Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Off topic- Nadčasová nedorozumění

Goto down 
+5
Moonstrider
ShotJon
Vendetta
Dastack
Phate69
9 posters
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptySun May 09, 2010 9:55 pm

Tak sem můžete psát, co se vám líbí, či nelíbí na adminech, či hráčích.

Je mi líto, že musím zakládat tento topic, ale objevilo se tu spoustu nedorozumění a kritiky, tak bych byl rád, kdyby se to projednávalo veřejně. Mimo jiné mě k tomu vedl archiv chatu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 10:57 am

Jeremiah

tak to jo hele Phate už mi lezeš na nervy jak s...a. nejdřív mi nedáš možnost bránit se před sestrama i když sou o min 1 metr menší než já, pak když chci dělat svojí práci tak mě nějakej debil omráčí přes helmu a hodíš mě do vězení tam mě vyslýchá nějakej komisař kterej mi stejně nevelí takže nemám nutnost cokoli mu vysvětlovat a to že sem svázanej tak opravdu nevim jak chceš svázat marina kterej má 5m má zbroj typu terminátor ze který se nedá svlíknout (kapitula 666 je v obleku na furt).............. a vážně mi nedochází proč tohle děláš já se snažim hrát jako bych byl ve světe Warhammer 40,000 ale jak se mi zdá tak ty sis o tom přečetl 3 knížky a děláš chytrýho takže sry ale trochu začni taky uvažovat do p.....e
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 11:16 am

Nerozčiluj se. Omráčil jsem tě proto, že jsem tě nechtěl podříznout jako prase. Dal jsem ti možnosdt se bránit, ale pořád jsem to já, kdo určuje, kdo vyhraje. Neměl jsi možnost se bránit, protože proti osobní stráži bys neměl žádnou šanci (ano, jsou opravdu hodně mrštné). Zadruhé nechápu, proč jsi chtěl z Kanovnice tahat démona, když v sobě žádného nemá. Zatřetí: Garda je zodpovědná za věci v táboře, tudíš garda je ta, co vyslýchá. Patříš sice přímo pod císaře, ale v táboře jsi pod dohledem gardy tudíž i pod jejím velením.
A za čtvrté: V pravidlech je, že je to POUZE NA MOTIVY, tak pořád nebreč, že jsi toho přečet kvanta. Četl jsi snad někde, že se chaos spojil s císařem? Ne? Čím to asi bude?
Za páté: Jestli jsi terminátor, tak jsi to zapomněl napsat do charu. Terminátor má maximálně 4 metry, normální mariňák má tak 2,5m.

A taková přátelská rada: Přestaň mi nadávat, ty choleriku, všechno se přece dá řešit domluvou.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 11:29 am

Jeremiah

1. nepatřim pod gardu ale pouze pod císaře nebo pod velitele své kapituly
2. každý ultra marine má zbroj typu teminátor a je to běžné to bys měl vědět a když sem o půl hlavy vyšší než Hal tak asi co budu mít na sobě????,..,
3. dohodou sice jo ale ty mi píšeš ať nedopisuju a sám to děláš........
4. v kanovnici sem se snažil najít démona protože se chovala divně a pak proletěla warpem takže..... navíc je to moje práce a je lepší si bejt jistej ne a nejsem cholerickej ale pořádně naštvanej.... i když je to na motivy w40k tak se snad může chovat jako v w40k ne tak mi to nekaž a to že si mě nechtěl podříznout tak to si mě pobavil



hele nech mě hrát jako bych byl v w40k a nebudou problémy...... a hlavně mi to takhle nekaž když chci dělat něco jako v w40k a "vymýtání démonů" není nebezpečné pro toho kdo ho v sobě má ale pro toho kdo ho vyjímá a pro toho démona
Návrat nahoru Goto down
Vendetta

Vendetta


Poèet pøíspìvkù : 24
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 11:47 am

k bodu 3. Phate69 je administrator tohoto fóra a celé jeho hry, což znamená, že on musí dopisovat co se stane. To za prvé a za druhé, ty nejsi nadřízenej sester, takže tě mohli na místě zastřelit za neoprávněný důvod navštívení kanovnice v nemocnici. Nejsi ani lékař ani nic a šel si s úmyslem dělat bůhvíco kanovnici. Mohl bys vědět, že ačkoliv si rytíř, tak na podrobení si kanovnice nějakým testům a kdovíčemu může jenom císař. Nasheanou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 11:52 am

Já pořád nevím, co tě vede k tomu, že v sobě má Kanovnice démona. Chovala se naprosto přirozeně: Chtěla zabít odvěkého nepřítele Císaře, to, co dělala posledních X let. Terminátor nemá pět metrů a už o tom nechci sylšet, jinak budeš spát ve stoje. Přece tě nenechám kanovnici zabít. Jelikož bylo po bitvě, byla Kanovnice naprosto na dně (kvůli Warpu) a proto bys ji rituálem jistě zabil.
Ano, já dopisuju, co se stane, protože jsem asi admin, ty chytráku, někdo to dopisovat musí.
To, že zodpovídáš Císaři je sice hezké, ale tady se kvůli míšení ras musí udržovat pořádek, takže když ti velitel tábora řekne, ať držíš hubu a krok, tak to uděláš.
A v neposlední řadě bych tě rád upozornil, že začínáš lézt na nervy nejen mě, ale i ostatním.
Jestli se ti tady na tom foru nelíbí, můžeš jít jinam a tam si hrát na neporazitelného z Kapituly 666. Nikoho tu nedržím a nehodlám se tu neustále s někým hádat.

Informace pro tebe i pro ostatní:
Nebanuju. Je to věc, kteoru neuznávám. Každopádně, pokud někdo bude dělat bordel v táboře (viz Orteon), bez milosti ho popravím a může si dělat novou postavu. Myslete na to, až budete dělat kraviny.

Hezkou hru.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 12:17 pm

Ehm ehm. Tak mimochodem.

Kapitula 666 také známa jako Gray Knights (Šedí Rytíři). Každý z nich je psyker a jsou vybíráni z černých lodí. Jsou vojenská část Ordo Malleus a zodpovídají se Císaři A Ordo Malleus. Pokud se někde objeví přehrlšle démonů (například loď, které selhali šíttý bránící proti warpu nebo planeta ovládaná chaosem.) tak jsou zavoláni. Jsou to experti pro boj (A ne vymítání pozor) s démony.
Klasická výbava je Power Armor (Aegis armor, které pouížvají pouze Gray Knighti), storm bolter a power zbraň. (Často kopí Custódů). Vyšší hodnsoti MŮŽOU(!) mít Tactical Dreadnought Armor (terminátorskou zbroj).

Power armor má tak zhruba 2 a půl metru. Terminátorské tak tři.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 5:04 pm

Zajímalo by mě, co se to tu sakra děje.
Každý odepisuje a nereaguje na posty ostatních, které jsou jim zjevně ukradené.Já sám nevím, jestli kolem mě poskakuje Orteon a jeho raptoři, nebo jestli se Hal domluvil s gardistou nebo co.Jak mám reagovat na tři alternativní možnosti!
Návrat nahoru Goto down
Plukovní komisař Toth

Plukovní komisař Toth


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 5:47 pm

ShotJon napsal:
Ehm ehm. Tak mimochodem.

Kapitula 666 také známa jako Gray Knights (Šedí Rytíři). Každý z nich je psyker a jsou vybíráni z černých lodí. Jsou vojenská část Ordo Malleus a zodpovídají se Císaři A Ordo Malleus. Pokud se někde objeví přehrlšle démonů (například loď, které selhali šíttý bránící proti warpu nebo planeta ovládaná chaosem.) tak jsou zavoláni. Jsou to experti pro boj (A ne vymítání pozor) s démony.
Klasická výbava je Power Armor (Aegis armor, které pouížvají pouze Gray Knighti), storm bolter a power zbraň. (Často kopí Custódů). Vyšší hodnsoti MŮŽOU(!) mít Tactical Dreadnought Armor (terminátorskou zbroj).

Power armor má tak zhruba 2 a půl metru. Terminátorské tak tři.

Heuréka! Někdo tu četl kodexy a nebo má aspoň šajnu o co go :-D

Je to tak, knechti patřej pod inkvizici a inkvizice je (neoficiálně) vládce impéria, protože ona říká co říká císař. Terminátoří zbroj si musí každej mariňák zasloužit a to dost tvrdě, není samozřejmostí. Je to opravdu pocta, když ji dostane.
Dále, ano, má dotyčný recht, komisař spadá pod jurisdikci gardy, resp. je jurisdikcí gardy, tedy armádních složek, nicméně plukovní komisař, chceme-li Lord komisař, je již něco jiného a zvlášť v táboře kde ! spolupracuje ! chaos s inkvizicí. Proto chceme-li si odvolávat na reálie světa warhammeru lze tak činit jen a pouze za předpokladu že jsme ochotni akceptovat reálie dané touto (forum) hrou. Chápu že každej by rád byl nabušenec kterej všechno stříská, zmlátí, kterej v zubec dělá z kamene maltu, prdelí lisuje tanky atd. ale ani mariňáci nejsou nadupanci, které si mnozí představujete. Jsou to nadupanci v rámci lidského impéria, proto jsou vyvolení, ale už třeba mariňák je roven řadovýmu orčímu válečníkovi.


Naposledy upravil Plukovní komisař Toth dne Tue May 11, 2010 7:07 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyMon May 10, 2010 6:40 pm

Takže, já bych se tu přestal hádat o o tom co je to vlastně Grey Knight a uzavřel bych to zprávou pro Datastacka: Nejdřív si přečti obecná pravidla ..
stojí tam :
IV) Admin má vždy poslední slovo
IX) Toto RPG je pouze na motivy Warhammeru 40k, tudíž ne všechna historie, rasy, vozidla apod. jsou správně napsaná. Prosím respektujte to.

Pokud si tomu nerozuměl znamená to, že Phate si klidně může vymyslet, že Kanovnice má holou pr*** ze který šlehaj 20 metrů dlouhý plameny a ty můžeš akorát napsat do postu že se jí budeš buď obloukem vyhýbat a nebo se točit podle toho kam se dívá aby tě nesežehla.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyTue May 11, 2010 1:30 am

Plukovní komisař Toth napsal:
ShotJon napsal:
Ehm ehm. Tak mimochodem.

Kapitula 666 také známa jako Gray Knights (Šedí Rytíři). Každý z nich je psyker a jsou vybíráni z černých lodí. Jsou vojenská část Ordo Malleus a zodpovídají se Císaři A Ordo Malleus. Pokud se někde objeví přehrlšle démonů (například loď, které selhali šíttý bránící proti warpu nebo planeta ovládaná chaosem.) tak jsou zavoláni. Jsou to experti pro boj (A ne vymítání pozor) s démony.
Klasická výbava je Power Armor (Aegis armor, které pouížvají pouze Gray Knighti), storm bolter a power zbraň. (Často kopí Custódů). Vyšší hodnsoti MŮŽOU(!) mít Tactical Dreadnought Armor (terminátorskou zbroj).

Power armor má tak zhruba 2 a půl metru. Terminátorské tak tři.

Heuréka! Někdo tu četl kodexy a nebo má aspoň šajnu o co go :-D

Je to tak, knechti patřej pod inkvizici a inkvizice je (neoficiálně) vládce impéria, protože ona říká co říká císař. Terminátoří zbroj si musí každej mariňák zasloužit a to dost tvrdě, není samozřejmostí. Je to opravdu pocta, když ji dostane.
Dále, ano, má dotyčný recht, komisař spadá pod jurisdikci gardy, resp. je jurisdikcí gardy, tedy armádních služek, nicméně plukovní komisař, chceme-li Lord komisař, je již něco jiného a zvlášť v táboře kde ! spolupracuje ! chaos s inkvizicí. Proto chceme-li si odvolávat na reálie světa warhammeru lze tak činit jen a pouze za předpokladu že jsme ochotni akceptovat reálie dané touto (forum) hrou. Chápu že každej by rád byl nabušenec kterej všechno stříská, zmlátí, kterej v zubec dělá z kamene maltu, prdelí lisuje tanky atd. ale ani mariňáci nejsou nadupanci, které si mnozí představujete. Jsou to nadupanci v rámci lidského impéria, proto jsou vyvolení, ale už třeba mariňák je roven řadovýmu orčímu válečníkovi.

Hurá někdo rozumný. SOuhlasím s tebou. Možná jen s tím řadovým orčím válečníkem bych se hádal, ale to je vedlejší a nedůležité.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyTue May 11, 2010 2:04 pm

Jeremiah


dobře tak aby nevznikaly další spory tak já si udělám postavu novou a tuhle nechám být jen jestli mi Phate dovolí hrát za technopriesta??
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyTue May 11, 2010 2:54 pm

Dastack napsal:
Jeremiah


dobře tak aby nevznikaly další spory tak já si udělám postavu novou a tuhle nechám být jen jestli mi Phate dovolí hrát za technopriesta??

Uvědomuješ si doufám, že technorpiest jep ravděpodobně na roleplay minimálně dvakrát obtížnější než Gray Knight?
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyTue May 11, 2010 4:06 pm

ani ne je to jako normal technik ale akorát s přidanejma končetinama a většíma znalostma o zbraních a samozřejmě lepším vybavením jinak možná to že používaj jiný guny ale nevidim v tom takovej problém

nebo mě ještě napad Psyker ale to fakt nevim je dost silnej tak aby zas Phate neříkal že to není možný to co sem uělal

jinak navrhujte taky budu rád a pokud chcete rovnou abych si toho všiml podte na chat
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyTue May 11, 2010 4:26 pm

Hele, ale za techno priesta budeš věčně v táboře, resp. pojedeš na tak polovinu misí, ne- li míň, kdo by potřeboval technologickou jednotku do prvních řad, že...
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 12:10 pm

Nerad bych se (opět) navážel do vás, hráčů, ale největší kámoši jsou zatím Hal a Orteon, přitom oba mají v charu napsáno, že se navzájem nesnáší (nebo skeptický postoj). Myslím si, že vám to dojde, až začnu pořádně hrát za temného eldara, každopádně bych na vás rád apeloval: dodržujte charakteristiku alespoň trochu. Děkuji
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 12:25 pm

Nikdy jsem neřekl že se kámošíme, jediný Halův kámoš je Jeremiah Very Happy S Orteonem jsem nucen pracovat, takže do toho netahám svoje pocity Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 12:41 pm

Nápodobně Very Happy Orteon má přece jen radši mariňáky než Tau, navíc Anuk je v opačným týmu a takové to pošťuchování k tomu patří. Až se dostaví všechny postavy, tak tu hádku nějak ukončíme.

Pořád ještě musej přijít Vymetalové, možná ten tvůj temnej eldar a koníkův Mr. Necron.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 3:27 pm

Aki nemluvím o gretchinbalu, ale o misi. Nějak tam nevidím reakce na danou rasu. A to, že jste profesionálové vám nezabraňuje mít konflikty mezi sebou. Anuk je taky profesionální osobní stráž...
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 3:44 pm

Kdybych nebyl profesionál, tak bych už Orteona asi rozstřílel po okolí Very Happy ale dobře, dám si na tohle větší pozor Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 3:46 pm

Díky. Víš co, ono to pak trochu ztrácí šťávu, když jste všichni jak jedna velká rodinka...
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění EmptyThu Oct 21, 2010 4:35 pm

Aha, už chápu. Dám na to pozor.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Sponsored content





Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty
PříspěvekPředmět: Re: Off topic- Nadčasová nedorozumění   Off topic- Nadčasová nedorozumění Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Off topic- Nadčasová nedorozumění
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: Mimo RPG :: Otázky, stížnosti-
Přejdi na: