RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ustanovení Rady

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Akihiro

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 27, 2010 3:37 pm

Orteon

K seržantovi Tak ty chyť jednoho, já chytim druhýho a skočíme ke kasárnám tau. Jenco doletíme ke kasárnám, tak najdeme Ro´T´Yr´Auna.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.protectors.forumczech.com
Taku3211

Poèet pøíspìvkù : 181

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 27, 2010 3:40 pm

Hal

Po obdržení informace o skupinách na hlídky jsem se okamžitě šel přihlásit jako dobrovolník. Po přihlášení jsem se odebral do sjednocených prostor a dával tak něják pozor na dění kolem.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moonstrider

Poèet pøíspìvkù : 111

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Aug 27, 2010 9:27 pm

Moonstrider
Přihlásil jsem se k hlídkám.Jakmile na mě bude řada, plně ozbrojen začnu plnit službu.
Vůbec to nemusel být ork.Co když to byl nějaký psyker?Chvíli ovládat jediného orka by nebyl moc velký problém.Jediné je jasné.Nebyl to nikdo od Tau.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

Poèet pøíspìvkù : 245

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Aug 28, 2010 12:51 pm

Ro´T´Yr´Aun

Jumpackem přede mnou přistál chaosák. Jak já nesnáším, když to dělá nějaká jiná rasa... ozvalo se od jednoho z mých obleků. Pousmál jsem se, ale hned jsem zvážněl. Kývl jsem hlavou na pozdrav a hned jsem šel k věci: Tak co máme? Ne, že bych v tom chtěl extra šťourat, ale alespoň mám vliv na Radu. Takže pokud hodláte pátrat, máte mou plnou podporu a vaše poznatky mohu tlumočit Radě...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Aug 28, 2010 4:24 pm

Orteon

Fajn, tak vy dva zpívejte! Nechám ty dva gardisty vyslepičit celej přiběh.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 1:41 pm

Gardisti

Chvili po sobě koukaj pohledem typu "už zase, že já jsem něco říkal" No Pane zoufalý pohled na druhého, který jen postrčí kamaráda dopředu Tu noc co se stala nehoda na staveništi, jsem měl hlídku poblíž, ale ne dost blízko aby jsem tam běžel. Slyšel jsem nějaké rány a přišlo mi to jako výstřely. Další pohled na kamaráda a ten si tedy přisadil No a pak když bylo ráno hlášení, že to byl nějakej Tauackej vazmek tak jsme to moc neřešili, ale po táboře kolují řeči že to opravdu byla střelba a že toho gardistu zastřelil jinej gardista. Spokojen ??

Hlídky

Vzhledem k tomu že jste přišli chvíli po sobě se nachat zapsat, budete mít hlídku spolu. Hlídky jsou 4 hodinové a protože to je vyhlášeno teprve krátce můžete si vybrat časový blok. V tento časový blok budete hlídat po dobu jednoho týdne. Samozřejmostí je, vzhledem k dalším povinnostem máte o hodinu posunutý budíček.

Bloky ze ktérých si můžete vybrat jsou 18:00-22:00, 22:00-02:00, 02:00-06:00, 06:00-10:00
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.tetris.tym.cz
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 1:56 pm

Orteon

Toho co tak hnusně řikal "Spokojen??" praštim po zádech tak že padnul na kolena Nebuť na ostatní lidi drzej!

Potom kouknu na Tauaka Tak co na tu historku řikáte?
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 2:02 pm

Hal

Vezmu si hlídku od 2 do 6, jelikož je to nejospalejší a taky nejtemnější čas, tudíž s velkou pravděpodobností, že se něco semele. Půjdu se podívat po místě, kde mám hlídat a pak se skáknu převléct do zbroje.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 5:55 pm

Eldran
Mám hlídku s Halem od těch dvou do šesti.Před hlídkou si odpočinu a poté vyrazím na hlídku plně ozbrojen i obrněn.Přece jenom by se mohlo něco stát.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 9:28 pm

Ro´T´Yr´Aun

Tak především říkám, že byste si měl mlátit jen svoje poddané, zvlášť, když nám zde přítomní vojáci pomáhají s vyšetřováním. Co se ale týče vyšetřování, nehnuli jsme se skoro nikam. Ovšem zdá se, že to bude někdo, kdo nejedná z vlastní vůle. Každopádně nejúčinější by samozřejmě bylo počkat na další vraždu a doufat, že vrah udělá chybu. Ovšem to si nemůžeme dovolit. Vám, pánové, děkujeme. A vy, pane Orteone, pokud již nemáte nějaké své návrhy, pusťte se zpět do pátrání. Hodně štěstí.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Aug 29, 2010 9:49 pm

Orteon

Asi jsem se nechal unést představou o boxovacím pytli. Ale s pátráním pokračovat budu. Myslíte že to bude zase na staveništi nebo kdekoli v táboře? Každopádně by se hodilo nějaký speciální pověření na speciální hlídky pro mí raptory myslim že sledování shora by mohlo být velmi učinné. Jako člen rady mi ho můžete obstarat. Jdete do toho nebo bude jenom čekat než se něco semele?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 30, 2010 6:47 am

Ro´T´Yr´Aun

Rád bych vám pomohl, ale přijde mi to- bez urážky- jako nesmysl. Vaši raptoři nemají noční vidění a hlavně mají jumpacky, pokud jsem si dobře všiml. Nebo mi snad chcete říct, že Vy máte jumpack a celá vaše skvadra má jetpack? Každopádně já beru na vědomí vaši ochotu a dám uvědomit Radu, případně pokud něco vymyslím, budete první, komu to řeknu.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 30, 2010 7:31 am

Eldran a Hal

Přes odpoledne a čast večera jste se normálně vyspali a protože jste byli oba na rozpisu hlídek za deset minut dvě pro vás přišel pro každého jeden člen hlídky kterou střídáte. Pro Hala přišel menší podsaditý Ork a pro Eldrana jiný Eldar (se kterým se osobně neznáš) u obou to vypadalo nápodobně, slušně vás vzbudili. I když v podání orka je to zavádějící a počkali až vylezete z postelí, dovedli vás na místo začátku obchůzky a oficiálně předali službu. Se slovy No pánové tak si to užijte, snad budete mít příjemnou směnu se odebírají pryč.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 30, 2010 7:50 am

Orteon

Hehe, přece víte jaký jumppacky dělaj rachot. Mí vojáci by hlídkovali NA BUDOVÁCH. Jak tohle může být velitel a člen rady? A co se nočního vidění týče, pro Night Lords je noc lepší jak den.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 30, 2010 8:51 am

Hal¨

Po sladkém probuzení od krásného orka se odeberu na hlídku, kde se potkám s Eldarem, se kterým hlídám. Je to ten z porady. S sebou mám svůj armor, na hlavě helmu, na řemeni boltter a u pasu chainsword. Zdravím, jak se vám daří?
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Aug 30, 2010 9:29 am

Eldran
Probudil mě nějaký neznámý Eldar.Zahledím se na něj a podívám se alespoň z kterého je Craftworldu.Jdu za ním a potkám se s mariňákem.
Zdravím, spolubojovníku.Daří se dobře, jenom mě znervózňuje to, co se stalo.Dvě úmrtí tak brzy po sobě, jedno z nich prokázaná vražda.A co vy?
Počkám než odpoví a pak řeknu:Tak asi začneme...

Naposledy upravil Moonstrider dne Mon Aug 30, 2010 11:53 am, celkově upraveno 2 krát
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Tue Aug 31, 2010 12:12 am

Hlídka

Poté co vám byla předána hlídka a oba původní hlídači se rozešli každý s vím směrem, jste nahlídli do mapy kudy že to vlastně máte jít. Obchůzka vypadá na něco přes 3km za směnu jí projdete 4x. Vždy v celou hodinu a dvacet minut se potkáte s hlídkou na stanovišti A, to je brána mezi Eldarskou částí tábora a společným prostranstvím. První část trasy vede mezi společnými jídelními prostory, poté se potkáte u vstupu a pokračujete skrz technickou část tábora (místo kde se přes den opravují věci, zbraně ...), trochu se promotáte skrz sklady a dostanete se zpět tam, kde jste teď na jedné křižovatce pár minut cesty od Hlavní přistávací plochy. Cesta vypadá docela pohodlně, mohli jste vychytat i cestu podzemím, nezbývá než vyrazit.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Dastack

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Dastack   Sun Sep 05, 2010 6:45 pm

Jeremiah

ahoj lidi,, dlouho sem tady nebyl protože sem nevěděl že se jede dál takže bych vás prosil aby mi někdo vysvětlil co se děje a já se mohl zapojit znovu aktivně do příběhu děkuji

In nomines Drix Smile
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 05, 2010 8:18 pm

Eldran
Tak asi začneme.
Vydám se po trase hlídky, sleduji okolí na své straně.Postupně procházíme celou hlídku.Jakmile něco podezřelého uvidím, zastavím sebe i mariňáka.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 05, 2010 10:40 pm

Hlídka

Cesta v mapě byla kupodivu dobře popsaná a dalo se podle ní jít. Šli jste velice volnou chůzí aby vám to vyšlo na celou hodinu. Ve 2:20 jste se potkali s hlídkou (Gardista s Orkem) pozdravili jste, prohodili jak jde hlídka a zase se rozešli na své strany. Dokončit kolečko nebyl problém, jen jste se museli hrabat přes hromadu šrotu v technické zoně, což vás mírně zpomalilo ale co hůř tak zašpinilo. Je poměrně pěkná noc, kdyby jste si jí nekazili chozením po nočním táboře, mohla být ještě o něco lepší. Na místo schůzky ve 3:20 jste dorazili mírně později, hlídka zde počkala. Tak co pánové nedali by jste si něco na zahřátí gardista se vytasí s malou lahvičkou

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Wed Sep 08, 2010 4:37 pm

Ro´T´Yr´Aun

V noci jsem spal jak zabitý. Poprvé za pobyt v táboře. Ráno jsem vstal a rozhodl se, že si snídani sbalím na později, protože nějak nemám hlad. Před pokojem už čekaly oba moje obleky (hlídají nastřídačku se spaním) a čekaly na rozkazy. Uvidíme, jestli bude nějaký výjezd, tak se o tom jistě dozvíte. řekl jsem jim a pokračoval na snídani.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Wed Sep 08, 2010 10:41 pm

Tábor se probouzí do dalšího krásného dne. Hlídky přes noc neobjevili nic mimořádného, kromě několika opilích členů tábora. Menší výtržnost se strhla když jeden z těchto podnapilých byl celkem mohutný Ork. Poslal na ošetřovnu přes půl čety gardistů, kteří se ho snažili zpacifikovat. Samozřejmě byl disciplinárně potrestán, velitel orků mu na týden zakázal jíst maso a nařídil zeleninovou dietu.

Během rána se ozvalo varování pro opuštění přistávací plochy. Přiletěl malý hvězdný člun s dlouhým doletem, dle označení patřící lidem. Na posádce po vystoupení bylo vidět, že také jednou rádi cítí pevnou půdu pod nohama. Dlouho se nezdrželi a odebrali se do velícího centra podat hlášení.

Ro´T´Yr´Aun

Během tvé snídaně se ozval komunikátor a na displeji se objevil vzkaz Všichni členové rady v 9:45 zasedání rady. Předmět jednání Planeta AOG1-4564 ( přímo o téhle planětě jsi neslyšel, ale tyto názvy jsou dávány dle podmínek na planetě - Ally + Oxygen + Gravitace G1 z toho soudíš, že jde o planetu vhodnou k obývání lidmi).

Po velitele a podobné hodnosti

Vaše komunikátory se také ozvaly do brzkého rána a oznámili, že dnešní zasedání rady je veřejně přístupné pro vyšší hodnosti. Začátek zasedání v 10:00.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 09, 2010 8:07 am

Orteon

Dám raptorům rozkaz aby šli na snídani a zůstali potom tady v kasárnách. Já jdu na snídani tam pozdravim Tauáka a jdu si sednou k prázdnému stolu s jednou židlí. Potom se nasnídám a pomalu jdu na to zasedání.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 09, 2010 2:05 pm

Ro´T´Yr´Aun

Kouknu na hodinky a rychle přepočtu náš čas na lidský Taky bych si moh pořídit druhé hodinky s časem používaným v táboře. Šel jsem na Radu a obleky nechal venku. Snad se tam nic nesemele. řekl jsem jim ještě a pak se odebral na své místo u stolu.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Sep 11, 2010 6:18 pm

V 9:45 většina radních seděla na místech a čekala co se bude dít, chyběl pouze orčí zástupce. Zvedl se bratr Řehoř a .... na chodbě se ozval hluk připomínající běh celé roty gardistů. Náraz do zdi asi půl metru vedle dveří. Chvili ticha jen hlasité funění zpoza dveří, následně doprovázeno sprostými slovy. Dveře se otevřeli a vstoupil chybějící ork Omluvat se a sedl si na své místo. Nedá se říct že by zrovna voněl.

Udělala se prezence vyřešilo pár formalit a byli dovnitř přizváni ostatní kteří byli pozváni na 10:00. Takto zasedaní rady budí dojem výborné připravenosti.

Stojící bratr Řehoř chvíli hledá ztracená slova Tak teď když jsme všichni, mám pro vás zajímavou informaci. Nejspíše jste zaregistrovali přílet jednoho našeho letadla s dluhým doletem. Vrátil se z výzkumné výpravy, která měla za úkol zjistit jak moc je jedna z okolních galaxii zamořena Tyranidy. Potrvrdili se naše špatné obavy a to, že všechny planety které jen trochu dovolují přežití jsou obsazeny. Tedy spíše by jsem měl říkat téměř všechny Zapne projektor a chvíli hledá v hvězdné mapě až najde malou planetku, u které zastaví. Zde jsme nezaznamenaly žádné stopy nedávné tyranidí návštěvy. Za to se zdá, že planeta je obývána humanoidními bytostmi a zvláštní je i to že nejde provést žádnými senzory hlubinný průzkum, pouze snímání atmosféry a povrchu. Letadlo s posádkou po tomto zjištění ukončilo průzkum a vrátilo se na základnu. Tato informace je přibližně 23dní stará. Otázkou na radu nyní je zdali vyšleme další posádku a pokusíme se o výsadek a průzkum. Letěl může maximálně 15členů posádky, kteří se vejdou do letadla které jste viděli. Vypravení mezihvězdné lodi by trvalo přibližně měsíc. Takto jsme schopni zítra odletět. Člun v tuto chvili prochází revizí. Prosím radní aby se vyjádřili k nastalé situaci a jestli ji budeme řešit.

Za imperium jsme všichni pro - sestra i inkvizitor přikývnou. Eldarka i Temný eldar zatím mlčí, stejně jako Pán necronů. Ork se zaobírá něčím co právě vytáhl z pusy, zdá se že něco zvažuje.
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   

Návrat nahoru Goto down

Ustanovení Rady
Strana 4 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: