Warhammer 40k forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemLatest imagesHledatRegistracePřihlášení

 

 Wurgoth-Tokugawa

Goto down 
2 posters
AutorZpráva
Tokugawa

Tokugawa


Poèet pøíspìvkù : 6
Join date : 19. 04. 10

Wurgoth-Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Wurgoth-Tokugawa   Wurgoth-Tokugawa EmptySun Apr 25, 2010 10:30 pm

Jméno, příjmení či případný název charakteru: Wurgoth – Spasitel

Rasa: Ork

Hodnost/zaměření: Warlord klanu Green Death

Životopis:
Byl sem nejmladší Warboss klanu „Green Death“ a chtěl sem se stát Warlordem, tak sem se dohodnul s ostatníma Warbossema, že uděláme převrat. Oni souhlasili a dokonce měli v plánu dohodu dodržet a neprásknout mě Warlordovi, protože kvůli tomu, že sem byl tak mladej, si mysleli, že sem i slabej a po převratu mě chtěli taky zabít. Zrovna když sem byl se dvěma Warbossy, Ghulakem a Garnakem v podzemních tunelech a připravovali sme plán na svržení Warlorda, tak na náš klan zaútočily spojený klany Goffs a Snakebites. Výbuchy zasypaly východy z tunelů a když sme se vyhrabali ven, tak už bylo po bitvě. Přežilo jen pár těch nejstarších a nejmladších, co nemohli bojovat a schovali se a s nimi Gretchiny, kteří se ukryli.
Náš klan byl pro ostatní klany sice mrtvej, ale my sme byli tak zoufalí, že sme místo boje začali cestovat z jednoho místa na druhý, aby nás neodhalili. Pomalu, ale opravdu pomal sme se začali zase rozrůstat.
Ale při jednom přesunu na nás zaútočili Tyranidi. Všichni bojeschopný orkové bojovali a Tyranidy sme porazili, ikdyž jich byla velká přesila. Ale Ghulak byl zabit a s ním i většina bojeschopných orků a Garnak přišel o ruku.
Garnak spolu se svojí invalidou a stářím nebyl už pomalu schpnej bojovat a stal se něčim jako stařešinou klanu. Dokonce byl ochotnej i utýct před bojem, jen aby přežil klan. Mě prohlásil Warlordem a dal mi jméno Spasitel. Protože podle něj, sem jedinej, kdo dokáže navrátit náš klan.
Náš klan je nejslabší a nejmenší mezo orky a do té doby, než sme se připojili k dohodě, sme pro ostatní neexistovali. Po tom útoku tyranidů, je nás tak málo, že sem jedinej, kdo se z našeho klanu k dohodě přidal. Klan se usídlil na relativně bezpečný planetě , kde je nebudou ohrožovat tyranidi (alespoň dokud neporazej armádu dohody).

Charakteristika (co má rád, co nemusí, co se mu líbí, povaha apod):

Nejvíc nesnáší klany Gofs a Snakebites, pak tyranidy a pak všecny rasy. Jediný co rád, je jeho klan. Jinak povahou neni zas tak moc jako ostatní orkové, kvůli skoro vymření klanu, si dává větší pozor a neni tolik bezohlednej.

Obrázek, případně popis postavy:
Spoiler:

Zbraně, arzenál, brnění (nechci čísla, zbraně mohou být vymyšlené, ale žádný kraviny):

V levé ruce nosí pořád obrovskou řetězovou sekeru a když jde do bitvy, tak si na pravou ruku přidělá těžkej botler s raketometem (jen dvě malé rakety). Brnění mám to nejlepší, jaký náš klan měl, což neni zrovna nic extra, když nám orkové všechno pořádný vybavení vzali, takže je to jen pár pospojovaných plátů kovu.

Postoj k Dohodě a k Císaři: K dohodě sem se přidal, jen kvůli tomu, abych vybojoval slávu klanu a s tim i místo pro obnovení klanu. Císař mi je úplně volnej.

Jakou máte pověst v táboře (tj životopis na období po vzniku Dohody, viz Situace):
Návrat nahoru Goto down
Phate69
Admin
Phate69


Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

Wurgoth-Tokugawa Empty
PříspěvekPředmět: Re: Wurgoth-Tokugawa   Wurgoth-Tokugawa EmptySun Apr 25, 2010 10:39 pm

Dodatek: V táboře nejsi znám, protože jsi byl prakticky mimo dění a ještě si neudělal nic významného. Jediný, kdo tě zná, je Gorgutz, který si na tebe dává sakra pozor, a orkové, pro které jsi "ten mrňous co si myslí, že nakope Velkýmu orkovi p*del".
Protože je ale orků v táboře málo, berou tě jako vlastního.

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
https://w40k.forumczech.com
 
Wurgoth-Tokugawa
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: