Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Zkouška ohněm

Goto down 
+10
Vendetta
Taku3211
morgen
Moonstrider
Tokugawa
Dastack
Sůša jr.
Akihiro
Drix
Phate69
14 posters
Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
AutorZpráva
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptyThu May 06, 2010 9:51 pm

Kira

Byla bych raději, kdyby nás u toho bylo více, ale nevadí. Osobně si myslím že naše včerejší akce mohla pěkně rychle shořet, když jsme byli prozrazeni dříve, než jsme byli připraveni. Nechci to řešit před tím vaším fráterem, takhle si to vyříkáme my, kterých se to týkalo.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptyThu May 06, 2010 10:18 pm

Shas’la T’au Tenk

Seděl jsem na kraji lůžka, které mi přidělili, a šťoural se v jedné ze svých pistolí. U všeho Zla, zase se zasekla, zaklel jsem a začal zbraň rozebírat. Kdybych měl lepší materiál, střílela by sama. Kdybych měl k dispozici lepší nástroje, byla by to hračka, pomyslel jsem si když se mi podařil odstranit závadu. Vstal jsem, nasadil si helmu a zkontroloval příjem obrazu. Velký batoh s hlavním generátorem, vysílačem a puškou připevněnou na jeho boku jsem nechal na posteli a vyšel ven. Docela se mi tu líbilo, protože si tu nikdo příliš nestrážil majetek a já si mohl brát, co se mi zrovna hodilo. Drobné věci jako malé součásky a nářadí se přeci ztrácí pořád. Také v odpadcích jsem nacházel mnoho pokladů a žasl nad neskutečným plýtváním ostatních ras. Zvlášť lidé se chovali zcela neekonomicky.
Teď jsem se ale potřeboval najíst, nebo spíš doplnit energii, protože označení jídlo je termín značně nadnesený pro to, co tu konzumujeme. Chodil jsem do jídelny vždy brzy než hvězda vyšla, abych se nemusel stýkat s cizáckou chátrou. Proto mě velice překvapilo, že tu bylo vcelku narváno. Sedl jsem si tedy k jednomu ze stolů a sundal si helmu. Bez vizuálních doplňků vypadalo jídlo ještě ubožeji. Snažil jsem se nemyslet na to, co to jím a místo toho jsem sledoval rozhovor Císařského a Eldarky, kteří seděli u stolu hned předemnou.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptyFri May 07, 2010 9:04 am

Jeremiah-stráž Kanovnice

Bohužel, pane, s ní mluvit nemůžete. Je těžce raněná jak fyzicky, tak na duchu. Dnes nedokáže komunikovat. Dál jsem si ho nevšímal a dával pozor na tábor.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptyFri May 07, 2010 3:40 pm

Jeremiah

já s ní nepotřebuju mluvit odpovím a trochu nadhodím batoh abych na něj upozornil jen mám podezření že kanovnice není.... jak bych to řekl.... úplně v pořádku s těmihle slovy vejdu dovnitř.... sundám batoh a vybalím nezbytné věci, kost našeho primarchy atd...... opakuju si rutynně, jakmile to je hotovo tak zavřu dveře a přivážu kanovnici bandážemi k lůžku......
připravím si bol-pistol s trhavymi náboji a power spear (Phate sry že to dopisuju ale ty si mi taky nedal šanci na Rheosu abych se bránil sestrám SRY)
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySat May 08, 2010 7:43 pm

Jeremiah vešel do místnosti, vybalil si a začal se připravovat. Kanovnice vklidu spala. V momentě, kdy vytáhl provaz a měl se Kanovnice dotknout, objevily se mu pod krkem dvě čepele. Ani zkušený voják si nevšimne osobní stráže, která ve svém lehkém, ale velmi dobře maskovacím oblečení připomíná zeď. Z každé strany teď stála jedna a ta vpravo šeptala: COpak copak? Nějaké hrátky s naší představenou?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySat May 08, 2010 7:53 pm

Eldran
Ráno se zvednu(přiletěl jsem v průběhu mise a říkám si, jestli bych se nemohl něco dozvědět.Zajdu do jídelny a tam uvidím Eldarku a mariňáka, jak se potichu baví.Přisednu si a poslouchám.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySat May 08, 2010 8:03 pm

Jeremiah

To vás nemusí zajímat, a teď odejděte. řeknu a narovnám se (bandáž není provaz ale vypadá to jako obvaz)
Doufám že vám nemusím připomínat že cokoli udělám není nikde zaznamenáno ani se nemusím nikomu zodpovídat
pronesu s trochu už naštvaným hlasem Je 7 ráno a já mám práci. A ty co seš támhle v rohu taky padej
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySat May 08, 2010 9:18 pm

Hal


Pokud narážíš na toho Tyranida, co mě přepadl u těch vajec, tak to byl pech, snažil jsem se ho dostat potichu a rychle, ale stihl zařvat. Co si sakra myslí že je? Oni o těch vejcích ani nevěděli, tahle rasa věštců.
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 12:53 pm

Stráž Kanovnice

Co si myslíš, že jsi zač? Samozřejmě, že nás to zajímá, my nikam nejdeme, možná to bude tím, že jsme osobní stráž. Takže pokud nechceš mít prořízlou krční tepnu, tak se ihned sbal a odejdi.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:13 pm

Kira

Máš i nemáš pravdu, to že jsi našel to hnízdo, je každopádně bod k dobru, ale podívej se na sebe. Ne, že by jsi ho pomalu zabil, no možná i pohledem, ty si na něj vytáhneš řetězovej meč a začneš ho porcovat.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:22 pm

Hal


Ty jsi tady ta, která kouká do ,,budoucnosti,, a zabíjíš myšlenkou. Císař mi dal sílu přežít několik tisíc let v bitvách proti desetitisícům nepřátel, nikdy jsem se nesnažil někoho zabít potichu. A už nikdy neurážej můj meč, je jako můj bratr.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:29 pm

Kira

Ale tento tvůj postoj "Já nikdy dřív" byl v tuto chvílí v rozporu s nejvyššími rozkazy, které poslechli všichni, včetně té jednotky orků, kteří se s takovými věcmi jako ticho, moc nezaobírají Tedy ten mariňák mě mírně vytáčí, ještě nejsem uplně odpočinutá a točí se mi z něj hlava podívám se několik centimentů nad jeho levé ucho a prohlásím Máme to dnes ale krásné počasí vrátím pohled na mariňáka a takže, šlo, jak vy říkáte o neuposlechnutí rozkazu.


Naposledy upravil Drix dne Sun May 09, 2010 4:30 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:30 pm

Shas’la T’au Tenk

A pravděpodobně má ten meč i hlubší osobnost než ty, pomyslel jsem si krátce se zasmál, doufaje, že si mě ten člověk nevšímá. Jídlo zdá se ztratilo zcela své kouzlo, ale hádka dvou ras stála za výslech. Zvlášť pokud jsem dobře pochopil situaci.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:36 pm

Hal


Nejednalo se o neuposlechnutí rozkazu. Neuposlechnutí rozkazu je vědomá ignorace nebo jednání v rozporu s vydaným rozkazem.(citace z kodexu Astartes) To, že Tyranid pod čepelí vydá smrtelný výkřik a upozorní na sebe není neuposlechnutí rozkazu. Kdybych ho rozstřílel na mraky, tak bys měla pravdu, čarodějnice.
Návrat nahoru Goto down
Dastack

Dastack


Poèet pøíspìvkù : 75
Join date : 16. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Jeremiah   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 4:46 pm

Jeremiah

podívám se na ty dva a pak si kleknu dobře pokud tady chcete být tak si klekněte taky a začnu odříkávat modlitbu.....
In nomines Emperor......... pak začnu s vyčištěním těla oběti od démonů (tomu oni samozřejmě nerozumí protože je to v jazyce který ovládá jen kapitula 666) přitom se dívám na kanovnici Dufám že v sobě žádného neá nebo jen slabého není přivázaná
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 6:08 pm

Kira

uždíbnu si ze svého jídla No to by mohlo být ještě veselé, kdyby jsi je začal střílet tou Bolterovou pistolí. Ale stále to nic nemění na tom, že jsi použil značně hlasitý a také pomalý, způsob odstranění, rána tvojí rukou by jí poslala do hlubin pekelných, nebo alespoň tím směrem. Naštěstí nedošlo, k větším ztrátám. Osobně myslím, že si to ještě vyposlechneš od někoho dalšího, ale já sem pro verzi "Co se stalo na planětě, to tam taky zůstane".
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 6:12 pm

Jeremiah

Něco tě asi v polovině praštilo do spánku. Když ses probral, byl jsi v cele. Nad tebou stála stráž a tys zjistil, že se nemůžeš hýbat. Po chvíli přišel komisař Imperiální gardy (neznáš ho, nejspíš není z tábora elit).
Co to mělo znamenat?
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 6:39 pm

Hal


Jak myslíš, ovšem chain není pomalá zbran, když i takový rychlíci jako vy jí v mém případě nakonec neunikli. Byla to špatná shoda náhod ale jestli ještě jednou cekneš o neuposlechnutí rozkazu Císaře nebo jeho podřízených, tak tě pošlu do očistce. To je pomalu jako mě označit, že pochybuji o správnosti rozhodnutí svého boha. Radím ti, tady to nedělej, mohlo by to skončit špatně. Dopiji pivo, zvednu se od stolu a vyjdu z jídelny. Mířím rovnou do sekce pro marinu.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 6:44 pm

Kira

Tohle byl pokus o vstřícný krok, abychom to nemuseli řešit na oficiální úrovni, doporučují příště trochu opatrnosti a možná i myslet dřív než tasíš zbraň. Klidně sedím a dojídám No ne že by to dnes bylo, zas nějaké dobré.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 7:06 pm

Bratr Řehoř

Dobré jitro, vojáci. Máme tady další den v tomhle zaplivanym vesmíru. Sluníčko nám svítí, sondážní drojdi zpívají a já zas nemam co k žrádlu. No nic. Všichni z tábora elit buďte připraveni na mimořádnou situaci, která nejspíš nenastane. Pro dnešní den máte volno. Využijte ho k tréninku a ošetření ran ze včerejška. Je mi ctí zde přivítat poslední z lodí, které doletěly. Bitevní sestry, byla pro vás vystavena kaple v severním sektoru vaší části tábora. Kaplan Miserius dnes bude líčit dvaatřicátý zpěv. Pro Orky bylo přivezeno pár fláků pořádnýho masa, tak se nažerte, kluci. Ostatní buďte připraveni podat hlášení o noční misi. Zatím vše, zdar a sílu. Císař vám žehnej.
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 7:11 pm

Shas’la T’au Tenk

Když člověk odešel svým dunivým krokem, otočil jsem se s miskou v ruce k eldarce. Problém? zeptal jsem, jakobych právě přišel a nasadil jsem rybí úsměv.
Proti eldarům jsem nikdy nic neměl. Považoval jsem je za dost inteligentní na to, aby přijali učení Vyššího dobra. I jejich vystupování bylo daleko civilizovanější než u lidí.
Návrat nahoru Goto down
Taku3211

Taku3211


Poèet pøíspìvkù : 181
Join date : 13. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 8:00 pm

Hal


Vejdu na hlavní nádvoří marin části, zastavím nejbliššího marina: Neviděl jsi tady někde Grey Kighta? Jerremiah se jmenuje. Rád bych s ním mluvil.
Návrat nahoru Goto down
Moonstrider

Moonstrider


Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 29

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 8:04 pm

Eldran
Dojím, vyjdu z jídelny a rozhlédnu se okolo, jestli se někde něco neděje.Vidím dva mariňáky, jak se baví, v jednom poznám toho, kterého ta věštkyně napomínala.Zamířím blíž a poslouchám.
Návrat nahoru Goto down
Drix

Drix


Poèet pøíspìvkù : 213
Join date : 12. 04. 10
Age : 36
Location : Brandýs n/L

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 8:13 pm

Kira

Přeji dobré ráno, nemyslím jen jsme si potřebovali něco urovnat. Předpokládám, že jste většinu rozhovoru vyslechl, jen doufám,že tento rozhovor nebudete moc šířit dále. Ne že by šlo o nějaký větší problém, ale nemuselo by to dělat pořádek v řadách mužstva Přívětivě se usměju Měli bychom jít na nástup, za chvíli bude bratr Řehoř mít ranní kázání. Počkám jestli půjde semnou a vyrazíme. Předpokládám, že jste přiletěli mezi posledními? kdyby jste tu byli dříve, jistě by vás vyslali s námi, na tu včerejší akci.
Návrat nahoru Goto down
http://www.tetris.tym.cz
Silence32

Silence32


Poèet pøíspìvkù : 11
Join date : 04. 05. 10

Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 EmptySun May 09, 2010 8:22 pm

Shas'la T'au Tenk

Nepřiletěl jsem s posledními, ale v době, když byla část posádky v terénu. Jsem Shas'la T'au, říkají mi Tenk. Z rozhovoru jsem pochopil, že vy a ten císařský jste do výsadku patřili,
řekl jsem mile. Popravdě řečeno já na kázání nechodím, jsou nudná a stále stejná. Divím se, že kvůli tomu burcují tábor. Mohli by to jednoduše vyslat z nahrávky do komunikačního rozhraní a výsledek by byl stejný. Vy chodíte na proslovy císařských?
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty
PříspěvekPředmět: Re: Zkouška ohněm   Zkouška ohněm - Stránka 2 Empty

Návrat nahoru Goto down
 
Zkouška ohněm
Návrat nahoru 
Strana 2 z 8Jdi na stránku : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Hra-
Přejdi na: