Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Big Mac Zarogtz

Goto down 
+2
Phate69
Qwertikon
6 posters
AutorZpráva
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyTue Sep 21, 2010 10:22 pm

čím větší bitva, tím větší ork, který jí vyhraje

Jméno, příjmení či případný název charakteru:
Zarogtz

Rasa:
Ork - viz životopis

Hodnost/zaměření:
Big Mac na volné noze

Životopis: Jako malej ork sem běhal v bažinách na planetě Stavromula Beta, kde byli jenom orčáci a nějaký zbytky starejch velkejch pevností. Byl sem věčí než ostatní mladý a k vstupu do dospělosti už mi chybělo sotva pár měsíců když jednou k nám přiletěli mariňáci a rozmlátili všechno co se jim dostalo do cesty do tý doby než sem se jim tam dostal já... nejdřív vo mě nevěděli ale když už sem jich pobil víc než mám prstů na rukou bylo jich prostě moc ale v tom se od východa začly ozývat strašlivý řevy, využil sem toho, hodil sem po nich stůl a běžel sem podívat co se děje, vyběh sem akorát viděl jak orčáckej Killa Kan složil mariňáckýho robota s hlavou (myslim že mu řikaj Drednehet) a pustil se do ostatních mariňáků, na obloze byla spousta kouše jak orčácký stíhačky ničili ty mariňácký. I tak sem ale byl jedinej kdo ten masakr přežil a tak začal muj novej život...
Na mateřský lodi sem totiž potkal jednoho z velkejch Mekoušů kterýmu sem se zalíbil a začal mě učit.. naučil mě máchat železama a střílet snad ze všech bouchaček, naučil mě psát a používat pár super věciček - jedna mě třeba může vytvořit uplně někde jinde než sem předtim byl a jiná udělá blik na nějakej tank co na mě jede a já ho rozmlátim dřív než zjistěj jak to maj opravit!
Jednou Mekoušum přišel posel že sám velkej kápo největšího orčáckýho Waaghu - Velkej Gorgutz ve vsteku rozšlapal svýho Big Maca a potřebuje novýho na jeho místo a poslali tam mě a já se začal učit finty a rafinovaný úskoky co dělat v boji a všechno. Bojoval sem proti Lidem, Elgarum i Rybákům a i když mi často moc nechybělo, nikdy mě nedostali a vždycky sem vyhrál... ale kdykoliv sem viděla mariňáky a vzpomněl si na svojí bažinu tak sem se neznal a rozdupal sem sám celý jejich oddíly. Nic sem nenáviděl víc než mariňáky!
Ale jednou když sme bojovali s Eldarama se ti skrčci najednou otočili a utíkali pryč a řvali a když sme šli za nima, bylo to poprvý co sme potkali tyranidy! vykašlali sme se na Eldary a pustili se do nich a odrazili je a potom samozřejmě pomlátili i zbytek Eldarů... po pár soubojích s těmahle potvorama k nám přišla nabídka na spojenectví se všema se kterejma sme do tý doby válčili a ačkoliv tam byli i mariňáci, já sem souhlasil... narozdíl od Goorgutze kterej se rozhod mi utrhnout hlavu a to se mi vůbec nelíbilo... vrhla se na mě spousta orků ale já je dojednoho pobil a utek sem pryč a odletěl na svý lodi s pár svejma věrnejma bleskovákama na místo kde se scházela aliance. těsně potom na orčáckou základnu naběhli tyranidi a zdemolovali jí ale vsadi se že Gorgutz přežil a někde pořád běhá...


Charakteristika (co má rád, co nemusí, co se mu líbí, povaha apod.):
Rád používá sílu a to nejen k ničení ale i ke konstruktivní práci. Nadevše nesnáší mariňáky za to co mu udělali kdysi. Líbí se mu když mu někdo říka jak je chytrý a lichotí mu tak... na orka chytrý je a dost, ale když se ostatní rasy začnou bavit o něčem konkrétním, radši jde na oběd.


Obrázek, případně popis postavy:
Obrázek je po jeho první bitvě na jeho domovské planetě, od té doby dost vyrostl více směry.
Big Mac Zarogtz Ork_web


Zbraně, arzenál, brnění (nechci čísla, zbraně mohou být vymyšlené, ale žádný kraviny):
Velká zubatá šavle co ti udělá takovou důru kterou už nezašiješ a když jí připojim do batohu, můžu si do ní nabít jeden záblesk elektriky a když se pak dotknu tanku nebo něčeho kovovýho, usmaží to všechny co se toho dotýkaj taky. V baglu mám i další vecičky - teleport na střední vzdálenost a takovou vysílačku co když namířim na tank a zmáčknu tak se najednou nemůže asi minutu hejbat. Mama tam taky energetickej štít kterej můžu vytáhnout když sem daleko od nepřátel a šavle je mi k ničemu. V druhý ruce mám bolterovou pistoli kterou na blízko měnim za energodrápy.
Všude kam se hnu se mnou choděj mí nejlepší bleskováci mám je tu aby mě kryli - když se někde mlátim s partou bestií a jiný bestie po mě chtěj střílet tak nemaj možnost protože je postřílej mí blekovácí!


Postoj k Dohodě a k Císaři:
Utek sem od orčáků abych moh líp bojovat proti tyranidum protože čim dřív nebudou tyranidi, tim dřív se budu moct znova pustit do mariňáků! Císař? Kdo je to Císař??




Naposledy upravil Qwertikon dne Tue Sep 21, 2010 10:41 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyTue Sep 21, 2010 10:31 pm

Nerad tě nutím měnit životopis, ale Gorgutz je v Táboře. Ale řekl bych (že, Drixi?), že už ani neví, že tě chtěl rozdupat nebo nechce dělat problémy.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Dastack   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 8:38 am

Ahoj nechci rejpat ale orkové sou jenom chlapi:) sou to totiž houby a to nekecam
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 11:32 am

1) pěkně napsaný povídání
2) Přiletěl jsi spolu se svými bleskováky (kolik jich máš?) v táboře v Orčí části jste si obsadili místo a vztyčili znak svého waghu. S Gorgutzem jsi se zatím nepotkal, tak uvidíme jaké má k tobě vztahy. V rámci tábora fungují národy jako celky a vnitřní spory si řeší na svém území, pokud nepřesáhne nějakou únosnou mez.
3)Jak ti funguje ta vysílačka co by měla zastavit tank? Obdobně ten meč?
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Dastack   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 11:39 am

mno nevim je tam spoutsu věcí ktery sou averpower treba ta vysilcka nebo boltpistol ktera se mění na drápy
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 11:49 am

Bolt pistol mě tolik netrápí, jestli jsem to pochopil, ne že by se "změnila" ale musí uložit pistol vyndat z batohu drápy a nasadit. S vysílačkou si počkám na vysvětlení.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: vysílačka   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 4:51 pm

kdybych jel roleplay tak vysílačka funguje tak že jí zapnu, sama zaměří tank, zmáčknu čudlík a ten tank se zastaví. Jinak ta vysílačka vyšle na tank elektromagnetickej impuls kterej ten tank na nějakou dobu ochromí, teoreticky by to ochromení mělo bejt nepřímoúměrný aktuálnímu zdraví tanku.
Bleskováků se mnou přiletěly 2 čety po devíti (včetně velitelů) a 5 elitních který choděj se mnou jako osobní stráž... co se týče overpower tak vzhledem k tomu že co sem slyšel tak sou tu prakticky všichni na dálku tak jako jedinej nebo jeden z mála na blízko bych snad moh něco umět a vzhledem k tomu, že znám Big Mac hlavně z DoW tak i tam je to nejlepší velitelská jednotka co se týče boje proti pěchotě (podle mě)
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 7:47 pm

Právě jsem koukal jak Dastack řikal o tom jak se "rodí" orkové a našel jsem to tady:

http://forums.relicnews.com/archive/index.php/t-33667.html

Fakt zajímavý, tohle jsem doopravdy nevěděl! alien


lol!

Jinak postava je to fakt zajímavá Wink
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 10:09 pm

Zajímavá, akorát ten životopis je trochu divný.
Ork nemůže porazit čety mariňáků.I jeden mariňák dokáže orka oddělat.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 10:15 pm

Moone, prosímtě. Tohle forum je opravdu na to, aby tu byly trochu přeüberované postavy. A jestli útočil ze zálohy, naskočil na ně, sem tam mu někdo pomohl, podtrhával trámy, mohl zmasit četu, klidně i dvě. A je to úplně jedno. Alespoň má nápaditě napsaný životopis.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re Moon   Big Mac Zarogtz EmptyWed Sep 22, 2010 10:35 pm

jesli to chceš podrobně tak ty mariňáky sem zabíjel pojednom maximálně po dvou a ze zálohy, když jich tam nakonec přišlo víc neměl bych šanci, ale stalo se co sem tam napsal...
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz EmptyThu Sep 23, 2010 12:09 am

mě se osobně zamlouvá jak je to popsaný, stále to mohli být nějací zelenáčí, nebo dokonce trestná legie. Tam by se pak z vyděšení mohli porubat sami.
Tak s tou vysílačkou, tahle vlastnost bude fungovat dejme tomu do 20m a máš jeden impuls než budeš nabíjet. Účinek bude pouze pokud to bude elektronicky řízenej tank (tušim že orkové maj kolikrát stroje jen s jednou pákou vpřed vzad a volant, čistě mechanický). Taky je možný že tim vyřadíš nějaký zařízení v okolí cíle a cesty k cíly.

A jinak z mého hlediska Může být
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Sponsored content





Big Mac Zarogtz Empty
PříspěvekPředmět: Re: Big Mac Zarogtz   Big Mac Zarogtz Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Big Mac Zarogtz
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: