RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Borise Gorn

Goto down 
AutorZpráva
ShotJon

avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

PříspěvekPředmět: Borise Gorn   Wed May 05, 2010 12:04 am

Boris Gorn

Rasa: Člověk
Hodnost/zaměření: Kapitán Imperiální Gardy

Životopis: Boris se narodil na úlové planetě Armageddon v úlu Hades, ještě před druhou Armageddonskou válkou. Byl v lepší rodině a tak nebyl jen úlový dělník, ale stal se z něj arbitr. Ctil Císařův zákon nadevše. Jenže pak se objevili Orkové a úl zachváil chaos. Jako arbitrátor se nemohl Boris přímo účastnit bojů. Tak se ctí vystoupil ze služeb a byla mu ponechána jeho zbroj i silový obušek.
Přidal se ke Gardě. Jakožto bývalý vyšší arbitrátor dokoncen nezačal jako obyčejný branec, ale jako desátník. Bojoval s orky v mocné armádě Komisaře Yarricka a stal jedním z takzvané Ocelvo Legie. Svojí zbroj si přebarvil na žluto a nosil přes ní i gardistický kabát. Účastnil se lítých bojů a masakrů. Služba zákonu ho naučila trpělivosti a úctě. Nepropadával radosti z boje ani ničemu podobnému. Možná proto přišel tomu daemonovi tak zajímavý.

Po jedně z větších bitev zůstal Boris sám a odříznutý. Snažil se dostat bludištěm úlu zpět k silám Impéria. A tehdy se ho pokusil posednout daemon přílákan boji a krveprolitím, stejně jako imperiálními psykery sloužícími v úlu. Boris se, ale nedal. Měl dokonalou disciplínu a velkou sílu vůle a jen díky tomu se mu po dnech mentálního i fyzického utrpení a souboje podařilo démona donutit opusitt jeho tělo.
Od té doby bylo všechno jinak. Boris byl osvícen. Poznal co to je chaos. Jeho hrůzy i jeho dary. Dělil se o svou mysl s démonem a když ho vyhnal ovládl svůj vnitřní chaos.

Když se poté dostal zpátky ke svým byl jiný. Ostatní z něho byli nervózní. Nesmál, neznal strach a měl železnou vůli. Kněží si mysleli, jestli nebyl posedlý, ale jejich testy nic neprokázali. Právě naopak. Boris byl věrný Císaři a celé lidské rase. Boris od té doby bojoval jak kdyby ho vedla Císařova ruka. Neměl stracha a bolest ho už netrápila. Nebyla již větší bolest než ta, kterou zažil, když bojoval sám o sebe s démonem. Stal se z něj nesmiřitelný zabíják Orků. Muž, který bojoval po boku komisaře Yarricka i Komisaře Totha a oba je ctil. Přežil zázrakem i rozbombardování úlu Hádes.
Při tom zemřel muž, které by i mohl nazývat přítelem. Císařův kněz jménem Mario. Boris tehy, pouhý podporučík vzal, obouruční řetězový meč svého přítele a popřál mu šťstnou cestu k Císaři. A pak dál bojoval. A bojoval. Druhá válka o Armageddon byla vyhrána. Komisař Yarrick porazil orkského warlorda Ghazzkula a jako trofej mu sebral jeho energro pařát a nechal si ho přioperovat místo vlastní ruky o kterou přišel.

Poté ale přišla Třetí válka o Armaggedon. Zuřivější než kdy dřív. BOris stále bránil trosky Hádu. Protože Hádes byl symbol. Pokud by padnul Hádes tak by padal i morálka císařských na Armageddonu. Boris stále sílil a stal se i schopným velitelem. Vybičoval si jednotku elitních gardistů a s ní pořádal výpady na Orkské síly. Ničil Orksou techniku a zázemí. Rychlý a překvapivý úder naděla mnoho škod. Orci nazívali Borise Lovčí. Protože lovil. Hlavně Killa Kany. Ničil je obrovským mečem svého přítele. Také vraždil Big Meky a měl na účetě i několik tanků. U Orků o něm kolovali historky, že jí orčí orgány aby získal jejich sílu. Ale vše to bylo jen díyk tvrdé disciplíně, rozvaze a schopnostech.

I Třetí válka o Armaggedon skončila vítězstvím Impéria. Jak taky jinak. Za pomoci kapituly Black Templars byl orkský Waagh poražen. Yarrick opustil planetu a vyrazil je honit. Na planetě, ale spousta Orků zbyla. A další se ještě občas přihrnuly. Armageddon pro ně byl něco jako válečnické nebe. Tudíž i byla dost práce pro Borise.

Pak se najednou donesla zpráva, že Orci již nejsou tak důležití nepřátele Impería, ale že jsou jimi tyranidi. Spousta Orků tehdy Armaggedon opustila bojovat s tyranidy, protože to prý byl silný nepřítel. Boris by rád dal bojoval na Armaggedonu a zabíjel orky, ale Císař prohlásil, že tyranidy jsou nyní problémy. Nebylo pro Borise jednoduššího rozhodnutí než přijmout nabídku připojit se k bojovníkům na nové planete. V táboře tisíce silných válečníků všech ras. Ačkoliv mu nebylo po vůli bojoval se špinavými cizáky, orky a chaosem, šlo o Císařský rozkaz a ten se vždy poslouchá. Proto se dostal na planetu ve stejném transportu jako kapitán Toth.Schopnosti: Boris je smrtelný protivník v boji zblízka. Ať už s mečem, nožem, rukama. Je také schopný střelec z pistole i pušky a některých palubních zbraní. Nemá v tom moc praxe, ale nechal si ukázat jak se řídí některá vozidla. Desítky let bojů ho naučli ocelové disicplíně. Má silnou vůli a nadlidskou odolnost proti bolesti. Je dokonale fit a také atlet. Dokáže se, ale i plížit a pohybovat se nenápadně.
Má také dobré znalosti Cískařského zákona a umí číst. Má základní medické znalosti (dokáže zašít ránu, dezinfikovat, narovnat zlomeninu).

Charakteristika: Boris už nemá věci, které má, nebo nemá rád. Jako Osvícený člověk ví jen co je důležité a tím se řídí. Pochopil, že je důležité aby lidstvo přežilo. Pochopil Císaře a stal se jho věrným služebníkem. Nemá v sobě nenávist, pouze disciplínu a oddanost.

Popis postavy: Boris měří něco přes dva metry. Je to silný a ramenatý chlap. Má holou hlavu a na obličejí většinou dvou-denní strniště. Dopředu zahleděné soustředěné modé oči s jakoby probodávajícím pohldem. Celkové působí trochu nepříjemně a děsivě.
Spoiler:
 


Zbraně, arzenál, brnění:
Meč Eviscerator. Obouruční řetězový meč většinou používaná lovci čordějnic nebo kněžstvem. Velice silný a účinný. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Eviscerator
Las-pistole. Jednoduchá las pustole, kterou Boris používá, než se dostane na dosah meče.
Silový obušek. Jednoduchý, ale pádná zbraň často používána Arbitrátory. Jde však o silovou zbraň, tudíž zbraň, která dokáže být extrémně nebezpečnou. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Power_maul
Bojový nůž. Jednoduchý bojový nůž. Zbraň poslední záchrany.
Boxer. Boris, ho vlastně nepotřebuje. Ale rychleji se sním rozhánějí rvačky mezi gardisty. Navíc proč si ničit klouby.
Carapace armor. Odolná a silná zbroj, používána většinou arbitrátory, ale i gardovými dsůtojníky. Pevné arma-plastové pláty a keramit chráni nositele. Je mnohem odolnejší než flak zbroj, kterou normálně garda nosí. Power armoru se však samozřejmě nevyrovná. Boris vlastní Arbitrátorskou verzi, ovšem nenosí přílbu. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Carapace_armour
Skener. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Scanner
Císařský zákoník, Císařská orlice, Polní lékárna.


Metály:
Armagedonský kříž, Medallion Crimson, Triple Skull, The Imperial Laureate


Postoj k Dohodě a k Císaři:
Boris ctí dohodu, protože jde o rozkaz Císařův. V současnosti jí bere jako věc, která je nutná. Zároveň to bere jako šanci zjistit co nejvíc o cizácích, orcích a dalších oblud s kterými teď musí spolupracovat.
Boris uctívá Císaře. Naprosto, bezmezně a bez váhání. Pokud by od velení dostal na záda atomovou pumu a oni mu řelkli ať jí donese doprostřed ležení nepřítele a tam se odpálí tak to udělá. Každý den se modlí k císaři, stejně jako zpívá litanie naučeného, jeho zesnulým přítelem knězem, aby se k jeho zbraním ani výbavě nedostal chaos a nekoruptoval je.

Jakou máte pověst v táboře (tj životopis na období po vzniku Dohody, viz Situace): Viz. to co řekne admin.


Ohledně toho co je to ono Osvícení. Nevymyslel jsem si to, je to součást světa. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Illuminati v tomhle článku jeto popsáno. Boris samozřejmě není členem organizace Iluminátů, pouze byl osvícen. To znamená, že již nemůže být posednut warpem, necítí ani vábení a ani nemůže být koruptován. To mu dává například imunitu, pro telepatii psykerů. (Ale pokud po něm psyker metne blesk tak ho to zabije stejně)
Spoiler:
 


Naposledy upravil ShotJon dne Thu May 06, 2010 1:52 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Borise Gorn   Wed May 05, 2010 8:18 am

Takže, drobné úpravy: Kapitán je jen jeden a ty to bohužel nejsi. Vyšší důstojník (praporčík, plukovník), ale kapitán je stále ještě Thul.

Pokud chceš být ohebný atlet, nebudeš mít Carapace armor. Vyber si.

Na blízko jsi skutečně velmi silný, ovšem máš trošku problémy s mířením, možná to bude mít něco společného s tržnou ranou na víčku, která ti zabraňuje ostřit jedním okem na větší vzdálenost.

V táboře máš opravdu zajímavou pověst. Gardisté ví, s kým mají tu čest, komisař Toth sem může napsat postoj k tobě, a Gorgutz si z tebe dělá p*del, protože ti už párkrát pláchnul.

Povoleno

A ještě něco: Doufám, že když budeš hrát na tomhle, že budeš mít čas na všechna ostatní forka, která vedeš...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
ShotJon

avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

PříspěvekPředmět: Re: Borise Gorn   Wed May 05, 2010 10:00 am

Mno tako obvykle bývá kapitán nižší hodnost jak plukovník, ale klidně vemu i majora nebo plukovníka. http://wh40k.lexicanum.com/wiki/Imperial_Guard_Hierarchy chtěl jsem kapitána protože kapitán ještě velí bojově, kdežto major a plukovník už velí regimentově.

Ok střelbu beru stejně většinou pálím od boku, na kratší vzdáleností. Pistolí je stejně nějaká ostrostřelba nemožná.

Atletikou jsem myslel spíš vytrvalost, šplh, běhání a podobně. Ne akrobacii. Boris není akrobat.


Na ostatní fórka budu mít zhruba stejěn času jako doteď.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Borise Gorn   Wed May 05, 2010 12:40 pm

Ok, jsi kapitán, díky za hierarchii.

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
ShotJon

avatar

Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

PříspěvekPředmět: Re: Borise Gorn   Thu May 06, 2010 1:52 pm

dodán obrázek
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Borise Gorn   

Návrat nahoru Goto down
 
Borise Gorn
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: