RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000

PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 

Ustanovení Rady

Goto down 
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next
AutorZpráva
Akihiro

Poèet pøíspìvkù : 151

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Sep 11, 2010 6:56 pm

Orteon

No Chaos 100 procentně pro! Pokud teda můžu bejt v posádce...

Bratři Vymetalové-Rogin

Zrovna jsme seděli v hospodě když se jednomu veliteli rozezněl komunikátor o nějakym zasedání rady. Kouknu na Eddieho a už vím že myslí na to samí co já. Tak Eddie, ty vem piva, já vezmu steaky a repráky. Vyletíme z hospody a běžíme pro věci. Jenco si vezmem všechny ty věci tak počkáme schovaní před budovou kde je zasedání a počkáme než tam všichni budou. Jenco doběhne ork vybalíme věci zapnem repráčky s mikrofonem a začnu: Pojďte si koupit pívo! Velmi dobré takové jste ještě nepili! A co je lepší než si dát k pivu steak?! Takovejhle čerstvej steak vám v jídelně nedaj! Tam vám nedaj ani ten vobyčejnej steak! Poďte si dát! Velmi výhodné ceny! Zakreju mikrofon a kouknu na Eddieho Pro nás samozřejmě. Odkreju a volám dál reklamní věci jako. Nic nemotivuje víc než boj s ranní kocovinou! Přál bych si vidět ksicht bratra Řehoře!

Orteon

uslišim nějakej reklamní řev z venku co to sakra je? Chvilku posluchám a potom Hele Řehoři, mohl bych si rychle dojít pro pívo a steak? Klidně s sebou vezmu i tady pana orka, koukni jakej má zjevně hlad!
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.protectors.forumczech.com
Moonstrider

Poèet pøíspìvkù : 111

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Sep 11, 2010 7:42 pm

Eldran
Po skončení hlídky si trochu odpočinu a pak se vydám na veřejnou část zasedání rady.
Poslouchám a doufám, že budu jeden z těch patnácti.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Taku3211

Poèet pøíspìvkù : 181

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 12, 2010 8:30 am

Hal

Po skončení hlídky se v klidu nasnídám a vydám se na schůzi. Přešel jsem zrovna v nejlepším. Chvilku zvažuju nabídku a pak se přihlásím na palubu.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Poèet pøíspìvkù : 213

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Sep 13, 2010 3:50 pm

Rada

Řehoř řepočítává hlasy pro a proti, když se zvenčí ozve docela solidní rámus. Co to otočí se směrem k oknu, kejvne hlavou směrem ke dveřím kde postavají dva gardisti. A poté se podívá na Orteona velice ošklivým způsobem, kterého je jen muž víry schopen.To by mělo stačit, tak zatím máme čtyři kladné hlasy, tedy pardon tři podívá se na Chaosáckého zástupce, za kterého odpověděl jeden z jeho velitelů. Ten jen přikývne jakože souhlasí takže čtyři další se přihlásí o slovo temný eldar Já nevidím žádný větší důvod tam letět takže proti a další se zatím nevyjádřili. Takže pokud ostatní nebudou proti je odsouhlaseno.

Posádku je potřeba utvořit tak aby byla vyvážená vzhledem k bojeschopnosti ale i případnému vyjednávání s primitivními kmeny. První dva členové jsou piloti, kteří musí pilotovat letoun. Dále vidím že se hlásil někdo z kapituly vesmírných mariňáků, výborně. Toto je také jeden z důvodů proč jsme vás jako kapitány přizvali, máte možnost doporučit na palubu někoho ze svojich mužů, ze kterých bude následně postavena posádka.

Mezitím venku

Vymetalové si rozhodili svůj stánek a spusitli reklamu, sem tam přilákali nějakého postávajícího gardistu. Během necelých 4 minut tam napochodovalo i několik gardistů kteří tam nešli za účelem nakupu

Seržant

Tak co se tady děje? chvíli kouká a kde jste sehnali ty věci??
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://www.tetris.tym.cz
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Sep 13, 2010 4:17 pm

Orteon

Soudě z Řehořova pohledu vím že mě nepustí. Tak si sednu čekám co bude dál. Snad jim ještě nějaké ty steaky zbydou, ty blevajzi z jídelny se fakt nedaj jíst.

Vymetalové

Hmm, chce to přesvědčivou lež. Na seržanta Kamaráde to je naše vejplata z bejvalýho Vervunskýho úlu, tim vobdarovali ty co přežili, potom byl ten úl rozpuštěnej. Nakrájim jeden steak Zkuste si ho mám jich jen vomezený množství. Chcete k tomu i pívo? Kouknuj na všechny gardisty. Neostejchejte se, tenhle vám účtovat nebudu, to je jenom ochutnávka!
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

Poèet pøíspìvkù : 245

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Sep 13, 2010 7:15 pm

Ro´T´Yr´Aun

Povstal jsem. Jako jeden z vysoce postavených Tau nemám důvod posílat ozbrojené složky na tuto planetu. A i vás k tomu vybízím. Pokud jsou na této planetě humanoidi, zbytečným zabráním planety bychom mohli pouze vyvolat konflikt. A to by nám opravdu neprospělo. Navrhuji poslat zvědy, či méně ozbrojené vojáky s univerzálním maskováním. Nevíme, jaký je na planetě povrch, předpokládejme, že džungle. A vybral bych někoho jako diplomata, někoho, kdo by mohl poznat jazyk, rasu, či příbuznost s některou z našich ras. Já osobně preferuji nekonfliktní vyjednávání. Pokud tedy chcete planetu převzít násilím, či onu rasu přinutit k vyjednávání, já říkám za Tau "NE". S těmito slovy jsem se posadil. Tohle možná nebyl nejlepší tah, uvidíme, co na to řeknou jiní Etherálové... Podíval jsem se za sebe na Etherály jiných týmů a kast na jemné kývnutí, či výhružný pohled. Nic víc, nic míň.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 16, 2010 2:09 am

Rada

Vidím, že tu máme první hlas proti, ale asi jsme si dobře nerozuměli. Máme v plánu vyslat 15ti členou skupinu, přijde mi to na invazní skupinu trochu malé. Omlouvám se za malý sarkasmus. Přijde nám divné na této planetě, že není napadena tyranidy, i když jde o planetární systém kde jsou ostatní planety zamořeny. Tato mise má spíše průzkůmný význam, proto svámi souhlasím a vyšleme nejen vojenské jednotky, ale i vědce a průzkumníky. Prosím kapitání navrhujte své muže, či sebe na tuto misi. Pokud by zde ctěný Ro´T´Yr´Aun
chtěl osobně dohlížet na průběh cesty, stal by se čtvrtým členem posádky. Kdo tedy dále?
kouká na vás a čeká koho navrhnete.

Seržan - vymetalové

No to je pěkné že zde takhle rozprodáváte svůj žold ale děláte to na sakra špatným místě
vezme kousek masa Hmm no máte to sice dobrý ale budete to muset posunout někam třeba před kasárny tam ať vás vyhodí někdo jinej.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 16, 2010 10:44 am

Eldran
Vstanu, počkám na ticho a řeknu:
Já se hlásím.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 16, 2010 5:32 pm

Ro´T´Yr´Aun

Hádám, že Etherálové nechávají rozhodnutí na mě. Jak jsem řekl. Pokud chcete poslat na planetu vesmírné mariňáky v plné zbroji a chaos má taktéž zájem podílet se na "vyjednávání", nevidím důvod, proč bych tam měl posílat své muže. Nehodlám řešit nějaký problém, který by mohl nastat. Samozřejmě nechci shazovat schopnosti ostatních ras a kapitánů, ale adrenalin, neznámé prostředí, zbraň v ruce a cizí domorodec, který nejspíš ani nemluví naší řečí, to udělá své. Nehodlám být v misi, která může dopadnout katastroficky. Omlouvám se Radě, ale neříct to by byl hřích. Děkuji S těmito slovy jsem se posadil.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 16, 2010 6:02 pm

Bratr Řehoř

počkal až zástupce Tau domluvil Z vašeho projevu soudím, že mise nebude mít podporu národa Tau. Máme tedy hlas proti, ale z tohoto důvodu existuje rada a zatím je více hlasů pro. Upřímně doufám, že se to co jste právě pronesl nevyplní a že mise bude mírového charakteru, bez potřeby cokoliv řešit násilím.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Thu Sep 16, 2010 6:15 pm

Vymetalové

Skočili na to! Jééééžiš! Víte jak to je těžký?! To by ste nám museli pomoct kucí. povídám s úsměvem Přece by jste nenechali starý dědky to všechno tahat sami!
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Fri Sep 17, 2010 4:24 pm

Hal

Po zkončení Etheralovi promluvy se postavím: Z vaší řeči usuzuji, že tam hodláte poslat své muže za přepokladu, že moji muži a muži kapitána chaosu půjdou nazí? To je mírně zvrhlé a ne příliš uvážené. Nehodlám zpochybňovat schopnosti vašich obleků, ovšem skořápka s rybkou uvnitř nemusí zvládnout ochranu diplomatické mise. Povšiěte si prosím, že říkám diplomatické, protože nemíním nechat tu planetu vyčistit. Pokud máte přez to strach tam jít, nebudu vám to rozmlouvat, poradíme si i bez vás a vašeho ,,Vyššího dobra,, které by možná ti ubožáci na té planetě potřebovali. tedy, pokud už teď nechcípaj bez pomoci.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sat Sep 18, 2010 1:42 pm

Ro´T´Yr´Aun

Otočil jsem se k Mariňákovi. Netvářil jsem se zrovna šťastně, že na mě mluví, ale zachoval jsem si důstojný postoj. Asi jste mne špatně pochopil, pane. Netvrdím, že bychom ochránili diplomatickou misi lépe než Vy, to bych si nikdy nedovolil. Naopak, máte skvělou zbroj, drtivé zbraně a vynikající výcvik. Nadruhou stranu, pokud tam pojede několik příslušníků různých ras, morálka nebude tak dobrá a někdo se může unáhlit. Stačí například, abychom vyplašili domorodce, a už nebudeme mít takovou důvěru. Co se týče planety, nejspíš tam bude nějaký virus, který zabraňuje Tyranidům se tam rozmnožit nebo tam zůstat po dobu útoku. Můj návrh tedy zní: Poslat tady pana Eldara, jednoho biochemika z řad Temných Haemonculů a zbytek jednolitá skupina, například Mariňáky, samozřejmě pod velením tohoto chytrého, statečného muže. Ukázal jsem rukou k Halovi. A poprosil bych Vás, abyste se alespoň v Radě zdrželi rasistických poznámek, děkuji.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 9:12 am

Orteon

Počkám až Ro´T´Yr´Aun domluví: Fajn, pokud jste se domluvili tak bych řekl že máme ještě jeden problém: kdo bude s lodí a bude ji ochraňovat před čímkoliv na co tam narazíme? Nevim jak vy, ale já se odtud chci vrátit, proto navrhuju abych s sebou přibrali jeden heavy weapons team, který bude hlídkovat u lodi.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 10:37 am

Eldran
Počkám než chaosák domluvím a pak znovu vstanu.
Nevíme, jak to tam bude vypadat.Co když přistaneme v džungli?Nemyslím si, že by tam byl těžký bolter nebo cokoli jiného gardistům platný.První dost chytrý a obratný nepřítel by je vyřídil během pár vteřin a nemusel by mít nic jiného než nůž.Proto tedy navrhuji vzít sestavu jakou navrhoval tady kolega z Tau, ten heavy weapons team a skupinu eldarských hraničářů(ranger).Ti by měli být zkušeni na velkém množství povrchů.
Jsou dvě možnosti, proč tyranidi nedokáží tuto planetu dobýt.Buď jim brání nějaká vlastnost planety, třeba nějaký vir, nebo mají domorodci zbraně nebo schopnosti dost účinné na to, aby je dokázali zahánět.Oboje by bylo dobré a zároveň špatné.

Spoiler:

Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 11:19 am

Orteon
Na Eldara: Dobrej nápad. zdvihnu pravý palec Potom na všechny Fajn, potřebujeme domluvit ještě něco? Jo abych nezapomněl znám fakt dobrej heavy weapons team jsem si jistej že je znáte. No já je znám z hospody. Jsou to fakt špička. Řekl bych nadprůměrní vojáci a navíc jsou celkem skladný. Trpslíci jim v tý hospodě furt řikali!
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 12:45 pm

Lidští zástupci v radě v poklidu sedí a sledují vaší debatu. Poté co jste se alespoň částečně domluvili, se zvedne Agnes. Jsem ráda, že jsme se konečně někam hnuli. Dle vašich návrhů pokud jsem dobře poslouchala je navržena posádka kterou tvoří Pilot, navigátor, Hal Francis, Eldran, ti "trpaslíci"... přihlásí se radní Kira Já pojedu také a vezmu sebou tři Rangery a jednoho Pavouka. Agnes pokračuje Výborně, dále ctěná Kira se čtyřmi členy doprovodu, dva heamonculové významný pohled na Kaspina, který jen kývne na souhlas a dvě poslední místa obsadí lidský vyjednavač, školený jako Lingvista a jeden gardista. Všichni souhlasí? směrem na bratra Řehoře který zatím sedí jen s otevřenou pusou, že přišel o slovo. Pardon otče, ale nějak jsem dnes neměla chuť na dlouhé vyprávění.

Vymetalové

seržant na tebe kouká mírně nevěřícně jako co to po něm chceš Tak pánové ja se na chvíli otočím, až se otočím zpět tak tu nebudete. Jinak jediný místo kam vás zavedu bude strážnice usměje se, otočí se a kouká někam mimo
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 1:27 pm

Ro´T´Yr´Aun

Kývnu na souhlas. jeden gardista. Doufám, že s plasma pistolí. To je jedno, my nejedem. Počkám, až skončí sezení a vyšel jsem ven. Pokusil jsem se sehnat nějaké Etherály. Doufám, že Vás mé rozhodnutí nijak nepobouřilo, dělal jsem, co jsem uznal za vhodné a cítím, že tato mise neskončí dobře. Uklonil jsem se.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 2:11 pm

Vymetalové

Mluvím patřičně nahlas: Teda Eddie vidíš to? A pak že lidi neumí čarovat! Pan seržant se otočí a kouzlem nás dostane pryč! Ten je fakt dobrej! Tak počkej, zachvilku to jeho kouzlo určitě začne působit. Jeno by mě zajímalo co to je zakouzlo, jestli to je portál nebo něco. Stěží se ovládám aby nevyprskl smíchy.
Návrat nahoru Goto down
Drix

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 2:25 pm

Agnes

Spokojeně si prohlíží okolo sedící a čeká na odsouhlasení když skončí pohledem na Orteonovi. A měla by jsem se omluvit tady pan Orteon se hlásil už dříve, tak tedy poslední volné místo obsadí on, namísto gardisty.

Ro´T´Yr´Aun

Čekáš u východu z budovy, kde je stále většina Etherálů. Po nějaké době začnou vycházet ti co byli na poradě. Zastavíš několik z Etherálu co tam byli.

Chvíli se navzájem pozorují a pak jeden začne mluvit Bratře souhlasíme s tvým názorem, jediné v čem se mírně rozcházíme je to že jsme měli šanci na této misi mít dohled, aby k žádné nehodě nedošlo. Ale tvůj hlas v radě je hlasem celého našeho národa, tak zbývá jen doufat, že to dopadne lépe než očekáváme.

Vymetalové

seržant se otočí a kouká, že jste se ani nehli z místa No pánové vybrali jste si sami, tak balit a jdeme na strážnici. A koukám že je vám ještě do smíchu.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 3:14 pm

Orteon

Ano, nic se nedějě. Uvidíme se zítra, teď mám ještě něco na práci. Snad na mě zbyl ještě steak. Rychlím krokem vyrazím z budovy a jdu tam kde by měl být stánek s pivem. První co vidím je zástup gardistů a Vymetali? Jdu a blíž slyšim jak seržant vyřvává cosi o strážnici. Přidu k němu Co se tady děje, seržante?

Vymetalové
Hele to je Orteon z hospody! Že by si šel koupit steak? Balit nezačínáme. Uvidíme jak se to vyvrbí.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Sun Sep 19, 2010 5:27 pm

Jeremiah

výsadkový člun právě přistál a hned sem z něj vyskočil...., pod tíhou batohu co nesu se málem sesypu na každém kroku..., dojdu až do tábora..., hmmm tady se to nezměnilo, i když.......... projdu kolem nějakých chlápků co prodávajsteaky a pivo a zamířím do stanu, všimnu si ale Hala vycházejícího z baráku tak na něj zavolám Hej Hale tady právě sem se vrátil z mise co je novyho?
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Sun Sep 19, 2010 8:48 pm

Ro´T´Yr´Aun

Ještě jednou, tentokrát už spokojeněji, se ukloním a odejdu. Cestou potkám onoho mariňáka, který urážel mou rasu na Radě, a nějakého vojáka, který se vrátil z mise. Pokojně jsem počkal, až onen voják domluví a pak se lehkou úklonou přihlásím ke slovu. Pane, chápu, že všem Císařským vojákům musela poklesnout morálka a zajisté máte určité mínění o cizích rasách. Ale prosím Vás, abyste své rasistické hlášky prosazoval jinde, než na Radě. Doufám, že takový statečný důstojník, jako Vy, to jistě pochopí. Kývl jsem na obleky, které se připravily k odchodu a ještě chvíli jsem čekal, co mariňák odpoví.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   Mon Sep 20, 2010 3:33 pm

Hal

Vyšel jsem ven a hned se na mě vrhnul Jeremiah. Zdravím tě, příteli. Jaká byla cesta?? V krátké chvíli se otočím na Taua: Odpusťe mi mou prudkost, nechtěl jsem vás urazit, spíše vyprovokovat akci. Chtěl jsem vás mít s sebou. Na minulé misi mi totiž jeden z vašich střelců zachránil život a můžu vám říct, že nikdo nestřílí přesněji než vy Tau.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Poèet pøíspìvkù : 75

PříspěvekPředmět: Dastack-Jeremiah   Mon Sep 20, 2010 4:18 pm

Jeremiah

po topm co řekl tauákovi sem na něj uraženě pohlédl a říkám.,,.. hmm tak s tím nesouhlasím ale dobře,,.. jj cesta v pohodě ale ten chlápek kterýho sem měl sejmout byl svině, nachystal na mě past v podobě gretchina s granatometem, muhahahahaha, neměl šanci,,,,. krátká odmlka jo a něco ti vezu, měl to tam ale už mu to nanic nebylo takže........... tak doufám že se mu to bude líbit
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content

PříspěvekPředmět: Re: Ustanovení Rady   

Návrat nahoru Goto down

Ustanovení Rady
Strana 5 z 12Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10, 11, 12  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: