RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ustanovení Rady

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Drix

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 16, 2010 5:37 pm

Technoknez

Podívá se na tebe zhrozeným pohledem, ty mi nabízíš úplatek za to že přednesu prozbu ke strojovému bohu? Ale vidím, že ti záleží aby tvé zbraně byli vyčištěny přednostně. Dobře tedy, ale je to dar pro našeho boha. Zítra se pro to můžeš stavit. Ukloní se a chce odejít.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.tetris.tym.cz
Sůša jr.

Poèet pøíspìvkù : 20

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 16, 2010 5:45 pm

Johny

Děkuji mnohokrát. Otočím se a odejdu na ubikaci si trochu poležet. Snad mi ty kuřata slehnou.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Taku3211

Poèet pøíspìvkù : 181

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 16, 2010 8:50 pm

Hal

Pohledem jsem narazil na jednoho z Tauáků a ten se mnou začal hrát zíranou. Vyberu si místo na jeho čele kousek nad očima a koukám do něj. Rozostřím pohled aby se oči neunavily a pořád na něj koukám. Tímhle stylem dokážou koukat bez mrknutí velmi dlouhou dobu. V hlavě se však zaobírám vlastníma myšlenkama.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

Poèet pøíspìvkù : 245

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Tue Aug 17, 2010 6:51 am

Ro´T´Yr´Aun

Jak malé dítě. zatímco jsem studoval jeho sociální obrazec, usmíval jsem se čímdál víc. Pak jsem se zvedl, došel až k němu a přisedl si. Nad čímpak přemýšlí velký důstojník Ultramarines?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Tue Aug 17, 2010 7:56 pm

Hal

Podívám se tázavě na Taua a pohledem ho vybídnu, aby se posadil. Přemýšlel jsem o tom porouchání vaší drony ale nemám dostatek informací pro pořádný závěr. Co vy si myslíte?
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Poèet pøíspìvkù : 111

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Tue Aug 17, 2010 8:08 pm

Mimo hru-o hře
Zdravím.Rád bych se také zase zapojil.Doufám, že nový admin nemá problém s konfigurací mé postavy, té s jménem Eldran.Pokud ne, znovu se zapojím do hry.Už se těším na nějakou misi.Jenom abych trochu připojil své zkušenosti-rubačka na bitevním poli může být zábavná, pokud má závazná pravidla, ale když máš kosit stovky nepřátel takhle, tak je to k ničemu.Pro mě je zábavná taktická část, ale ne samotný boj.Dost zábavné můžou být v tomto podání "stealth" mise, kde se musí přemýšlet.Také bych občas uvítal i bitky s jinými rasami, například docela pochopitelní by byli nějací lidští fanatici kteří tvrdí, že tyranidi vlastně přišli tuhle galaxii zachránit a chtějí jenom zničit lidi, kteří ničí přírodu Smile
Nepíšu to přes PM-ku právě proto, aby to viděli i ostatní.Zatím nemám co ve hře napsat, takže za postavu začnu hrát až bude co.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Wed Aug 18, 2010 6:52 am

Ro´T´Yr´Aun

Co je tak hrozného na porouchání naší drony? I ta nejvyspělejší civilizace v galaxii se může párkrát splést. Pokud to chcete vědět do podrobna, už včera, kdy jsem sám velel na staveništi mým bratrům, kteří byli ochotni pomoci Táboru k rozšíření, jsme s onou dronou měli malý incident a to, že omylem vrazila do drny jiné. Nicméně to byla chyba zaměřovače, který jí dal špatný rozkaz. V noci to už bylo něco jiného. Myslím ale, že s tím mělo co dělat kormidlo na droně. A proč Vám na tom tak záleží? Neříkejte mi, že to vyšetřujete, protože nemáte co dělat.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Wed Aug 18, 2010 6:10 pm

Hal

Nevím, jen mi to vrtá hlavou a zvažuji všechny možnosti. Pravda je, že kdyby to bylo jenom kormidlo tak kvůli tomu není celý tábor jako s osinou v pr... Prostě mám ve zvyku si přidělávat starosti.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 2:00 pm

Ro´T´Yr´Aun

Lehce jsem protočil oči v sloup. Vy a celá ta vaše "rasa". To je přesně váš problém. Nedokážete se spokojit s jednoduchou odpovědí, jste podezíraví, nevěřící a ke všemu máte nějaké výhrady nebo připomínky. Přesně proto nedokážete nikdy pochopit Vyšší Dobro, pane důstojníku. Nechápu, že jste ještě nevymřeli Máme tu mnohem větší problém. Problém přímo galaktických rozměrů, ale to, čím se většina vojáků tábora zaobírá, je jedna naše porouchaná drona. Já měl za to, že ten váš rasismus je jenom hloupá pověra. Jaká škoda...
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 5:31 pm

Hal

Podívám se mu do očí: Smím se zeptat na váš věk? Mluvíte jako velmi zkušený člověk. Uznávám, že máte v některých věcech pravdu ale mojí povinností je služba a já se starám o to, aby tu lidé a ostatní rasy neumíraly. Ovšem to, o co usilujete není možné. Bitevní pole bude vždycky, dokud tu bude někdo nebo něco, co vládne zbraní. Nechci schazovat vaše Vyšší dobro, asi je to cíl daleko ušlechtilejší než můj, ovšem teď to není reálné.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 6:14 pm

Na všech komunikátorech vyšších hodností, se rozzářila zpráva za 20min mimořádná porada na imperiálním velitelství. Členové rady účast povinná, ostatní doporučená.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 8:42 pm

Eldran
Poslední doba byla celkem bez zajímavých událostí.Pár nástupů, pořád ta samá hnusná břečka vydávaná za jídlo a žádný boj.
Konečně se něco stalo.....Už bylo na čase

Zamířím na velitelství.
Nafoukaní lidé....Imperiální velitelství...
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 9:26 pm

Hal

Zaregistroval jsem info na komunikátoru. No nic, nerad naší diskuzi přerušuji ale povinnost volá. Vy tam jste zřejmě také potřeba. S tím se zvednu a jistým, důstojným krokem zamířím na velitelství.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 19, 2010 10:07 pm

Ro´T´Yr´Aun

Jistě, pojďme. Ovšem tuto debatu bych s vámi rád někdy dořešil. Zdá se, že to máte v hlavě poněkud srovnanější, než někteří ostatní členové vašich kapitul. Vyšli jsme směrem k velitelství.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 20, 2010 12:17 am

Porada

Přišli jste na velitelství, z různých koutů tábora se scházeli vám známí i neznámí velitelé, ale nikdo z nižších hodností. Chvíli vám trvalo, než jste se v jedné z poradních síní upravili tak, aby všichni kdo dorazili slyšeli mluvčího. Radní měly prominentní místa vepředu, proti zbytku osazenstva. Bratr Řehoř tentokráte zůstal sedět na svém místě radního a vystoupila radní Kira a radní Agren.

Kira

Dobrý den, svolali jsme tuto mimořádnou schůzi, vzhledem k tomu, že se nám v táboře dějí nějaké věci které jsou mimo nás. Dnes bylo nalezeno tělo, jednoho z eldarů. Byl zabit těžkou tupou, nebo sečnou zbraní, pokud nebylo více útočníků. Jeho tělo je značně poznamenáno a některé části, jsme našli o kus dále. Předpokládáme, že šlo o orčí sekeru Agren se smutně zazubí a jednu takovou ukáže. Ale nevíme kdo za tímto útokem stojí, zdali byl rasově motivován, nebo se někdo pokouší hodit vinu na orky jako takové. Událost se odehrála v neutrální části města, ve skladové oblasti v jedné z bočních uliček. Tato informace by se neměla dostat, officiálně mezi posádky. Mohlo by dojít k rasovým nepokojům, což v naší situaci nepotřebujeme. Pokud máte zájem můžete se DISKRETNĚ pustit do vyšetřování, pokud se toho někdo chopí rada by o tom měla vědět.

povstane Bratr Řehoř

Řehoř

Vzhledem k tomu, že chod musí být zachován, jakože se nic neděje. Budou pokračovat stavební práce a také jsme obdrželi informaci o přírodní planetě, která je bez tyranidů, ale vhodná jako pěstitelská pro založení kolonie. Toto čeká nás k projednání ještě bylo vyřčeno k radě.

(stále jste na poradě, pokud zde chcete něco řešit)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 20, 2010 7:07 am

Ro´T´Yr´Aun

Po Řehořově informaci jsem vstal a tím si zažádal o slovo: Dovolte mi navrhnout použít naše Orčí přátele a spolubojovníky Temných Eldarů, aby za pomoci naší Zemní kasty Tau osídlili planetu a začali na ní pěstovat vegetaci. Rád bych poslal právě Orky a Temné Eldary, protože jejich zbraně, pokud nepočítám granáty a pistole, které snad nebudou potřeba na pouhé pročištění, neškodí přírodě. A bylo by více než přijatelné zanechat tuto planetu v co nejlepším stavu, až dorazí zemědělci. Navíc, pokud se na této misi něco stane, můžeme zúžit okruh vrahů pouze na d... zavřel jsem oči a na vteřinku se odmlčel, polkl jsem na tři rasy. Toť vše. Děkuji. Opět jsem se posadil. Tři rasy v podezření. Nikdy bych nepřipustil, abychom to byli my.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 20, 2010 9:22 am

Hal

Já věděl, že ta drona smrdí. Někde je tady škodná! Ze své pozice vzadu u stěny udělám dva kroky vpřed, čímž na sebe upozorním. Madam, mohu mít otázku? Jakého postavení byl onen zavražděný Eldar? Zajímá mě, jestli byl útok náhodný nebo namířený proti vyššímu velení.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 20, 2010 10:04 am

Eldran
Hmmm.....Orkové jsou dost barbarští aby to udělali, ale nemají motiv, pokud by se jim vůbec do těch zelených palicí vešel.Možná to udělal někdo z našich temných.Nenávidí nás jako inkvizice chaosáky.Rozhodně, pokud se to bude vyšetřovat, bylo by mnohem lepší vyšetřovat to třeba ve dvou.Jednomu by se mohla přihodit nějaká "nehoda"
Počkám, než se ten ultramariňák dočká odpovědi a pak mu s pomocí telepatie pošlu do mysli vzkaz:Pokud to chcete zkusit řešit, sejdeme se ve skladovací oblasti v místě, kde se to stalo, hned po poradě.
Jakmile nebudou žádné dotazy, vystoupím dopředu.
Rád bych se tomu pokusil přijít na kloub.Rád bych věděl, kde přesně se to stalo a kromě postavení, na které se už ptal tady kolega mariňák, bych rád znal jeho příslušnost ke světoletu a jestli byl napaden zákeřně, nebo se bránil.Jediná kapka krve útočníka nebo kousek kůže za nehty by alespoň určil rasu útočníka.
A ještě něco.Když ho našli, měl u sebe svůj soul stone?( také spirit stone, podle lexicana)
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 20, 2010 7:41 pm

Kira

Tento případ není ani hodinu starý, svolali jsme opravdu mimořádnou poradu, vyšetřování dále probíhá. Z toho na co jste se prozatím ptali víme že šlo o jednoho z Avengeru, nešlo o velitele. Dle prvotních důkazů měl dotyčný neuvěřitelnou sílu, ale zacházet se zbraní ani tak něuměl. Smrtelná byla dle našeho odhadu až čtvrtá nebo pátá rána. Šlo o poměrně mladého eldara, soulstone sice již měl, ale nebyl ještě aktivován, tak nebude možné vytvořit nový klon bohužel. Hledáme stopy v okolí.

Ro´T´Yr´Aun

Zajímavý způsob vyšetřování, můžeme se pokusit misi trochu urychlit. Vzhledem k tomu že měla začínat až za několik dní tak to dříve jak za dva dny nestihneme. Na toto téma se bude teprve konat naše porada, zdali misi vůbec podnikneme.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 26, 2010 8:35 pm

Večer téhož dne se vám na komunikátorech objevila zpráva, že vrahem dle všeho byl některý Ork. Vzhledem k tomu, že orkové převážně nenosí boty na zemi se našli částečky orčí kůže a také kromě mariňáků není témeř nikdo kdo by mohl úspěšně manipulovat se sekerou této váhy. Dle genetické stopy jsme se zjistili, že patří k jednomu místnímu Waghu, ale přímo jedince jsme nezjistili. Orkové mají trochu jiný genofond, než s kterým lidská technologie umí pracovat.

Stavba mezitím byla obnovena a pokračují stavební práce. I nedostavená budova začíná vypadá značně majestátně, je vidět, že jde o jednu z imperiálních staveb.

V táboře se prosakují různé informace a je vidět narůstající mezirasové napětí.

Bratr řehoř

Výzva od části rady, je potřeba v táboře udržet pořádek, potřebujeme od každé rasy alespoň 10 dobrovolníků, kteří budou držet službu ve smíšených blocích tábore, aby nedocházelo k diskriminačním potyčkám. Toto opatření bude zavedeno po dobu vyšetřování.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 26, 2010 8:59 pm

Orteon

Ke všem gardistům v hospodě Tak jak jsem slíbil, všechny vás neodvedu, odvedu si jenom tebe. Ukážu na toho co mluvil o hezkym příběhu s marinákama a od vedu si ho ven, kde je seržant s tim dalšim gardistou. K seržantovi Nevís kde můžu najít Ro´T´Yr´Auna, toho Tauáckýho člena rady?
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.protectors.forumczech.com
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 26, 2010 9:03 pm

Seržant

Jistě pane chvíli lovil něco v komunikátoru a předal ti jeho ID na kterém se mu dovoláš Zde pane, jako člen rady má veřejný komunikátor
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Aug 26, 2010 11:20 pm

Ro´T´Yr´Aun

Zklamaně jsem šel směrem k velitelské budově Tau. Tak přece to byli orkové. Budu muset vysvětlit panu mariňákovi onu lež. Pomalu jsem došel k mé ubikaci. Tphle nedopadne dobře. Škoda. Císař myslel na dobro všech ras. Proč to nikdy nikdo nemůže pochopit... V tom mi zapípal komunikátor. Ro´T´Yr´Aun, zástupce rasy Tau v Radě Císaře.S kým mám tu čest?
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 27, 2010 8:46 am

Orteon

Nazdar, tady Orteon the Souleater. Mám s sebou dva lidi co něco ví o tom případu, prý v tom můžou mít prsty marináci, takže bych se s váma rád sešel co nejdřív.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 27, 2010 12:35 pm

Ro´T´Yr´Aun

Trochu ve mě hrklo. V tom případě okamžitě měním směr. Sejdeme se za kasárnami Tau. Buďte tam co nejdřív. Došel jsem za naše kasárna a čekal jsem na Orteona.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   

Návrat nahoru Goto down

Ustanovení Rady
Strana 3 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: