RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ludvik Vanhorn

Goto down 
AutorZpráva
KeiPoèet pøíspìvkù : 11
Join date : 05. 05. 10

PříspěvekPředmět: Ludvik Vanhorn   Fri May 07, 2010 11:42 pm

Jmeno: Ludvik Vanhorn
Rasa: člověk (modifikovan)
Hodnost: Vrchni adept inkvizice Ordo Xenos

Životopis:
Ludvik se narodil do štastne rodiny. Jediný živi rodič je v Cadii počitano jako štastna rodina. Vyrustal se svou matkou Lusii v malem kamrliku nad militarni čistirnou. Matka se živila zašivanim armadnich uniforem a nosila domu hlavni přiděl peněz. Ludvik se živil jako posliček pro vojaky do svych 14 kdy se přidal k Imperialni gardě k Cadianskym Schoc trooperum. Sloužil věrně a dobře, aby přinesl domu penize a aby zachoval rodinnou slavu. Předevšim slavu sveho otce hrdinneho kapitana Vanhorna jenž znali skoro všichni v jeho městě.
Ve svych 18 letech si zasloužil svou prvni medaili Steel Aquilu davanou za přežiti a navraceni do služby po velice tvrdych akcich. Byl to utok na bližici se plavidlo chaosu ktere krom pěšaku vezly taky několik jednotek chaos mariny. Utok byl veden plukem Kasrkinu doplněnich dvěma pluky gardy. Jak se ukazalo tak chaos marina a pěšaci nebyli jedini co byli na palubě. Bylo tam taky něco o čem nikdo kdo přežil utok už nikdy v životě nepromluvil. Něco co je donutilo se vydrapat oči nebo zabijet svoje spolubojovniky. Ty co přežili ten den stratili čast sve duše. Přežili kvuli jedine věci. Kvuli par Kasrkinum a par gardistum ( Ludvik mezi nima) ktere byli schopni se dostat k jadru lodi a přežitiž ho. Z cele lodi přežilo jen čtvrt jednoho pluku gardy a jen par stovek Kasrkinu.
Ludvik byl po odměněni medaili přijat ke Kasrkinum, k nejlepe vycvičenim jednotkam imperie . Samozřejmně až po Space marinacich. Ludvik se během dalšich patnacti letech boju na Cadiu propracoval až ke kapitanovi Kasrkinu a přežil ty nejhruznějši akce přimo v srdci armad chaosu a byl oceněn dalšima medailema. Kvuli sve pověsti mocneho valečnika a pro svou naprostou oddanost Cisaři byl on a jeho regiment pověřen hlidat Inkvizitora Ordo Xenos Vincencia Harpra a jeho jednotku. Měli sloužit spiše jako pruvodci a pojistka kterou si Inkvizitor sam vyžadal. Vyžadal si je hlavně proto aby ho a jeho kompanii v pořadku dostali do už milenia opuštěnich dolu na jih od Kasrsu. Daleko na jih.Daleko za liniema chaoskych armad. Ty dole byli samotne peklo. Kvileni a řev, stiny a krev. To bylo to co je čekalo v dolech.Neskutečna řež s lidma propadlima chaosu, mutantama a temnyma Eldarama po kterich šel Inkvizitor. Bitva byla krvava. Zatim co Inkvizitor a jeho družina se pustila do boje s čarodějem temnych eldaru tak Ludvik a jeho muže kupovali čas a zadržovali postup chaosu. Jejich line prolomil až champion chaosu ktery měl na mistě přivitat eldary. Boj se změnil v řež a ze sta Kasrkinu přežilo jenom deset mužu a to proto že se Ludvik vrhnul na šampiona s krakovym granatem a za cenu vlastnih nohou a ruky ho zabil. Jeho umirajici tělo vyvlekli zbyli Kasrkini a Inkvizitorova družina z dolu a dostali ho pryč.
Ludvik se později probudil až ve na lodi na kterou byl dovezen s ostatnima Kasrkinama. Dostal nabidku ktera se neodmita. Pracovat pro Ordo Xenos. Bud to nebo umřit. Na jeho odpovědi taky zavisel život jeho mužu. V ty době toho už prožil tolik že jeho vira už byla zlomena. Jedine co zbylo byl Cisař a jeho muže. Přijal nabidku a odměnou dostal implantaty ktere ho dostali do bojeschopneho stavu.
Jako adept sloužil inkvizitorovi prodlouženou ozbrojenou rukou a vydaval se se svou jednotkou do těch nejzažšich pekel aby odtud vytahoval xenosky artefakty. To co dělal při službě inkvizici je přisně tajne a pro veřejnost často vystupoval bud jako Ludvik Vanhorn velitel několika medailema oceněny jednotky Storm troopru ,zvanych ¨Stiny Cadie¨ nebo jako Ludvik Vanhorn kapitan inkvizičnich Storm trooperu. Během dalšich osmi let u inkvizice byl mnohokrat zraněn a dopněn o nove a mnohem sofistikovanějši implantaty. V nadale době byl poslan jako vyšši adept aby dohlidnul nad operaci konajici se na Myrmeleu. Vydal se tam jako pomoc Inkvizice. Jako kapitan inkvizičnich Storm trooperu.

Schopnosti:
Velice skušenej vojak.
Smrtici na boj nablizko( předevšim s mečem)
Vycvičený a skušený střelec
Atlet v perfektni kondici a s rychlima reflexama
Umi se pližit a prochazet terenem ( celej život chodi ve zbroji takže ve zbroji je pro
něho přirozenějši)
Umi řidit několik typu vozidel ( vi jak se to děla ale ma najižděno malo hodin)
Umi přežit ve stiženych podminkach
Ma velice silnou vuli ktera mu pomohla přežit na lodi Marra v Cadijskich dolech
Po službě v Inkvizici.
Vycvičen v High-gothicu a xnovych jazycich , taktež ve xenologii
Zvyšeni vule testama a indoktrinaci ( vycvik proti mučeni)
Umi pilotovat lehke lodě.

Implantaty:
Uměle ruce a nohy- větši sila. Porkyte nahradou kuže ale i přez to jsou vidět některe součastky.Na zběžný pohled mužou vypadat jako prave
Uměle oči- jedno je na prvni pohled k nerozeznani od praveho druhe je klasickou WH40k červenou čočkou ( vpravena dioda pro podsviceni/ low light) v očich je zabudovana nokto a infra vize. Ochrana proti oslněni.
Upravy pleti- vypada pořad na svych 30
Uměle organy- udržuji jeho tělo v chodu a davaji mu možnost dychat v otravene atmosfeře a stravit skoro cokoliv ( muže se živit listim nebo štěrkem)

Chovani:
Ludvik je važny a zasmušili ale kvuli vycviku v Inkvizici se umi tvařit jak je zrovna potřeba. Věři v Cisaře nade všem a je hotový za něho položit život. Svuj i cizi. Ma rad hrdinstvi a pořadnou řež. Miluje pohled do vyhasinajicich oči nepřitele. Tyto svoje choutky umi držet dokonale pod kontrolou ale jsou tam pořad. Od ty doby co stal na palubě lodě Marra. Nenavidi zbabělost nebo zradu. Nema rad kompromisy a slabost.
Všechny svoje libosti i nelibosti je zvyklý držet pod pokličkou.

Popis postavy:
Važný a zasmušili třicatnik. Měři skoro dva metry a ma velice široka ramena a svalnatou postavu. Obličej je pokryt jizvama a misto leveho oka ma červenou kybernetickou čočku. Ma velice kratke vlasy neurčite barvy a pronikave zelene oči.

Metály: Steel Aquila,Merrit of Terra, Triple Scull, Winged Scull

Vybaveni: to co si s sebou vzal na planetu
Brněni Storm trooper kapitana – uniformove carapas brněni ST doplněne o odznaky a metaly ( i inkvizični I) nenosi helmu (od seržanta vyš se ve wh helmy nenosi.)
Power sword – Relic blade. Běžný silový meč (zvyšuje silu a pruraznost)
Hotshot lasgun -obsahuje targeter
Hatshot las pistol
Bojový nuž
Granaty – frag a krak
Rosarium
Imperialni zakonik
Imperialni orlice
Imperial Infantrysmans Uplifting Primer – všechno duležite pro gardistu ( pamatka z dřivějška)
Pečet vyššiho adepta inkvizitora

Jednotka 20 storm trooperu s Ičkem. (10 puvodnich Stinu Cadie s 10 inkvizičnima vojakama)

Postoj k dohodě:
Přikazal to Cisař takže je pro nas zakonem ji ctit. Nebudem hanobit naše ´spojence´ ani na ně utočit ale budeme pozorně sledovat každej jejich krok vojaci. Mužete s nima mluvit ale nebratřičkujte se s nima moc. Kdo si pusti hubu na špacir vite co s vama bude.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Ludvik Vanhorn   Sun May 09, 2010 8:09 pm

Povoleno
Atlet jsi dobrý, ale nemysli si, že s tou zbrojí uděláš kotrmelec pozadu ;-)

Pověst v táboře: Gardista, co víš říct. Mariňáci tebou pohrdají a ostatním jsi...Každopádně rozhodně tě zná komisař Toth, celá garda a část inkvizice.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
KeiPoèet pøíspìvkù : 11
Join date : 05. 05. 10

PříspěvekPředmět: Re: Ludvik Vanhorn   Tue May 11, 2010 9:21 am

Takže nakonec jsem se rozhodl hrat za Ludvika. Herger je odloženy a budu za něho hrat v připadě že by byl Ludvik vyřazen. Akorat nevim jak tam mam přeletět,) Prej maji přiletět sestry. Bud mužu s nima nebo přiletim raketoplanem z Black shipy.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Ludvik Vanhorn   

Návrat nahoru Goto down
 
Ludvik Vanhorn
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: