
Akihiro
Drix
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 08, 2010 11:27 am

Zarogtz

Rakeťáci kteří již byli na nohách se rozeběhli ke skladu sebrat svoje Jumpacky. Vyběhli jste za orkem, který uběhl ještě pár desítek metrů s vámi v závěsu, když doběhl ke zdi u kterého byli vyrovnaný bedny, začal lézt nahoru. Jeden z vojáků, který doběhl z jiné strany mu skočil na nohu s úmyslem ho stáhnout, byl odkopnut do harampádí podél zdi.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 08, 2010 11:44 am

Zarogtz

Rakeťáci, za zeď, na mou odpovědnost! Nikdo kromě mě za tu zeď už nepoleze! zařvu a makám za orkem sám přes ty bedny. po cestě sladuju teleport abych ho případně použil jakmile bude znova připravenej. doufám, že to neni past ... jesli jo tak čim míň lidí do ní padne, tim líp
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 08, 2010 11:53 am

Zarogtz

Začal jsi se za ním drápat na bedny, šáhnul jsi po něm když se odrazil z poslední a skočil na vršek zdi, ruku máš jen pár centimetrů od něj.... Probíráš se na zemi, poslední co si pamatuješ je záblesk a brnění v prstech.

Ork leží kus od tebe, ale nápadně připomíná to co jste si včera opékali nad ohněm. Vršek plotu, je stále pod proudem, od zavedení izolace a rána která ho zapekla, částečně sjela i přes tebe, naštěstí jsi odletěl dost daleko.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 08, 2010 12:00 pm

Zarogtz

Rozhlídnu se kolem, jesli za mnou někdo nejde nebo tak něco. vstanu a jdu najít toho psykera kterej vyletěl ze stanu od toho orka a po cestě si blbám pche, ten musel bejt z Gorgutzova Waaghu... utíkat přes zapojený dráty... geniální... dál jen řeknu do vysílačky pokud se rakeťáci už dostali za zeď, ať se okamžitě vrátí
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 08, 2010 2:25 pm

Ro´T´Yr´Aun

V táboře orků se něco děje pohlédl jsem za zeď a viděl jsem záblesk od výboje. Asi ho mají. Založil jsem ruce za plášt a nahmatal jsem nože. Měli bychom je pohřbít Vyrazil jsem za Etherály a nože jsem vyndal před ně. Bratři, Od jednoho gardisty jsem dostal tyhle nože. Nyní vám je dávám a žádám Vás o symbolický pohřeb. Uklonil jsem se a podal jsem nože nejvyššímu Etherálovi.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 10, 2010 9:34 pm

Zarogtz

Psykera jsi našel poměrně jednoduše, seděl ještě u stanu a držel se za naraženej bok. Vzhledne k tobě Dete si taky kopnout? sarkasticky se usměje

Ro´T´Yr´Aun

Postřehl jsi cuknutí ve tváři, když jsi vyndal hned dva nože najednou. Několik vteřin jste stály jen tak potichu. Jistě bratře, převezmu si tyto dva nože a pokud se ujmeš té cti, můžeš připravit ceremoniál, rád povedu smuteční řeč za dva bratry které nikdo z nás ani nepoznal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 10, 2010 10:51 pm

Zarogtz

Do něčeho bych si kopnul, ne že ne ale ty asi nebudeš nejlepší materiál... chci jen vědět jestli víte proč tě zahodil a utek... měl s tim něco společnýho? co si zjistil? pochybuju že by to udělal sám ale taky je možnost že byl jen jeden z víc lidí co s tim maj co dělat
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 10, 2010 11:29 pm

Psyker

Byli jsme uprostřed výslechu, když jsme se dostali k otázkám ohledně vražd. Jeho mysl se zakalila a on vystartoval, utrhl se z přístroje a přímo mím směrem proběhnul ven ze stanu. Mě naštěstí jen prohodil skrz, rozohodně lepší než být zašlapán.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyTue Oct 12, 2010 10:47 pm

Zarogtz

Fajn, takže když si to schrnema, neposunuli sme se vlastně nikam... výslech teda bude muset pokračovat... řeknu a poslední větu už si mumlám sám pro sebe při odchodu. Jdu do svýho stanu
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 15, 2010 12:09 pm

Průběh výslechů

Do konce týdne proběhli všechny výslechy. Zpravidla jedna rasa za jeden den, kromě případu kdy vyšetřovatelé stihnuli těch několik málo příslušníků chaosu, spolu s Necrony. Výslech necronů proběhl nečekaně rychle, nejdříve Lord oznámil přesné počty v současné době na místě a poté dočasně aktivovla terminál, na kterém se dalo přistupovat ke každému necronskému mozku a mohl být podroben kontrole. Lidé poté fyzicky přepočítali přítomné.

Lidská část tábora, jako nejpočetnější zůstala na poslední den. Administrativa se ukázala jako silně nedostatečná, protože někteří kapitáni nezaznamenávali po návratech z akcí ztráty a do obyčejných čet rovnou verbovali z odvedenců. V lepším případě pouze předali ID na nového muže. Elitní oddíly naštěstí byli evidovány dobře, ale i tak došlo k jisté nesrovnalosti. Jeden gardistický poručík, který byl na počátku výslechu ještě ve službě nebyl přítomen v den výslechu. Celá část tábora byla prohledána a nebyl nalezen. Na jednom z vyšetřovatelů se projevila týdenní únava a při psychické kontrole poslal k zemi jiného gardistu který se na místě složil a omdlel. Oba byli odesláni na ošetřovnu.

Poslední den se otevřeli brány mezi jednotlivými tábory a na večer byl svolán nástup na centrální přistávací ploše.

Radní obdrželi zprávu o konající se poradě hodinu před nástupem.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyThu Oct 21, 2010 12:25 pm

Ro´T´Yr´Aun

Byl to poklidný rituál. Začalo se při západu slunce druhý den po výslechu. Všem Tau bylo nařízeno vzít si zbroj, která měla vyvolat dojem. Ještě nikdy jsem nepohřbíval symbolická těla. Vždy byl etherál převezen ať už umírající nebo mrtvý. Co se asi na té planetě stalo? To opravdu nikdo nepřežil? Včele s radou se průvod pohnul táborem až k zadním stěnám, kde u mramorových kamenů čekali členové pohřebních čet. Několikametrové kolosy poklekly a osobní stráž nejvyššího etherála vystřelila salvu, která sice neudělala zvuk, jak je tomu u lidí, ale pulsní náboje kontrastovaly s rudým nebem. Pak přišla řada na mě. Na jedné z dron jsem si přečetl, kolik mi asi zbývá času a já jsem spustil.

Bratři...Stejně jako jsem včera apeloval na Vás před výslechem, i dnes vedu proslov všem z té nejlepší části Tábora Elit. Dnes ale povedu řeč jinou. Když jsem přicházel z rady, zastavil mne jeden z lidí a podal mi tyto dva nože. Patřili těm nejlepším a nejsilnějším. Jejich osud byl zpečetěn na neznámí planetě, kde jistě bojovali a vítězili do posledního dechu, než byli přemoženi. I přesto je jejich smrt pro nás ponaučením. Musíme být silní, ale rozvážní. Nepřítel je blízko a i ti nejsilnější někdy padnou. My ale všichni zůstaneme naživu a ukážeme jiným civilizacím, co proto. Chtěl bych teď pronést modlitbu ve staré Tauánštině. Prosím, o text a o pohřbení. Byl mi přinesen text se starou tauánštinou Moc se neliší... Ještě chvíli jsem počkal na správnou chvíli. Pak jsem začal. Chvíli po začátku modlitby se zapadající slunce dostalo pod mraky a ozářilo ceremonii svou rudo oranžovou, plamennou září. Všichni Tau měli sklopené hlavy a neviděli, co se děje. Zvedli je až, když jsem se na chvíli odmlčel abych se udiveně podíval na tu nádheru. Zbroje všech byly zalité září a všichni Tau vypadali jako v ohni. Dokončil jsem modlitbu a ještě chvíli jsem počkal, než pohřební četa zakope nože v sarkofázích do země.


Na konci týdne jsem se dostavil do Rady, jak mi bylo řečeno.



Archon Kha´Shaar

Á, šéfik musí do rady, to bude zase vopruz. Jdu taky, pojď, kočičko. Přišel jsem do rady, opřel jsem se o stěnu, dal ruce vbok a nechal kočičku, ať obtáčí ocas kolem mého pasu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyThu Oct 21, 2010 4:17 pm

Shade


Vystoupil jsem z monolitu a podle pokynů jsem vyrazil na zasedání rady. Vstoupím dovnitř a postavím se mírně za našeho zástupce v radě. Prázdným pohledem přejedu celou místnost a všechny v ní. Každému na pár vteřin pohlédnu do očí a pokračuji. Vzadu u stěny stojí jeden z temných Eldarů a má nějáké zvíře. U něj se pohledem zdržím trochu dýl a pak pokračuji.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyThu Oct 21, 2010 4:23 pm

Archon Kha´Shaar

Víš co to je? Je to zelený a oplechovaný prjede mi hlavou hlas mého zvířátka. Nekron? řeknu polohlasem. Ne. Bonduelle. A právě na tebe civí. Rozhlédnu se po místnosti a naproti zahlédnu dvě gaussově planoucí očka. Pousměju se a ukloním hlavou na důkaz pozdravu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyThu Oct 21, 2010 4:32 pm

Shade


Spozoruji u Eldara nějáké gesto hlavou. Pokusím se ho napodobit, což v podání začátečníka v emocích vypadá opravdu divně. Oči mi při tom mírně pohasnou a pak se rozzáří.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyThu Oct 21, 2010 4:39 pm

Kha´Shaar

Ovládnu se, abych nevyprskl smíchy. Pak už to ale vypadá, že se bude začínat. Ještě kolem mě projde nějaký Tau a zařadí se na místo a za sebou cítím dech jednoho z těch neviditelných obleků. Druchii zatím nehnutě sedí. Poodejdu s ní krok a znovu se opřu o stěnu.

Ro´T´Yr´Aun

Projdu okolo nějakého tmného eldara a pokynu mu. Toho jsem tu ještě neviděl, asi jsem si ho spíš nevšiml..


Nan´T´M´yen´Ka


Postavil jsem se na své obvyklé místo, ale clonil mi nějaký stín. Když jsem poodstoupil, poznal jsem Temného Eldara. Trochu jsem do něj strčil a on poodstoupil. Pak jsem se již plně soustředil na velitele.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyFri Oct 22, 2010 10:19 am

Na radu se dostavilo poměrně velké množství osazenstva, většina vyšších hodností, sem tam někdo aby se podíval jak to chodí. Mírně nezvykle předstoupil dnes sám otec Dominik

Dominik

Jsme velice rád, že se vás zde sešlo tolik a že děnní v táboře není jen otázkou radních. Svolali jsme toto částečně veřejné shromáždění, aby jsme mohli probrat události uplynulého týdne. Po celém táboře probíhal výslech, abychom mohli odhalit zráce v našich řadách. Díky vašemu přistupu, výslechy probíhali maximalně rychle, ale přeci jen ne s uspokojivým výsledkem. Drobný incident v táboře orků, bohužel skončil smrtí dotyčného a tedy nemůžeme určit zdali šlo o jednoho z našich pachatelů. Psyker, který prováděl výslech akorát potvdil, že krátce před incidentem měl dotyčný zakalenou mysl, pro ty co v tomto poli nejsou zběhlí, uzavřel se před přístupem psykera. Zvláštní je že snad žádný další ork ... Bez urážky Posedávající Ork přikývne že přijímá nedokáže vyvinout takovouto formu psychické obrany.

Dalším incidentem je chybějící důstojník jedné z našich čet. Jsme si jisti, že před počátkem výslechu, byl v táboře ale při včerejší kontrole tábora nebyl nalezen. Chceme na tohoto muže zahájit pátrání. Jsme si téměř jistí, že je nebezpečný a ozbrojený. Jde o seržanta Jamese Mitchela, dotyčný má speciální výcvik od výsadkových jednotek Kasrkinů. Při kontrole jeho osobních věcí, si vyfasoval veškerou výzbroj a dle inventarizace, která zbežně proběhla, chybějí i výbušniny a další výbava. Všichni obrdžíte popis dotyčného a případu je dána nejvyšší priorita. Provoz v táboře bude obnoven.

Pro informaci vysíláme dvě čety gardistů na střídání jedné z pevností na planetu EOG2-7412. Každý půl rok se střídají posádky, jde o jednu z planet kde posádka drží obranu železného dolu, na jinak nepřátelské planetě.

Nějaké otázky?
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySat Oct 23, 2010 12:59 am

Zarogtz

Když nastane čas, zvednu se a s dvouma bleskovákama du na Radu, nechám je venku, vejdu rozhlídnu se a najdu si nějaký místo kam si stoupnu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySat Oct 23, 2010 3:39 pm

Kha´Shaar

Když se zeptali na dotazy, přihlásil jsem se a vystoupil dopředu. Jeden dotaz bych měl. Mám počkat, až to udělá inkvizice nebo ho můžu vykuchat hned jak ho chytím?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySat Oct 23, 2010 5:30 pm

Shade


Předstoupím také s pozvednutou holí. Pro...prosím.... co .... znamená .... vy?? Vykuchat???
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 24, 2010 12:24 pm

Kha´Shaar

Pobaveně jsem se zasmál. Já vám to vysvětlím... přitočil jsem se k němu, opřel se mu o rameno a nadechl jsem se... To bys nepochopil, mixére odešel jsem zpátky na své místo.


Ro´T´Yr´Aun

Prosím, zdržte se na Radě rasistických poznámek. Lorde Nekrone, vykuchat znamená zabít. A Rada by nejspíš byla ráda, kdyby se tak stalo až po výslechu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 24, 2010 1:04 pm

Shade


Eldara si nevšímám a zpracuju si informaci od Tauáka. Děkuji.... mnohokrát.... pane. Ten Eldar mě urazil??? Asi ano, řekl mi mixer, to je urážka, a urážka se má trestat že?? Vyhledám si v paměti vše co vím o urážkách a dojdu k závěru. Ano, urážka se trestá.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptySun Oct 24, 2010 9:51 pm

Dominik

chvíli sleduje vaší debatu Poté co ho chytíte, preferuji živého a inkvizici ho nepředáme, ale bude podroben výslechu kterému se vyhnul a poté vyvodíme důsledky.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyMon Oct 25, 2010 11:17 am

Kha´Shaar

o jsem čekal. Děkuji za odpověď Tse, správnej mystik umí číst i z polívky nebo ze střev oběti. Ale oni ne, oni se ho musí ptát.. pomyslel jsem si kysele. Slyšelas, nezabít.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyMon Oct 25, 2010 1:10 pm

Dominik

Dobře tedy, vypadá to že nejsou žádné další otázky. Pokud budete mít něco k případu, informujte kohokoliv z radních. Děkuji za pozornost rozchod

Po poradě jste se přesunuli na přistávací plochu, kde byl svolán nástup. Slova se ujala sestra Agnes a v zádech s celou radou promluvila k táboru který byl nastoupen. Panoval mírný neklid, který byl ale zdárně přehlížen, protože se to dalo očekávat po týdnu izolace.

Agnes

Poté co se postavila do popředí, se z reproduktorů ozvalo Tábore pooozor. sestra se postavila do volnějšího pozoru a začala mluvit Toto byl pro nás všechny opravdu dlouhý týden. Dneškem se obnovuje provoz v táboře a končí izolace. Bohužel ale musím oznámit, že nebezpečí v táboře nepominulo, ikdyž máme podezřelého. Během zítřka bude do vašich táborů rozeslán popis dotyčného. Také bude obnovena stavba vývojového centra a smíšené hlídky. narovnala se do pozoru. Zřejmě konec proslovu.

Pooozor - pohov - rozchod
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 EmptyMon Nov 01, 2010 1:37 pm

Zarogtz

Po rozchodu zamířím k technokněžím. Nazdar Kněžky! jsem Zarogtz, obědnával sem si tu u vás nějaký brnění, jak ste na tom?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 10 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ustanovení Rady
Návrat nahoru 
Strana 10 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: