Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zkouška ohněm

Goto down 
+10
Vendetta
Taku3211
morgen
Moonstrider
Tokugawa
Dastack
Sůša jr.
Akihiro
Drix
Phate69
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 6:24 am

Shal'a T'au Tenk

Tenhle nápad už dokonce nějakou dobu existuje. My artefakty každé rasy sbíráme a velmi pečlivě studujeme. Tedy ne my, ale naši vědci z kasty Země. Pochopit jak fungují zbraně císařských bylo velmi snadné, protože nejsou technicky vyspělé. U eldarské technologie ale zůstává mnoho neznámých. Když mám mluvit upřímně, nechápeme ji a rozhodně příliš netoužíme technologii sdílet. Zvlášť s někým, s kým nedávno válčili. Chce to čas a ten vzhledem k rozpínavosti Tyranidů nemáme, řekl jsem trochu smutně a povzdechl si.
Jinak nenechte se zmást Krootským zjevem, byli daleko chytřejší než si myslíte. Třeba srovnávat je s orky by bylo velmi urážející. Lid Krootů si prostě zvolil jiný styl života, který vůbec nevypovídá o jejich mentální vyspělosti.
Návrat nahoru Goto down
morgen




Poèet pøíspìvkù : 14
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 6:40 am

Liderset

pokojně jsem dojedl nevšímající si rozruchu okolo.došel jsem ven k jedné stěně a o tu se opřel jako obvykle.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: RE: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 7:19 am

Orteon

Nečekám na odpověď protože vidím Aeterora jak sedí v koutě. Tady seš ty svině zrádcovská! Dojdu k němu Tohle je rozsudek za to že si zradil mě a naše bratry! rosřílím ho boltrem a směju se u toho jako magor. a máš to ty hajzle jeden! Celej squad raptorů, vemte si zbraně a každej výbušninu! Cejtim v kostech ohňostroj! Odejdu s nimi pryč z kasáren jdu tak ulicema, když vidim vězení a před ním obklíčenýho mariňáka (Hal) a eldara gardistama. Ty svině z gardy si tohle dovolej na Space Marina? Je z úplně jiný chapter a slouží někomu jinému, ale todle ne! Aktivuji jumppack a mí vojáci také. Jumpněte za ně rozsekejte ty gardistický svině na kousíčky! Za letu do nich krosím boltrem a potom přistanu za nějakym kapitánem. Tomu proženu pár ran z boltru hrudníkem, potom tasim meč a ještě než dopadne na zem usekávám mu hlavu. Otočim se naostatní a vidím, že taky splnili úkol na jedničku. Potom kouknu na mariňáka (Hal). Další co chce dát vězňům vycházky? Dovol abych ti udělal cestu. Přidu ke dveřím dám tam výbušninu, nastavim na 30 sekund a zdrhám do bezpečné vzdálenosti. Buga-buga-buga-booom! MUHAHAHAHAHAHAHAHAHA! počkám až se dveře vybombjej a zařvu na raptory Makejte, makejte, makejte vy ho*ada na tom závisej životy! Všechny stráže zabít! Vy dva jdete taky? Kouknu na marína a Eldara.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 7:32 am

pozn. autora: Přeskočím do pozdější části, jen na chvilku, jestli někdo pochopí, že by měl editovat.


Později téhož dne

Otec Dominik

...A proto tyto členy tábora elit odsuzuji k trestu smrti za porušování přísných pravidel daných a přísně udržovaných. Poprava bude vykonána střelou do hlavy, jejich ostatky budou očištěny a vrženy do meziplanetárního prostoru. DOufám, že si z toho ostatní vezmou ponaučení. Komisaři Tothe?

Komisař Toth

Kývl...cigareta dopadla na zem a on ji rozdrtil špičkou boty. Napřáhl ruku a vojáci zamířili. Ti cizáčtí...to bych dokázal pochopit. Ale Císařský Mariňák a Černý rytíř, to je věc, kterou bych nečekal. Zde se ukazuje slabost Císařského vojska. S tímhle nemáme proti Tyranidům sebemenší šanci Ruka volně padla vzduchem a 35 těl padlo jako jeden muž k zemi.

Toto byl jen ukázkový post, co se stane, když budete dělat kraviny. DOufám, že jste to pochopili (Dastack, Taku, Moon a Akihiro).

Tento post ignorujte, byl pouze ukázkový.


Naposledy upravil Phate69 dne Mon May 10, 2010 8:22 am, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 8:02 am

Kira

No neříkám, že jsem je inteligenčně minimálně nesrovnávala, ale spíše nějak více neřešila, spousta věcí je pro nás nových, dlouho jsme byli uzavřeni na svých světech. Naštěstí se nám daří získávat nové informace o jednotlivých rasách poměrně rychle. Docela vás chápu, ale myslím, že by to mohlo být přínosné, tak budeme doufat v jinou dobu kdy nebudou mezirasové předsudky tak silné. Pokud post zůstáva Slyším střelbu, nedaleko od nás To byla střelba? podívám se na Shala Jdu se tam podívat začnu komunikátorem schánět své přátele, zároveň aktivuji Warpový opasek a skočím na ubikaci pro Kopí a druhým skokem co nejblíže k místu kde tuším střelbu.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 8:05 am

Hal


Podívám se na nově příchozího: Pane, měl byste být hrdý na práci pana desátníka a na jeho odvahu. Já pouze chci vědět, z čeho je Jeremiah obviněn a chci s ním mluvit. Pokud se nedá nic dělat, žádám, abych byl kontaktován hned, jak to bude možné.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 8:30 am

Aeteror

Seděl jsem ve svojí ubikaci a už jsem byl relativně v pohodě. Uslyšel jsem křik z venku. Prej kde je ten Aeteror, ach jo, asi mám průšvih Vyšel jsem ven. Tady jsem, veliteli. Já...já jsem měl takovou nějakou krizičku, ale přísahám bohům, že už je to vpohodě, šéfe.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 11:09 am

Jeremiah

podívám se okolo vidím komisaře jak kouří a mám řetězem svázaný ruce a sedim na židli..... ach jo povzdechnu si a zapnu posilovače pohybu tím pádem se zvednu roztrhnu řetěz pak si vezmu zbytek vybavení a pohlédnu na komisaře.... tady sme skončili nasadím si helmu a jdu ven kde uvidím Hala a nějakýho eldara jak na ně míří spousta gardistů.... Taky ste něco udělali? třeba snažili si přidat jídlo v jídelně tady se zavírá za úplný banality.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 12:05 pm

Boris

"Bohužel nevím z čeho je zadržený obviňen, ale musí to být něco závažného, vede-li výslech sám plukovní komisař Toth." řeknu mariňákovi a otočím se na desátníka. "Desátníku, zjistěte z čeho je zadržený obviněn." Rozkážu a kývnu na Ultramariňáka.

Spoiler:
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 12:19 pm

Desátník Režnov

Pane, dovnitř opravdu nikdo nesmí. Nicméně člen kapituly Šedých rytířů je zde za pokus o zabití Kanovnice Elisabeth. Byl chycen při činu osobní stráží Kanovnice a byl sem přenesen dnes, asii před hodinou. Víc vám říci nemohu. Je mi líto. Pokud chcete, dostanete zprávu na základě nahrávky výslechu. Tu samou zprávu můžete dostat i vy, pane... Otočil jsem se i na mariňáka, který vypadal, že už nechce dělat problémy. Lehkým gestem ruky jsem odvolal ostatní stráže, kteří sklopili zbraně a rozešli se po příslušném sektoru. Já dál stál v pozoru a pozoroval kapitána.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 12:25 pm

Hal


Děkuji pane, i vám desátníku, omluvte mé chování, nechtěl jsem dělat problémy. Prosím, až bude vědět podrobnosti a bude možné s ním mluvit, uvědomte mě. Nadiktuji desátníkovi frekvenci svéko komlinku v přilbě, otočím se a odejdu.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 12:39 pm

Boris

"Pohov desátníku, dobrá práce," řeknu vojákovi, tkerý stojí pořád rovný jak prkno. A pak dojdu mariňáka. "Jsem si jistý, že ten problém se určitě vyřeší. Nechce se mi věřit, že by Člen kapituly Adeptus Astartes usiloval o život ctihodné kanovnice." řeknu mu.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: RE: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 12:48 pm

Orteon


Já ti dám v pohodě! Přijdu k němu, chytnu ho powerfiskou za krk, přiškrtim ho a začnu s nim do rytmu mlátit o zeď. Kvůli- tobě- jsme-mohli-bejt-mrtvý,-ty ostudo-chaosu! Ty už nemáš co dělat mezi živejma! Prostřelim mu hlavu boltrem. Tu hlavu(zbytek) urvu a napíchnu si ji na helmu. Otočim se k raptorům Uděláme trénink za táborem, až budete připravený řekněte.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 1:08 pm

Raptor družiny Orteona

EHm, šéfe, neměli bychom ho zakopat? A to rychle? Ještě ho nemají v záznamech, každopádně vaše střelba nejspíš byla slyšet. A z mise se vás vrátilo 11. Jaktože vás je teď jen 10? Ten chlap nemá mozek...
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 4:14 pm

Hal


Já si také nemyslím, že by jí chtěl zabít. Díky za pomoc. Nezajdem na pivo, až budete mít po službě? Připadáte mi jako fajn chlap.
Návrat nahoru Goto down
ShotJon

ShotJon


Poèet pøíspìvkù : 23
Join date : 03. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 4:34 pm

Boris

"Neslyšel jste hlášení? Večer bude pravděodobně noční mise. Nemyslím si, že je čas pít." odpovím mariňákovi. Jít teď na pivo. Velice zodpovědné, vskutku.
Návrat nahoru Goto down
Sůša jr.

Sůša jr.


Poèet pøíspìvkù : 20
Join date : 19. 04. 10
Age : 29
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 5:14 pm

John

Po cca dením polehávání a flákání se na ubikaci mě to přestane bavit a vyjdu ven. První co slyším je strašný řev a pak hned výstřel z Bolteru, ale nejde od cvičiště jde odněkud z naší části tábora. Kterej ***** tady dělá takovej vyrvál!!! rozběhnu se tím směrem odkud byly slyšet zvuky. Jestli je to ten kdo si myslim tak mu nějaký střílení v táboře vytmavim
Návrat nahoru Goto down
Plukovní komisař Toth

Plukovní komisař Toth


Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 5:36 pm

Komisař Toth

Cigareta mi zůstane mezi rty, vytáhnu drobný zápisníček, s umě vyobrazenou císařskou orlicí, a udělám pár tahů perem.

" Chápu to tak že Váš případ předám inkvizitorské kurii. Přeji hezký den."S neměnným výrazem projdu kol rytíře.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 6:42 pm

Takže, kvůli drobným nedorozuměním uvádím vše na pravou míru:
Hal Francis, kapitán Boris, Moonstrider jsou před věznicí, kde sedí spoutaný v řetězech rytíř Jeremiah.

Orteon právě popravil jednoho ze svých lidí a je teď v ubikacích chaosu. Je s nimi i John (Sůša)

Kira a Sha´s jsou v jídelně. Pstatní jsou bůhví kde.

Komisař Toth právě odmítl vyšetřování Jeremiáše a předává ho inkvizičnímu soudu.

Ještě někomu není něco jasné? (Pište do otázek a stížností.)

Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 9:31 pm

Eldran
Rozběhnu se od věznice k ubikacím chaosu.Sakra, co se to děje?
Soustředím se a připravím se vyvolat štít jakmile uvidím nebezpečí.


Naposledy upravil Moonstrider dne Mon May 10, 2010 9:37 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyMon May 10, 2010 9:35 pm

Hal


Uvidím vycházet Jeremiaha. Rozejdu se k němu: Čau, prosim tě, cos dělal, že si v base? Výstřelu si nevšímám, šel od chaosáků.
Návrat nahoru Goto down
Akihiro

Akihiro


Poèet pøíspìvkù : 151
Join date : 25. 04. 10
Age : 29
Location : HB

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: RE: Zkouška ohně   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyTue May 11, 2010 7:47 am

Orteon

Ne, zakopávat ho nemusíte. Dejte ho do nějakýho pytle a vemte ho s sebou jako tréninkového panáka. Pronto! Počkám až splní rozkaz. Fajn, tak jdem. Wilburiusi veď nás.
Návrat nahoru Goto down
http://www.protectors.forumczech.com
Kei




Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 05. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyTue May 11, 2010 2:13 pm

Ludvik Vanhorn

Cesta na planetu je klidna a je přerušovana pouze tichou motlidbou jenž je recitovana jednadvaceti hlasama. Moje mysl je čista a usudek je chladny.PObyt na teto planetě bude těžki ukol ale nesmim sklamat Inkvizitora a samozřejmně tak i Cisaře.Když dokončim modlitbu tak si skontroluji rosarius darovany mi Inkvizitorem a dam si ho pod brněni. Raketoplan hladce přistane v taboře a ja s nechuti vyjdu ven. Jakmile světelne paprsky spadnou na muj obličej tak grimasa odporu zmizi a u rtu se nafoukne bublina žvykačky. S tichym plop splaskne a ja sejdu dolu nasledovan dvacitkou těch nejlepšich ,nesoucich na rameni zlate I. Posunkem přikažu seržantu Severinovi aby zařidil vše potřebne na portu a sam se vydam za velitelem gardy u ktereho se mam nahlasit.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyTue May 11, 2010 9:36 pm

Jeremiah

lidi ten Grey Knight už není odletěl mam novou postavu a ta se teprve tedka zapojí tak to vemte pls na vědomí dík
pokud chcete vědět co mam tak je to pod jménem Dastack-Jeremiah protože ty postavy se jmenujou stejně!!!!!!! tak si prosím pročtěte ať můžu hrát

Děkuji Dastack
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 EmptyTue May 11, 2010 10:46 pm

Ludvik

Velitel seděl v kanceláři a něco sepisoval. Když jsi vešel a nahlásil jméno a hodnost, podal ti mlčky jeden papír, kde jsi měl popis tábora, bezpečnostní informace a číslo ubytování. (Bydlel jsi s Jeremiahem v "chatce").

Jeremiah

Přiletěl jsi posledním transportem, který přistával na planetě. Po chvilce tě také napadlo jít za velitelem kvůli nahlíšení. Ubytovat v chajdě a pak volno.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Sponsored content





Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 4 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zkouška ohněm
Návrat nahoru 
Strana 4 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: