Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zkouška ohněm

Goto down 
+10
Vendetta
Taku3211
morgen
Moonstrider
Tokugawa
Dastack
Sůša jr.
Akihiro
Drix
Phate69
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:25 pm

Do cely vešel komisař Toth a dva gardisté. Komisař dostal zprávu o zločinu:

"Zadržený se vloupal na ošetřovnu ke Kanovnici Elisabeth a snažil se z ní vyhnat démony navzdory jejímu chatrnému zdraví. Je známo, že Kanovnice společně s jedním příslušníkem Warpových pavouků navštívila Warp, ale nebyla zasažena žádným démonem. Zadržený byl zastaven ve svém počínání osobní stráží Kanovnice, ale nereagoval a dál usiloval Kanovnici o život. Prosím o výslech, členka řádu Bitevních sester Tábora elit."

Jeremiah sedí v prázdné místnosti, v rohu jsou opřeny, nebo leží jeho zbraně. Je připoután k židli tak, aby viděl na komisaře. Gardisté se postaví vedle dveří.

Hal Francis

Jo, kamaráde, tak to nevim. Nějakýho rytíře vedli támhle do cely, ale jinak fakt nemám páru Řekl ti gradista a típl botou cigaretu.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:33 pm

Hal


Aha, tak to bude on. Díky. Vyrazím směrem, který mi byl ukázán, vstoupím do ,,věznice,, a zamířím si to k dozorci. Hledám jednoho Grey kighta, prej je tady.
Návrat nahoru Goto down
Plukovní komisař Toth

Plukovní komisař Toth


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:35 pm

Pes inkvizice, tak jim říkají. Nezlomní, bez emocí, naprosto loajální... a teď zde čeká na výslech za útok na řádovou sestru. Není třeba chodit kolem horké kaše, situace je jasná...

" Jaký byl důvod Vašeho útoku na sestru Elisabeth? Byl jsem vyrozuměn že jste měl podezření na posednutí její mysli nestvůrami chaosu? Je to tak?"

Cigareta se rozhořela mezi prsty vk ožených rukavicích a dodávala malé místnosti tu správnou atmosféru vyšetřovací vazby.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:38 pm

Kira

Jmenuji se Kira, věštkyně řádu Biel Tan. Ranní proslovy, nejsou ani tak kázání, jako ranní nástup a je to jedna z mála povinných věcí zde v táboře pro většinu ras. Neříkám, že sem všichni chodí, ale je to nejrychlejší způsob dozvědet se co vás dnes čeká. Kdyby jste měl zájem o kázání císařských, tak můžete zajít přímo do jejich chrámu zasvěceného Císaři a Strojovému bohovi, nebo koho to ještě uctívají. Mírně se nad tím pousměju Já uctívám své bohy, tyto bohy můžu brát tak akoráte na vědomí. Ano, ještě s dalšími jsme si tím včera prošli, ale to jste už jistě slyšel z místních klevet, jak to tam vypadalo a dopadlo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:38 pm

Eldran
Vypadá to, že ten mariňák se zajímá o nějakého uvězněného spolubojovníka.
Zamířím za ním.Dojdu ho a řeknu:Zdravím.Mohu znát tvé jméno?Já se jmenuji Eldran.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:42 pm

Hal Francis

Ano, tady skutečně je, máte nějaký specifický důvod pro vstup?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:43 pm

Hal


Moje hodnost je důvod pro vstup, a taky oprávnění, takže kde je?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:45 pm

Hal Francis

Prosím? Tohle je vazba, myslíš si, že tě tam jen tak pustím? Co mu chceš?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:46 pm

Hal


Chci mluvit s vězněm. Udělal průšvih, takže si to s ním jdu vyřídit. Žádám o vstup.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:47 pm

Eldran
Barbaři...
Ignoruji mariňákovu ignoraci, postavím se za něj a čekám a sleduji.
Návrat nahoru Goto down
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:47 pm

Shas'la T'au Tenk

Rád se tedy přesvěčím o pravosti Vašich slov a doprovodím Vás,
řekl jsem citově neutrálně a vstal. Přiznám se, že jsem poprvé v životě viděl eldary až tady v táboře. Znal jsem Vás jen z Učení, vaši taktiku, vaši morálku. Ale nevěděl jsem, teď mi laskavě odpuste, jak moc se Vaše rasa v anatomické sféře podobá lidské. Ovšem tím podobnost končí, že? Jinak o průběhu mise jsem se dozvěděl až od Vás a toho člověka. Ale zdá se, že to nakonec dopadlo dobře, když jste se vrátili v celku.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:48 pm

Hal Francis

Po výslechu. Teď tam nikdo nesmí Zatarasil ti vstup
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 8:59 pm

Hal


Příjdu až k němu, podívám se o ten zhruba jeden metr níž a mírně si přidupnu. Mělo by ho to minimálně srazti do kolen a udělat díru do podlahy. Poté se otočím a vyjdu ven. Příjdu k tomu Eldarovi nebo jak se to jmenuje: Prosimtě, možná bych potřeboval tvojí pomoc. Vy se umíte někomu dostat do hlavy a dělat čurbes, co?
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:06 pm

Eldran
Umíme, ale rozhodně nejsem vzyklý na ignoraci.
A máš k tomu nějaký důvod?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:07 pm

Hal


Potřebuju vyštípat kámoše z basy. Za své chování se omlouvám, docela jsem pospíchal a nechtěl se zdržovat. Je tam takovej tvrdohlavej gardista a já mu nechci ublížit.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:10 pm

Eldran
Možná by bylo chytřejší, kdybys prostě počkal, než ho pustí, ale ty bys na to asi stejně jinak šel silou, co?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:11 pm

Hal


Ne, silou ne, zdí. Ale to bych si poškrábal zbroj. Dělám si srandu, nechci jeho vytáhnout z problému a sám do něj zpadnout.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:13 pm

Kolem Hala a Eldrana se utvořil kruh gardistů. Pak vstal ten, cos ho srazil k zemi. Tam nikdo nesmí. Nedělejte problémy.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:17 pm

Kira

Myslím, že jsme v tomto směru měli poměrně hodně štestíl. Lidé používájí rčení "Více štěstí, než rozumu", což v případě mariňáku docela sedí Usměju se ale tedy aby to nevyznělo nějak špatně nic proti nim nemám, jenom by přeci jen mohli myslet více hlavou, než svalama. Také jsem o vás již něco slyšela i četla. Ale tak od toho jsme tady, abychom se navzájem doplňovali a kombinovali, naše silné stránky. Vaše síla, je jak tuším hlavně v zabíjení na velkou vzdálenost mohutnou silou, naše pro změnu v tom být tam kde nepřítel nejvíc nechce abychom byli. Každý máme své.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 9:20 pm

Hal


Tak jsme v řiti. Otočím se ke garistům: Vy jste ten, co dělá problémy. Chci slyšet, z čeho je Jeremiah obviněn. Dále pak žádám o skolnění vašich zbraní, sami víte, že jsou k ničemu, tuhle zbroj lasgana neprostřelí. Pokud na nás zaútočíte, dáváte nám svaté právo k obraně, jak je psáno v kodexu.
Návrat nahoru Goto down
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 10:26 pm

Shal'a T'au Tenk

Slýchal jsem o Vás příběhy. Některé byly téměř neuvěřitelné. Matně si vzpomínám na jeden, který mi vyprávěl můj dobrý přítel Kauel. Že prý naplánovali útok na eldarské město a když tam dorazili, tak tam to město prostě nebylo. Nevím, co je na tom pravdy. Ale máte pravdu, bojovníci ohně vedou bitvy na extrémní vzdálenosti. Dáváme přednost, co nejnižším ztrátám a nejčitčí práci. Boj ovšem není pro naši rasu jediný způsob dobývání. Hlavní obor Tau je diplomacie, kterou reprezentuje kasta Vody. Je to jednoduché, protože víra císařských civilistů není ani zdaleka tak pevná, jako u jejich ochránců. Stačí se zbavit ochránců a kolonie je naše. Věřte mi, když jim vládneme my, žije se jim lépe, řekl jsem skoro hrdě.
Pak jsem si ale uvědomil s kým to vlastně mluvím a zakroutil jsem hlavou. Ne ne promiňte, to jsem neměl říkat, odpusťe. Mluví ze mě vyhlášky a propagační hesla.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 10:35 pm

Kira

To je dobré nemusíte se omlouvat. Takhle to byl váš skutečný názor, kdyby jsme zde měli řešit, naše rozdílné názory, tak stačí tyranidům pouze počkat, než se vyhladíme. Ikdyž máte pravdu, že pokud by jste narazil na mírně ortodoxnější věštkyni, tak by jste v tuto chvílí měl mysl na úrovňi, jak jim to říkáte, Kroota?? Ale mám takový nápad, ohledně spolupráce, přivezli jse sebou nějaké své vědce. Já bych jich zde pár měla mít. Měla by jsem takový nápad na kombinovanou Eldarsko-Tauackou zbraň. Co takhle puška, přenášející munici warpem a umožňující tak objevení se projektilu přímo za zbrojí nebo uvnitř těla. Tento nápad se mi docela líbí vzhledem k trvdým schránkám tyranidů.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 11:09 pm

Boris

Po snídani opustím hádající se Eldarku s Ultramariňákem. Skočím si na pokoj hodím meč na záda a jdu si projít tábor. Seznámit se s jeho obranou a podobně. Vyhábal jsem se východní straně tábroa kde smrděl chaos a temná eldaři. S nekrony zkušenosti vůbec nemám. Taui jsem jen zběžně skouknul. Jejich pancíře vypadají zajímavě, ale vsadím se, že mému meči neodolají. Používal jsem ho proti killa-kanům přeci jen. O Eldarech jsem slyšel, ale nepřidají mi moc nebezpečně. Jejich zbraně možná jsou účinné, ale oni samotní vypdajíc tak nějak.... vetche. O orcích se ani nebudu zmiňovat.

Už jsem se vracel k místům patřícím gardě, když jsem viděl nějaký rozruch. Bylo to před věznici. Ultramarín, kterého jsem prve viděl v jídelně se tam hádal s gardistou. Rozruch přilákal i kroužek dalších trochu nervózně vyhlížejícíh lidí. Dojdu k onomu gardistovi u dveři. Založím si ruce a pevným hlasem se zeptám. "Co se tu děje vojáku?" Proč by v něčem bránili Mariňákovi? K tomu musí být důvod. V tomhle táboři nejsou obyčejní branci, kteří by se mohli chovat hloupě.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 11:19 pm

Gardisté reagovali na Halovu poznámku zakleknutím a zamířením. Jakmile před gardistu hlídajícího věznici předstoupil kapitán, gardista se napřímil a bleskově srazil paty do pozoru. Pane, desátník Režnov, pane. Tito dva muži se snaží dostat do věznice, kde probíhá výslech Šedého rytíře komisařem Tothem. Pane, nikdo tam nesmí a já mám své rozkazy, pane! řekl silným zvučným hlasem.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 EmptySun May 09, 2010 11:25 pm

Boris

Vyslechnu si gardistua kývnu. "Pohov deástníku. řeknu a otočím se k mariňákovi a ..... a k tomu špinavému eldraskému emzákovi. Mariňák tahající se s mimozemskou cháskou. To, že máme spolupracovat, neznamená, že se s nima máme bratříčkovat. "Ctihodný, omluvám se, ale desátník jen dělá svou práci. Na druhou stranu jí dělá velmi dobře. Vskutku po dobu výslechu tam nemůžete. Výslech vede sám plukovní komisař. Pokud chcete dovnitř dohodnětě si to prosím s gardovým velením zde v základně." řeknu mariňákovi. Můj hlas je chladný a není v něm ani záchvěv emocí. Hmm výslech vede Toth. Tak to, ten Šedý Rytíř musel provést něco hodně závažného. A to jsem si podle hsitorek myslel, že Šedí Rytíři jsou tak čistí, jak to jen jde.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 3 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zkouška ohněm
Návrat nahoru 
Strana 3 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: