Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" EmptyTue Aug 10, 2010 11:30 am

Jméno: Ro´T´Yr´Aun (Mysl zkušených Etherálů)

Přezdívka: Gue´Vesa- pomocník lidí (myšleno lidstva Imperia)

Hodnost/Zaměření: Jeden z vysoce postavených Etherálů planety T´Au a mám možnosti člena Rady Tábora Elit.

Životopis: Má minulost na T´Au není důležitá. Klasický postup jednoho z Vyvolených. Začal bych vyprávět o mém životě v době, kdy jsme přišli do kontaktu s Imperiem Člověka. Tehdá jsem měl za sebou už polovinu života, na obličeji se mi objevovali první vrásky a bitev jsme už za sebou měl nepočítaně. Když jsme poprvé narazili na Imperium člověka, nedalo se s jeho lidmi pomalu ani domluvit. Nedokázali přijmout ideje Vyššího Dobra a byli jsme nuceni vyhnat je ze systému. Nechtěli jsme nepřátelství, ale násilí, které na nás bylo pácháno, muselo být opětováno. Našimi skvělými prostředky jsme pod mým velením zabrali blízký planetární systém a vytvořili další systém našeho Imperia. Po nějakém čase drobných válek s orky, imperiem, chaosem a dokonce i Eldary, jsme pocítili hrozbu Tyranidů. Museli jsme jednat. Císařova myšlenka planetárního obraného systému se nám zdála příznivá a hlavně měla šanci na úspěch. Vydal jsem se tedy do Tábora Elit se svými pobočníky i s bojovníky z jiných planet, abych čelil hrozbě, která vyšla najevo.

Charakteristika (co má rád, co nemusí, co se mu líbí, povaha apod): Jsem většinou klidný, avšak někdy arogantní vůli svému postavení mezi Tau a zapomínám na to, že ostatní rasy nechápou naši hierarchii. V každém případě dokážu velmi dobře hodnotit situaci, jsem vynikající stratég a díky dronám, sondážním snímkům a aspektům na bojišti, jsem schopný vyhrát jakoukoliv bitvu. Jakožto člen Vyšších bytostí Tau jsem skvělý řečník a obzvláště proslovy na zvednutí morálky pomáhají mým spolubojovníkům (zajímalo by mě, jaký efekt to bude mít na ostatní). Velmi rád se účastním bitev, kde zůstávám vzadu a koordinuju útoky, pozvedám morálku a dodávám odvahu svým spolubojovníkům svou přítomností. Umím dobře zacházet s "rituálním" tesákem (větší nůž, viz obrázek). Můj hlas má povětšinou uklidňovací tón. Umím velmi dobře jazyk Imperia a znám hierarchie i jiné studie o ostatních rasách.
Mám velké nedostatky (kupodivu) ve střelbě čímkoli a boji proti véce nepřátelům.

Obrázek, případně popis postavy:

Já:
Spoiler:

Hůl (Místo drahokamu nahoře je uprostřed symbol Tau, drahokam dole je černý):
Spoiler:

Oblečení:
Spoiler:

Nůž:
Spoiler:

Ochranka:
Spoiler:
[/quote]

Zbraně, arzenál, brnění (nechci čísla, zbraně mohou být vymyšlené, ale žádný kraviny): Na sobě mám pouze ono hadrové oblečení, v ruce hůl se symbolem Tau a ve výšce pasu na zádech mám vodorovně zasunutou dýku s vybrační čepelí (ano, probodne mariňákovi brnění). Co používám jako zbraně jsou dva obleky XV22 s infiltrací, kteří chodí všude se mnou. Jsou vybaveny pulsním blasterem a zaměřovačem na vysokou přesnost, avšak krátkou vzdálenost. na sobě mají iridiové brnění, které se vyrovná tvrdosti brnění maríny, ale je lehčí. Chodí se mnou i do bitev, aby mě chránili před případným útokem.

Postoj k Dohodě a k Císaři: Císař je velmi moudrý člověk, avšak je to pouze člověk. Nedokázal k naší smůle pochopit Vyšší Dobro a odmítá se mu poddat. Je to smutné, ale i přesto ho respektuji. Dohoda je velká a bude to jistě i úspěšná věc, pokud budou všichni spolupracovat, jak by měli. Věřím, že to každému přinese nějaká pozitiva.

Jakou máte pověst v táboře (tj životopis na období po vzniku Dohody, viz Situace):
V táboře jsi znám pro své taktické znalosti mezi většinou ras, ale pouze na vyšších postech. V rámci populace Tau, většina bude vědět o kom je řeč, i když tě nemusí na pohled poznat, přeci jen za tebe mluví více činy než vzhled. Většina ostatních, tě bere jako dalšího Tau a vzhledem k tomu že ani nevysloví řádně tvé jméno, tak nemají povědomí co jsi vykonal. Možná tuší že Tau mají nějaké dobré stratégy.

Dovysvětlení k oblekům: Obleky pro svou infiltraci používají drony, které mají vlastnost vytvořit pole, které promítá vždy obraz, který je v protějším úhlu. V praxi to znamená, že jediné, co můžete vidět (pokud infiltraci nevypnou), jsou matné, rozmazané vnější siluety dvou postav v bitevním obleku (jakoby obrys). V praxi to je jako mimikry: Kdo chce vidět oblek, ten ho vidí, kdo se soustředí na ostatní věci, ten si nevšímá obleku a neví, že tam je.


Edit:

Jména obleků, vlastnosti a vzhled bez obleku:

Ol´Suam´Eldi´Anuk (Bright Fire Winged Bird- Pták s křídly jasného plamene):

Tento oblek mi slouží jako bodyguard. Se zmenšenou štítovou dronou, odlehčeným (avšak stejně pevným) brněním a drobnými posilovači kopyt má velmi dobrý odpich z místa. Je vybaven Burst cannonem a mečem. Jeho senzory nejsou tak silné jako u mého druhého obleku, ale jeho účel také není střílet. Pracuje hlavně proto, aby v případě mého nebezpečí vběhl mezi mě a nepřítele a aktivoval štítovou dronu, případně zahnal nepřítele zastrašovací palbou. Na to, že má na sobě brnění, je docela mrštný a v boji na blízko se mu nevyrovná skoro žádný Tau. je to dobrý, vytrvalý a rychlý běžec a skokan. Nicméně jeho střelba a samotná odolnost není tak dobrá, jako u mého druhého obleku.

Vzhled (ano, je to žena):
Spoiler:


Meč:
Spoiler:


Nan´T´M´yen´Ka (Sword of unforseen strike- Meč nepředvídatelného útoku):

Můj starý věrný střelec. Na jedné ruce Cyclic Ion cannon- slabá zbraň s obrovskou kadencí, na ruce druhé Rail Rifle- Puška s dvouvteřinovým "cooldownem", avšak bez problému prorážející jakékoliv pancéřování). Nemá štítovou dronu, ale s vystuženým Iridiovým brněním odolný asi jako mariňák, dokáže ustát dost střel z normálních pušek. Jeho senzory jsou uzpůsobeny pro střelbu na velkou vzdálenost, ovšem do dvou metrů od sebe vidí jen černé siluety (Ro´T´Yr´Auna vidí rudě a osatní etherály modře). Pohybuje se stejně rychle jako Ro´T´Yr´Aun (může i běžet, ale dost ho to vyčerpává). Má posilovače rukou kvůli zpětnému rázu. cyclic Ion cannon se může přehřát po stadvaceti výstřelech (které jsou skoro hned pryč).

Vzhled:
Spoiler:


Naposledy upravil Phate69 dne Tue Aug 17, 2010 12:08 pm, celkově upraveno 5 krát
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" EmptyTue Aug 10, 2010 5:50 pm

Takže ... místo v radě může být, takže tě tam rovnou napíšu, ale popis "jeden z nejvyšších eterálu na planetě" bych omezil na vysoce postavený. Nad tebou je ještě několik eterálu a jednotky které máte pod sebou jsou hlavně věrné svému veliteli. Můžeš rozkazovat i jiným ale musíš počítat s tím, že hlavně elitní jednotky můžou odmítnou.

Trošku skus vysvětlit to stou neviditelností obleků. V boji se ztratěj to chápu, ale jestli běhají kolem tebe po městě tak asi nejsou úplně nenápadní. Např. na pohled "zhuštěný" vzduch, tam kde je ten oblek.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" EmptyTue Aug 10, 2010 10:10 pm

Tak to už se mi líbí - Může být
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" EmptyTue Aug 17, 2010 9:14 am

Doplnil jsem si vlastnosti a jména obleků. Prosím o povolení.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" EmptyThu Aug 19, 2010 1:51 am

Obleky OK
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Sponsored content





Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"   Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa" Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ro´T´Yr´Aun "Gue´Vesa"
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: