Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ustanovení Rady

Goto down 
+4
Phate69
Taku3211
Akihiro
Drix
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Sep 30, 2010 4:33 pm

Ro´T´Yr´Aun

Tuto možnost jsem také zvážil. Nicméně doufám, že čistotu Psykerů má Imperium ošetřenou.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Sep 30, 2010 6:06 pm

bratr Řehoř

Jsem si vědom, jak závažný je problém, kterému čelíme. Nastoupení celého tábora je pro nás logisticky nemožné. Je možné uzavřít brány mezi jednotlivými částmi tábora a poté postupně začít vyšetřovat.

Antonio

Imperiální psykeři jsou oddáni císaři a pravidelně prochází prověrkami, zdali nejsou posednuti démonem. Psykeři zde v táboře byli prověřování, před necelým půl rokem.

Myslím že postup který navrhnul ctěný bratr, není tak špatný, ale stále pokud se nám někdo vědomě pokusí utéct může překonat zeď mezi jednotlivými bloky, či jinou unikovou cestu. Budeme muset bloky dobře zabezpečit.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Sep 30, 2010 6:23 pm

Ro´T´Yr´Aun

Ctěná Rado. Rád bych upozornil na to, že v Táboře Elit je přísná kontrola pohybu jednotek, co se týče absencí. Každý nižší důstojník by měl mít přesné záznamy o svých podřízených. Pokud tedy máme přesný počet vojáků různých ras a čet, nemůže nám pachatel uniknout. Pokud by někdo chyběl, bud epo něm vyhlášeno okamžité pátrání a bude vyšetřován jako potencionální vrah. Můj hlas se trochu netrpělivě zvyšoval.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Sep 30, 2010 6:44 pm

na tvářích jak Antonia tak bratra Řehoře se mihli silně nespokojené výrazy.

Antonio

Máte sice pravdu, že tyto záznamy existují, ale nejsem si uplně jist jak u všech našich rot. Například u trestných legii se moc neaktualizují. mírně se zašklebí.

Řehoř

U mariny to nebude takový problém, máme záznamy vedené velice pečlivě a automaticky aktualizované. V případě že zemře některý marinák přestane získávat informace z jeho implantátů. Tuším že u necronů bude obdobný systém, jak jste na tom u temných eldarů? podívá se na Kaspina

Kaspin

My vedeme záznamy, poměrně dobré. Při příletu nám bylo nařízeno udělat udělat seznam a pak jsme několikrát připisovali ši odepisovali některé bratry.

Deren

No u nás to bude jednoduché je nás tu jen pár, tak evidenci ani nemáme.

Debata ještě chvíli pokračovala až jste dospěli k hlasování. Takže situace je vážná všichni jsou pro?
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Sep 30, 2010 7:59 pm

Zarogtz

Nemám hlasovací právo takže se jen podívám na Argena a kývnu hlavou. doufám že pochopí že tim myslim aby hlasoval pro
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyFri Oct 01, 2010 11:23 am

Postupně všichni přítomní radní odhlasovali schválení razie.

Bratr Řehoř

Tato informace je pru toto chvíli přísně tajná, tábor uzavřeme přes noc, abychom omezili provoz v táboře a od zítřka začnou výslechy. V případě vyzrazení bude přísný trest. Dnes se rozejděte do svých částí táborů a doporučuju stáhnout všechny své lidi z ostatních částí. Pokud bude někdo vyžadovat důvod, budeme provádět inventuru tábora. Pokud nechce nikdo nic dodat tak dnes rozchod.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptySat Oct 02, 2010 12:28 pm

Ro´T´Yr´Aun

Ukloním se opírajíce se o hůl. Děkuji ctěné Radě. To je vše. Vyšel jsem ven. Tak tohle dopadlo celkem dobře. Co tam dělal ten ork?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyMon Oct 04, 2010 11:16 pm

Večer v táboře, již proběhl bez větších komplikací, ti všímavější si mohli povšimnou, že hlídky dnes nebyli vyslány smíšené a pouze po svích částech tábora. Hlídky které měli službu kolem 3tí hodinny ranní dostali nový příkaz. "Zapečetit tábor do karantény" O tomto kroku doposavad vědělo pouze několik nejvyšších, tak brány byli uzavřeny a elektrické ploty zapojeny. Některé kteří bydleli poblíž bran, byli vyštváni se podívat co se dějě takhle v noci a byli nemálo překvapeni.

Ranní budíček, byl pro mnohé přinejmenším šokojící. Nastoupené čety u ras které dělají nástupy, byli ve znamení tichého přešlapování a čekání co se bude dít. Necroni vyslali zprávu všem svím, aby zůstali v klidu s informací co se děje. Eldaři pronesli řeč na téma "všeobecné ohrožení tábora" atd.

Ro´T´Yr´Aun

Chvíli před ranním nástupem, za tebou přišel jeden z velitelů ohnivé kasty a celý nesvůj tě oslovil Pane jako člen rady, mohl by jste nám prosím osvětlit na nástupu důvod proč jsme izolování od zbytku tábora. Všechny průchody do ostaních části jsou zablokovány nejvyšší prioritou a letová kontrola zakázala všechen letový provoz. Děkuji

Zarogtz

Ve vašem táboře se od rána přelejvají nepokoje, orkové jsou silně nevrlý když je někdo takto uzavřel na jednom místě, bez možnosti odejít. Musel jsi uz od seber rozhanět několikatero peroucích se gretchinů a skoro i několik orků z různých waghu kteří se po sobě chteli vrhnout.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyMon Oct 04, 2010 11:42 pm

Ro´T´Yr´Aun

Jistě řekl jsem poručíkovi a oblékl jsem se. Obleky jsem nechal zviditelnit a s holí jsem majestátně předstoupil před dokonale nastoupený tábor Tauů. Prohlédl jsem si je pohledem. Teď, když tu stojí všichni, je vidět, kdo je nejsilnější rasou v tomhle táboře

"Pane, měl byste promluvit", zašeptala mi do ucha Anuk a postavila se do pozoru. Všichni měli sundané přilby, piloti krizových a těžkých obleků nechali svá "těla" v hangárech a přišli pěšky, drony poletovaly sem a tam, kontrolovaly elektrický plot a hlídaly tábor. Ale jinak bylo ticho. Pozvedl jsem hůl, abych ještě více utišil mrmlající důstojníky, uklonil jsem se vyšším Etherálům a spustil jsem. mluvil jsem pomalu a nahlas, samozřejmě v Tauánštině, abych mohl lépe vyjádřit své pocity a myšlenky.

Bratři! Jste tou nejlepší armádou, na kterou se dívám. Je zde elita chladnokrevných zabijáků Bor´kanu, jsou zde zástupci planety T´Aun, kterým se klaním. V naší armádě je i část bojovníků z T´Au - Světa, který vynalezl techniku Mont´Ka a ukázal nám tím, jak být ten nejlepší. Jsou zde i další zástupci. Tímto Vás všechny zdravím.

Každý papír má své linky, každý text má své chyby, každá bytost má své touhy a chtíče. I my se kloníme k Vyššímu Dobru a sloužíme mu do skonání věků. Spolu s ostatními rasami chceme nyní vymýtit vesmír od Tyranidů a vrátit se na své rodné domovy. V dějinách nikdy nebudeme zapsáni, vždy tam budeme jen jako Císařova Dohoda. Ale vyšší Dobro si zapamatuje smrtící tečku, kterou zasadíme těm vesmírným kobylkám, které se pasou na životech jiných. Budeme sloužit věrně a věrně spolupracovat s Císařem, i když v nás někteří jeho zástupci vidí zlo. To zlo, které přerostlo až v to, že máme v Táboře zrádce.
Poslední větu jsem už trochu křičel. Počkal jsem a rukou jsem ukončil šum.

Není to náš problém a já věřím. Ne, já VÍM, že to není nikdo z našich. Přesto, nebo právě proto, jsem nařídil uzavření všech částí Tábora a prověření všech členů, kteří se vyskytují v Táboře Elit. Nebojte, mí bratři. Nehodlám Vám tím vzít svobodu, či ukázat mou nedůvěru ve Vás. Právě naopak. Vím, že to nebyl nikdo z Vás a proto Vás prosím: Ukažte, že jsme nejčistší národ a dostavme se k výslechu všichni, počínaje mnou a mými přáteli v oblecích. rukou jsem ukázal za sebe na m= dva bodyguardy.


Dnes, přesně v poledne, začne ústní vyšetřování všech částí Tábora najednou. Pokud nepřivede ústní vyšetřování nic, co by vedlo k vrahům, nastoupí na scénu Psykeři a Eldarští věštci, kteří budou pomocí svých myšlenek a kouzel nahlížet do hlav každého z nás. Ještě o jedno Vás prosím. Nebojte se Psykerů, neukazujte jim strach ani Vaše největší touhy. Jsou to lidé a počítám s tím, že o nás budou chtít veškeré informace. Nepusťte je k ničemu, co by mohlo poškodit zájmy Vyššího Dobra. Nyní máte rozchod. Hodně zdaru, mí bratři.


Uklonil jsem se Etherálům, pozvedl hůl jako symbol konce řeči a šel jsem se něčeho napít. Vysilující řeč. Snad nebude mít nikdo otázky.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyTue Oct 05, 2010 8:34 am

Seržant Orteonových raptorů - Wilburius

Právě jsem mluvil s chaosovým členem rady, který mi řekl co se děje. Hned potom jsem zašel za nastoupenými raptory.

Chlapi, abych vám řekl o co se tu jedná... povzdechnu si ... někdo zabil další hlídku, přesněji řečeno temnýho eldara a nějakýho blbýho orka. Proto udělali karanténu na celej tábor. My jsme spolu sloužili hezkejch pár let, a proto vám, už kvůli Orteonovi, věřím že jste nic neudělali.

Ano, řekl jsem kvůli Orteonovi. Víte přece že svý sliby plní? A já nechci mít svý koule pověšený u vchodu do kasáren!
Tu poslední větu zahulákám. A věřím že vy taky ne. Proto až jsem přijdou psykeři, nedávejte najevo chuť se kterou je chcete zabít apodobný věci, prostě je nikam do svý hlavy nepusťte. Teď máte rozchod. A ne že někam zdrhnete jumppackem!

Odejdu se něčeho najíst.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyTue Oct 05, 2010 9:22 am

Zarogtz

pošlu bleskováky aby sehnali všechny orky z mýho klanu a až se slezou stoupnu si aby na mě viděli.

Takže máme tu karanténu a je potřeba abyste věděli co máte dělat... doporučuju vám zůstávat tady v orčim táboře a nechodit mezi ostatní rasy. taky všichni rakeťáci odnesou svoje rakety do skladu, jen preventivně aby vás nenapadly nějaký blbosti! za další, žádný další bitky! jesli se chcete vybít, běžte na gretchinball nebo se pobijte ale na cvičišti. během pár dní tady budou procházet psykeři, co vám budou koukat do hlavy nějak. nemáte proč se jich bát, tak ne že je budete strašit! Rozchod!


Naposledy upravil Qwertikon dne Tue Oct 05, 2010 10:06 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyTue Oct 05, 2010 9:47 am

Nástup Tau

Všichni v napětí poslouchali tvojí řeč a poté co jsi domluvil se ozval hromadný pokřik. Když se otočíš a odcházíš, vidíš několik uznalých pokývnutí od Etherálů. Ti se poté zvednou a začnou rozdělovat nastoupené jednotky dle Kast a postupně připravovat na výslech. Na tvé přání bude národ Tau podroben výslechu první.

Počátek výslechu

Na výslech byla vybrána speciální skupiny vyšetřovatelů, tvořená lidmi, eldary, několika temnými eldary a dokonce dvěma necrony. Celkem byla tvořena přibližně 70 členy, kteří se nejprve prověřili sami navzájem a poté začali s vyšetřováním.

Tábor Tau byl první v pořadí. Otevřela se vstupní brána a vstoupila početná skupina vedená samotným otcem Dominikem a opět se za nimi uzavřela. Vybrali si jednu budovu v táboře, kde rozbalili nástroje a nechali povolávat jednotlivé čety, tak aby se netvořili moc dlouhé fronty. I tak bylo přilákáno jisté množství přihlížejících, kteří ale pouze viděli, jak postupně vcházejí do budovy a druhou stranou vycházejí, přibližně po 20ceti minutách. Etherálové šli vzorem svým lidem a nechali se otestovat jako první.

Ro´T´Yr´Aun

Přišel jsi k prvnímu stolu kde si nahlásil jméno, osobní číslo a lidský voják ti naskenoval tvůj táborový štítek pro kontrolu. Prosím první dveře vpravo postoupil jsi do dané místnosti kde byla připravena židle postával tam nejspíš lidský vědec a posedávala Eldarská dáma. Když jsi se posadil vědec tě připojil na přístroj, byl jsi mile překvapen že je koncipován přímo na tělesnou konstituci vašeho národa. Na hlavu ti nasadili čelenku a poté se posadil proti tobě. Nyní vám položím několik otázek. Prosím, jaké je vaše jméno? Osobní číslo? Domácí planeta? ještě chvíli následují osobní otázky a poté přejde k tematickým Mohl by jste nám říci kde jste se pohyboval během jednotlivých vražd? a vyříká jednotlivá data a hodiny.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyTue Oct 05, 2010 5:12 pm

Ro´T´Yr´Aun

V případu první vraždy jsem spal u sebe na ubikaci. Ještě v noci ke mně zaběhl posel, že se mám dostavit na Radu, kde se řešilo, jak zakrýt onu vraždu. Můj plán, který se mimochodem ujal, bylo využití špatného naváděcího systému stavební drony. Dva gardisté, které zná člen chaosu jménem Orteon, slyšeli něco jako výstřely a ráno mi o nich řekli.
Co se týče druhé vraždy, spal jsem a pouze ráno jsem byl uvědoměn, že se stala.
Před třetí vraždou jsem mluvil s generálem Imperiální gardy. Řešil jsem s ním nevychovanost jednoho z vojáků a poté jsem od onoho vojáka dostal dva ceremoniální nože, patřící mé rase.
Ukázal jsem nože, které jsem stále ještě nepohřbil. Opět jsem byl uvědoměn jedním z vašich důstojníků, který mne zavedl rovnou k tělům. Byla zohavená a podle Imperiálního doktora před smrtí mučena. Nějaké další otázky, prosím?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyWed Oct 06, 2010 11:06 am

Ro´T´Yr´Aun

Vyprávěl jsi svojí verzi, přičemž vědec chvílemi koukal na tebe, chvílemi na přístroje co měl u sebe a pokyvoval hlavou. Když jsi dovyprávěl, podíval se na věštkyni, která jen pokývnula a vědec povídá Pane vypadá to, že jste v pořádku, omlouváme se za nepříjemnosti, můžete odejít. Děkuji za trpělivost odpojí z tebe sondy a ukáže ti na druhé dveře, než kterými jsi přišel. Když odcházíš tak prvními dveřmi už vchází další Etherál.

Výslechy probíhaly takto celý den a většinu večera. V čase blížícím se půlnoci Dominik svolal Etherály a předal jim zprávu s výsledky. Ve zprávě stálo, že nikdo z národa Tau není podezřelý z těchto vražd, několik (jmenný seznam) Tauů má výčitky svědomí, že zabili někdy v minulosti, nebo ne zrovna elegantním způsobem. A další jmenný seznam kde byli ti, kteří mají nejistý postoj k císaři. Jsem potěšen, že první národ obstál s takovýmto výborným hodnocením.

Etherál vodní kasty

Pane od svých lidí jsem ani jiný výsledek neočekával, jsme rádi, že jsme neztratili důvěru.

Dominik

Karanténa tábora ovšem trvá i nadále a bude to přinejmenším na týden, než prozkoumáme ostatní rasy, přeci jen patříte naštěstí k méně početným zde v táboře.

Počká, zdali ještě někdo nebude chtít něco řešit a poté se odebere i se zbytkem vyšetřovatelů pryč.

Zarogtz

Ve vaší části, kde je několik Waghu to i nadále mírně vře, nikdo se sice otevřeně do sebe nepouští, ale je silně napjatá atmosféra. Během večera vám táborem kolem ohně produsá nějaký ork k vedlejšímu stanu, který patří Waghu Bork, chvíli slyšíš nějaké orčí skuhrání a pak Big Mack od vedle odeběhne. Kolem vašeho ohně pochrápává několik tvých orků a nad ohněm se peče blíže neurčená věc, kterou jste povečeřeli. Poslední dobou běžný provoz v táboře.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyWed Oct 06, 2010 11:27 am

Zarogtz

Složim tříčlený hlídky vždycky z dvou bouchačů a bleskováka. Střídání po 2 a půl hodinách... hlídkovat se bude jen v prostorách mýho Waagh - za hlídku stačí waagh obejít třikrát, zbytek času budou na stanovišti u mýho stanu, sám si vezmu hlídku někdy uprostřed noci (v hlídce budu místo bleskováka). Ujistim se, že to všichni pochopili a du si lehnout
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 8:01 am

Zarogtz

Ráno jsi se vzbudil, přihnul si z kyblíku, co byl vedle tebe a vstal. Jeden z bleskováků ti podal hlášení, že ve vašem waghu byl klid, jen sousední Big mac musel večer dotáhnou mírně násilím odněkud jednoho jeho orka.

Krátce před dopolednem se otevřela brána z centrální části a dorazil vyšetřovací tým. V čele se nesla sestra Agnes a za ní početný zástup techniků, doktorů, sem tam nějaký temný eldar, pár eldarů a zbytek lidí. Většina orků propadla do uctivého ticha, které trvalo několik vteřin, než ho roztrhl zvučný chrochtavý smích. Na zemi se válel ork a viditelně se smál sestře agnes v její terminátorské zbroji. Postupně se začalo smát více orků. Sestra se nenechala zahanbit, chytla menšího orka který se smál první a viditelně bez námahy ho hodila proti zdi, ozvalo se poměrně hlasité "plesk" a ork se skučením zmizel mezi stany. Ostatní se rychle přestali smát.

Před Agnes předstoupil největší ork v táboře v závěsu s Agrenem, oba jí pozdravili a vyjádřili souhlas se začátkem vyšetřování. Lidé zběžně oběhli nejbližší stany a do žádného vašeho stanu, ani budovy se jim dvakrát nechtělo. Nakonec si přivezli vlastní stany, které narychlo postavili a dali se do vyšetřování. Jako v minulém případě přišli nejdříve na řadu vůdci waghu.

Postavili vás do fronty před jeden stan, byl jsi 5ty v řadě a přímo za tebe se postavil Gorgutz, nevypadá, že by si tě zatím všímal.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 8:56 am

Zarogtz

Podívám se na Gorgutze, kritickym pohledem si ho prohlídnu odvrátim se zpátky mírně zakroutim hlavou a čekám dál ve frontě
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 10:22 am

Zarogtz

Gorgutz když se na něj koukáš a pokoušíš se orčí mimikou vyjádřit kritický pohled se na tebe taky podívá Co čučíš tak blbě mladej. a postrčí tě dovnitř protože na tebe přišla řada.

Posadili tě na kus klády, co odněkud přitáhli. Ve stanu postával masivní přístroj s ručičkama a sem tam vydával nějaké zvuky. Chlap s koženou zástěrou ti k ruce přitáhl pás v kterém byli nějaké ostny a zabodl ti je kousek pod kůži. Pás připojil k přístroji. Nandali ti ještě několik podobných věcí a poté ustoupil. Pustil k tobě jednoho z vojenských lidských doktorů. V místnosti je ještě několik lidí, ale nevypadají na vojáky.

Doktor

Takže mám tady na vás několik otázek. Doufám, že mi budete rozumět. Chvíli kouká do desek Vaše jméno, wagh prosím? Dále Jednu z obětí jste znal. Jak moc? Kde jste byl v době, kdy se staly tyto činy
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 11:14 am

Zarogtz

sem Zarogtz , šéf Waaghu Neverending Green Byl to jeden z mojí osobní Bleskovácký stráže, vybral sem si ho na nástupu před pár měsíci, byl to perfektní střelec a znal sem ho poměrně dobře. Během jeho zabití jsem spal a během předchozích problémů jsem ještě tmyslim ani nebyl v táboře

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 10:58 pm

Vědec

Takže tvrdíte, že jste tu až do poslední vraždy nebyl a hned po vašem příletu vám zabili muže.
udelá si několik poznámek, dojde se poradit s dalšíma lidma ve stanu, chvíli dělají poznámky Dobré můžete vyrazit

Zarogtz

Když jsi vyšel ven zjistil jsi že výslechy jsou v plném proudu, podobných stanů kolem vyrostlo kolem 6ti a všude jsou řady orků.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyThu Oct 07, 2010 11:02 pm

Zarogtz

Budu se poflakovat kolem dokud nevyslechnou ty největší a nejdivočejší orky... někomu z nich může hrábout a může začít dělat problémy a nevim nevim jak by si tihle vědci poradili s nějakym Big Macem nebo i s pořádnym Nobem
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyFri Oct 08, 2010 10:16 am

Výslechy pokračovali vcelku pokojně, sem tam nějaká strkanice v čekajících frontách, několik orků muselo být drženo aby se nechali zkontrolovat. Již zbývalo pár posledních Waghu, když se z jednoho z vyšetřovacích stanů ozval řev a plátěnou stěnou vyletěl lidský psyker. Vzniklou dírou se ze stanu vyvalil slušně vzrostlej ork, podíval se na jednu stranu, na druhou a rozeběhl se skrz tábor.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyFri Oct 08, 2010 10:47 am

Zarogtz

teneportuju se tak dva metry před něj do cesty ale stranou a natáhnu ruku do cesty jeho hlavě tak aby nohy šly dál ale hlava se zastavila o tu ruku.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyFri Oct 08, 2010 10:52 am

Zarogtz

Na poslední chvíli si tě všimnul a ruce se vyhnul, zabíhá kolem jednoho stanu směrem ke konci tábora.

Za orkem se vydalo několik dohlížejících orků i lidí, před většinou má několik matrový náskok.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 EmptyFri Oct 08, 2010 11:11 am

Zarogtz

Rozhlídnu se kolem jesli ještě někdo nehodlá dělat blbosti ale jen rychle.5 rakeťáků okamžitě připravit ke skokům k pozici toho zeleňáka!, zařvu do davu a rozběhnu se s úmyslem mu nějak nadběhnout.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 9 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ustanovení Rady
Návrat nahoru 
Strana 9 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: