Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Ustanovení Rady

Goto down 
+4
Phate69
Taku3211
Akihiro
Drix
8 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 4:46 pm

Hal


Ježiši, ty tvoje dárky. Nevěřícně zakroutím hlavou. Tak to radši vyklop, dokud se držím na nohou. A upřímě řečeno, může greetchin sejmout někoho tvých kvalit???Minul jsi vůbec někdy??
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 5:18 pm

Jeremiah

jo jednou sem minul........ když sem sřílel poprvý muhahahahah rozbalím tašku a vytáhnu malý závěsný plamenomet pod bolter a kanystr(kanystřík) promethia... tady to máš řeknu s usměvem
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 7:00 pm

Hal


Vyjeveně na to koukám a v hlavě mi jedou plány mého boltru. Díky, ty víš, jak rád se hrabu ve svých zbraních. Už teď vím, kam to šoupnu. A já nezdvořák pro tebe nic nemám. Co takhle pozvání na pivo a steak? Jen doufám, že ty týpky ještě najdu.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 7:10 pm

Ro´T´Yr´Aun

Počkal jsem si na dárek. Když vytáhl další věc na neohrabané vraždění a rozkládání nepřátel, jen jsem trochu zakroutil hlavou, ale výraz se mi nezměnil. Proboha, a to jsem si myslel, že lidská rasa je v intelektuálním rozkvětu... Kývl jsem na obleky a jestli už je čas k obědu, vyrazil jsem do jídelny.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 9:15 pm

Jeremiah

Ještě jednu věc tady mám ale ta je ti nanic, a mě taky. Vytáhnu z batohu , který velice zlehkl , 2 velice zdobené dýky a chvíli si je prohlížím... Byla vedle nich Tauská helma tak sem si myslel že si je tady někdo vezme, uvidíme. Jo a ten steak a pivo jsou dobrej nápad, jenom bych to poupravil, sežeň pivo a já sehnal maso. Ukážu do ruksaku kde leží Vantorský chňapavec(už vykuchaný a bez krve). Dělal problémy tak sem ho vzal sebou. po těchle slovech se zasměju.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyMon Sep 20, 2010 9:22 pm

Hal


A jé, nedělal jsi spíš ty problémy jemu??? Netváří se nadšeně. Vyrazím pomalým krokem do své ubikace, kde hodím na postel plamenomet a ze skříně vytáhnu dvě piva. Pak vyjdu zpátky ven a usadím se na lavici před vchodem.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyTue Sep 21, 2010 1:02 am

Vymetalové

již mírně dopálený seržant se otočil směrem k příchozímu, poté co zjistil, že je to chaosák a ještě s velitelskými znaky. Mírně znejistěl Pane tito muži zde ruší klid a provozují nedovolený obchod. Nyní jsem jim oznámil že je beru na strážnici k podání vysvětlení a následnému, přenecháni jejich veliteli. pokynul těm pár co přislo s ním a začínají vám zbírat věci co máte rozložený

Spoiler:

Ro´T´Yr´Aun

Na běžný jídlo je ještě brzo, ale v jídelnách se vždycky něco najde. Ses si jist že barevnou kaši udržují teplou po celý den. Nebo jí možná udržuje nějaká chemická reakce...Těžko říct.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyTue Sep 21, 2010 5:09 pm

Ro´T´Yr´Aun

Hm, tenhle blaf si nedám, to by nejedli snad ani orkové. Vyšel jsem ven a rychle vyhledal toho gardistu, co říkal, že se vrátil z mise. To vy jste byl na té planetě, kam se vydává další loď?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyTue Sep 21, 2010 6:01 pm

Jeremiah

sedím vedle Hala a popíjím pivo. náhle ke mě přijde Tauák a ptáse mě na planetu... No já ani nevim že se nějaká loď bude zvedat, ale jestli sem byl na tý planetě tak vám mužu říct akorát to že je to prales s vobrovskejma stromama a spoustou havěti, ukážu na mrtvolu. pak odložím pivo a začnu blíže zkoumat dýky





Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyTue Sep 21, 2010 10:00 pm

Ro´T´Yr´Aun

Spoiler:

To nebyla ona. Má se zvedat loď s posádkou patnácti lidí a...Ty nože znám. Komu jste je, zdovolením, ukradl? zarazil jsem se. Na zádech jsem cítil dech obou mých obleků a v nich pěkně nakvašených bojovníků. Rukou jsem nenápadně naznačil, aby sklopily zbraně. Víte, kteří členové společnosti je nosí, že?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 7:02 am

Hal

Máme tu problém. Velmi nenápadně, skoro nepostřehnutelně si zkontroluji výzbroj. Helma je unitř, bolter taky, chain sword u pasu a boltpistole v pouzdře. No, že bych se s nima chtěl rvát kvůli dýce, to fakt ne.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 8:43 am

Jeremiah

já je NEUKRADL ale vzal si je od chlapa kterýmu sem předtim ustřlil hlavu na 1,753km.. nevim co to je za dýky a ale jestli chcete tak se posaďte a vysvětlete mi to.. ukážu na místo vedle sebe.
joo a ty vaše strážce radši zklidněte, no netvařte se tak překvapeně 1. každou chvíli na ně kýváte hlavou a za 2. bych je viděl i v mlze poklepu nad oko
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 1:47 pm

Ro´T´Yr´Aun

Ty dýky odevzdáte. Tohle není jen tak ledajaká kořist. Pokud chcete, vyplatím je vašimi penězi. A jestli obleky vidíte, jistě poznáváte, že na Vás míří a že nemáte šanci uhnout. Můj obličej nabral přísného várazu. Pootočil jsem hlavou k mariňákovi a mluvil jsem potichu, ale tak, aby mi bylo rozumět. Nehodlám tu zažehávat plamen nenávisti a nechci žádné další rasové vraždy v táboře, proto Vás prosím, abyste byli oba moudří a ty dýky odevzdali. Dýky mých bratrů by se neměli dostat do rukou cizím rasám

Ol´Suam´Eldi´Anuk

Postoupila jsem k veliteli a chytla ho za rameno. Kolem nás se obalila lehce světélkující štítová koule. Druhou rukou jsem namířila na vojáka mečem.

Nan´T´M´yen´Ka

Na konci místnosti jsem se zapřel a rukou s Rail Rifle jsem namířil maríně na hlavu.

Ro´T´Yr´Aun

Nic Vám neprovedou, když se nebudete vzpouzet. Vysypal jsem na stůl cenu čítající vojákův dvoutýdenní plat. Teď mi dejte ty nože a peníze jsou vaše.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 2:58 pm

Jeremiah

hned složte zbraně,,, ty dýky můžu dát nebo prodat komu chci je to čistě moje věc a vy s tím nemáte možnost co dělat, pokud by ste mi něco udělal abyste násilím ty dýky získal tak budete okamžite zabit a k ničemu vám to nebude pousmál sem se a pohodlněji se posadil, lokl si piva a pokračoval..., ty peníze si můžete schovat na nich mi nezáleží, stačí když si sednete, vaše obleky na nás přestanou mířit a vklidu to probereme položil sem pivo a podíval se na něj,, doufám že bude rozumnej
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 4:17 pm

Ro´T´Yr´Aun

Jediné vysvětlení, které pro Vás mám je, že to jsou ceremoniální nože jedněch z nejvyšších Etherálů a Vaší morální povinností je předat mi je. V těchto nožích jsou důvody, pro které bych klidně i zabil, ale Vaše společnost by to nepochopila. Tím nechci nikoho shazovat, jen Vás nechci zatěžovat našimi tradicemi a vývojem naší společnosti. Prosím dejte mi ty nože Ani jeden z obleků nepolevil.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 6:08 pm

Hal

Asi bychom si to měli ujasnit. Jeremi, tady pan Etheral, jehož jméno nedokážu ani správně vyslovit je zástupce Tau v Radě, takže s tím zabitím si nejsem tak jist. Co se těch nožů týče, bohužel, morální povinnost je tady stranou. Jeremiah má právo na bojovou kořist a nikdo mu ho nesmí upřít. Pokud se dohodnete, tam fajn, pokud ne, máte smůlu pane Etherale. A teď už i já žádám, aby vaši lidé sklonili zbraně. Pak hrábnu pod lavici a pomalu, opravdu velmi pomalu vytáhnu plechovku s pivem a podám jí Etheralovi. Dejte si pivo a v klidu si popovídáme.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 7:18 pm

Vymetalové

Ani na to nešáhni pokud nechceš bejt 20m vokolo! I kdybych ti měl palici ustřelit ty hajzl*!

Orteon

Obořim se na Vymetali Držte tlamy oba! Potom klidně na seržanta Obávám se že je nikam nevezmete, rada právě rozhodla že zítra odlétají na misi a já mám za úkol je otom informovat a sdělit jim rozkazy. Proto jim vraťte ty věci a já se o ně postarám a tímto vám také slibuji že o nich dneska už neuslyšíte. Takže můžete jít, seržante a vy všichni. Zasalutuji a pak se otočim na Vymetali. Sbalte to a jdeme! Vedu je k chaosáckejm kasárnám.

Počkám než to sbalej a co udělá seržant pokud nic, jedině dobře a budu pokračovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 7:18 pm

Jeremiah

poslouchám co řeknou a pak řeknu.. joo tak on je to nějakej zástupce rasy v radě, hmmm to je asi vysoce postavený. Ale jak správně řekl Hal je to moje bojová kořist a vy mi jí nemůžete upřít. vidím jak Hal vyndal další pivo a pozval ZNOVU Tauáka k nám, pak pokračuju. navíc morální povinnosti nejsou ,, povinnostmi,, ale jsou to spiše takové návody jak se správně zachovat, není v nich řečeno že vám ,,musím,, něco odevzdat,,,, jak říkáme můžeme to probrat ale jestli na mě nepřestanete mířit tak vám je s největší pravděpodobností nevydám pak si loknu piva a čekám na odpověd, přitom kouknu na hala a mrknu
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 9:34 pm

Ro´T´Yr´Aun

Zklamaně vzdychnu. Narovnám se, otočím se a odejdu. Gestem dám vědět i oblekům a vyrazíme pryč. Ten idiot! Ani neví, co drží v rukách. A i kdyby to věděl, jeho čtrnáctidenní plat ho ani kouskem nezajímal. S touhle rasou je víc problémů, než s orky.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 9:40 pm

Hal


Podívám se, jak Tauák odchází a pak pohledem sklouznu na pivo v ruce. Na ex nebo na sex??? Začnu na EX, sex možná příjde později. Otevřu onu plechovku a celou jí do sebe obrátím.
Návrat nahoru Goto down
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 10:13 pm

Zarogtz

Vylezu z postele, protáhnu se a hlavou přitom odřu strop. Chci se navlíct do brnění, ale když se podívám na pár promačkanejch železnejch plátů, rozmyslim si to , připásám si šavli a vyrazim rovnou do zbrojnice za technikama. Když vyrazim, kývnu na bleskováky, že můžou zůstat v klidu a jdu sám- Po cestě se snažim vzpomenout jak že se to sakra řikalo těm jejich technikum ale vzpomenu si až když tam přijdu. Zdravíčko technokněží, potřebuju brnění, budete mít něco v mojí velikosti?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyWed Sep 22, 2010 10:18 pm

Ro´T´Yr´Aun

Došel jsem do kasáren lidí a vyžádal si velitele assasinů. Pokud tam takový není, vyžádám si přímo velitele lidského kádru Tábora.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyThu Sep 23, 2010 12:54 am

Vymetalové - Orteon

jeden z trpaslíků vyběhnul po gardistovi, kterej začal balit věci, gardista si to samozřejmě nenechal libit a chtěl skočit nazpět po vymetalovy. Ozval se Orteonuv hlas a oba se zastavili, kdo je to ruší. Chvíli jsi debatoval se seržantem. Je mi vcelku jedno kam odtáhnou, ale tady být nesmějí a jestli ještě někde potkám ty jejich repráky tak to bude pár dní samotky. Jinak si je pane odvědte kam je libo, ale pokud by jste dal na mě, tak nikam by jsem je raději nebral.

seržant si svolal lidi a kousek odešli aby jste mohli vyklidit plac a odebrat se za Orteonem, který se vám něco chystá zdělit.

Ro´T´Yr´Aun

V kasárnách jsi prvního potkal jednoho z nováčků, kteří měli dnes hlídku u brány. Oslovil jsi ho se svím přáním, chvíli na tebe koukal, po chvili se vytratil. Přivedl ti muže v důstujnickém oblečení, dle označení přinejmenším Plukovník. Co pro vás můžu udělat, bylo mi zděleno, že by jste rád velitele Assasinů. Nikoho takového zde samozřejmě nemůžeme mít. Ale jaké je vaše velectěné přání.

Zarogtz

Spoiler:

Technokněží na tebe koukali silně zvláštně, některá jejich optická zařízení, tě projížděla pohledem. Zdá se že tu Orky nemají moc často.
Sem tam se od těch více lidských kněží ozve tiché "Prý něco na sebe, tak černej pytel" a podobné hlášky. Ujme se tě jeden z viditelně starších kněží. Pochválen buď Strojový bůh a císař. Říkáte nějaké brnění, to je poprvé kdy někdo z vaší rasy potřebuje zbroj. Chvíli si tě prohlíží jak to potřebujete nutně? možná by jsme mohli něco dát dohromady, ale nic vaší velikosti zde nemáme.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Qwertikon

Qwertikon


Poèet pøíspìvkù : 39
Join date : 14. 04. 10
Location : Meridia

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyThu Sep 23, 2010 7:36 am

Zarogtz

Poprvý to neni, i když je pravda, že s naší tvrdou kůží odrazíme někdy to samý co člověci s plnou zbrojí, ale tyhle tyranidi maj ostrý lokty až moc doslova a jen moje kůže je nezasraví vždycky. Typuju, že ste slyšeli o naší nejvíc bouchací jednotce - o megaobrněných Nobech. ty mají kompletní brnění ještě se spoustou vychytávek, ale ty si můžete nechat - mám vlastní... byl sem několik let u Mekoušů takže sem několikrát viděl jak se takový brnění vyrábí takže pokud máte dost železa, moh bych snad i pomoct
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 EmptyThu Sep 23, 2010 8:04 am

Technokněz

Obávám se, že tu nemáme kovárny na které jste zvyklí. nasadí silně nadřazený úsměv, jsou na svou techniku hrdí Ale řikáte, že vám stačí železo, tak nám řekněte co by jste si představoval a mi se pokusíme dostat k tomu co nejblíže.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Sponsored content





Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Ustanovení Rady - Stránka 6 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Ustanovení Rady
Návrat nahoru 
Strana 6 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: