RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Moonstrider

Goto down 
AutorZpráva
Moonstrider

avatar

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 24

PříspěvekPředmět: Moonstrider   Wed Apr 14, 2010 8:26 pm

Jméno:
Pravé jméno neznámé, od svých spolubojovníků v táboře dostal přezdívku Moonstrider-Ten kdo kráčí ve svitu měsíce.Své pravé jméno tají.
Rasa:
Původem a tělesnou schránkou Eldar
Hodnost a zaměření:
Velitel malé části eldarské flotily, konkrétně tzv. Hvězdných pěvců, elitní jednotky která v počtech dosahuje jenom pár desítek eldarů, ale sdružuje eldary s vysokou inteligencí, schopnostech v technice a pokud možno také v psychických silách.Jsou známi tím, že přijdou až v totální nouzi a neodejdou, dokud v okolí zůstávají nějací nepřátelé.

Jeho zaměřením je velká psychická moc.
Životopis:
Narodil se ve zlatém věku Eldarů v kmeni Hvězdných pěvců, který byl znám velkými mentálními schopnostmi.Jako jediný z nich vstoupil do Eldarského vojska a rychle postupoval v hodnostech.Nakonec se dostal na úroveň podobné velkoadmirálovi, díky svým strategickým a taktickým schopnostem.Účastnil se prvních bojů s chaosem, povětšinou úspěšně, ale jak sílilo narušení reality, on slábl.Nakonec v jedné bitvě zkolaboval a už se neprobudil.
Jeho kmen ho vzal k sobě, ale velmi brzy se dostal do válek s chaosem.Když už nebylo jiné možnosti, s pomocí warpu přesunuli celou planetu, ale přesun nikdo nepřežil, kromě jediného.
Probudil se cca tisíc let před uzavřením dohody.Zjistil, že se jeho mysl strašlivě otevřela a zesílila.Bohužel ztratil nad svými schopnostmi kontrolu a zpět ji získává pouze pomalu.Spřátelil se se zvířaty i rostlinami a necelých tisíc let žil s nimi v symbióze.Zapověděl využívání svých schopností jinak, než k jejich obraně.Díky tomu získal silné a rychlé tělo.
Pak na planetu dorazily malé jednotky tyranidů a začaly plenit a masakrovat.On ucítil bolest tvorů a postavil se všem tyranidům sám.První skupiny pobil s pomocí meče a kopí, ale pak začal ztrácet sílu.Ohromná bolest samotného světa rozervala jeho mentální zábrany a všechna jeho síla se uvolnila.Začal žhnout zlatým světlem, až se v něj sám proměnil a s pomocí nově získané síly masakroval tyranidy.Ani jejich silné krunýře nebyly schopny udržet tak koncentrovaný hněv.Síly tyranidů se rozpadly a oni poprvé pocítili strach.Tisíce jich začaly utíkat.Nakonec přišel proti pěvci velitel tyranidů v této oblasti.V tu chvíli přiletěla budoucí jednotka Hvězdných pěvců, protože cítili velkou sílu, která jim prostupovala až morky kostí.Velitel tyranidů pěvce doslova zašplápl.Eldaři na orbitě začali sténat, protože přestali cítit onu sílu, která jim dávala moc starých časů.Pak však ohromný kolos začal plát zlatým světlem.Tyranid se proměnil v prach doslova během vteřin, ale jeho smrtelný řev by byl býval slyšen až na orbitě, kdyby vakuum přenášelo zvuk.
Eldarské vojsko udeřilo na zbylé tyranidy a zničilo je.Pak vzali pěvce z umírající planety a odvezli ho na nynější eldarskou hlavní planetu(samozřejmě tajnou Smile).Tam okamžitě poznali, o koho se jedná a začali se bát jeho moci, té psychické i té mezi lidem.Proto mu věnovali jednotku, která ho zachránila, do velení a odklidili ho.On si to samozřejmě uvědomil, ale vzhledem k jeho povaze se pouze zatvrdil a přísahal, že dokud se mu dotyční neomluví, nepůjde na jejich rozkaz do boje.Celá jednotka s ním souhlasí a půjde za ním i na smrt.Tak vznikla jednotka, která bojuje za eldary, ale ne na jejich příkaz.
Charakteristika:
Zatvrzelý a tvrdohlavý, ale dá se na něj spolehnout, když jde do tuhého.Pomůže čemukoli živému, ale dotyčný o to musí požádat(vyjímku tvoří chaos a tyranidi, oboje nesnáší).
Miluje hvězdy a měsíce.Respektuje odhodlanost a věrnost.Nenávidí zradu a zrádce bez milosti popraví, kdykoli nějakého najde.
Popis postavy, zbraně:
Je okolo 190 centimetrů vysoký.Je obratný a silný, alespoň na svoji rasu, ale jeho tělesná síla pochází jen z nuceného tréninku při exilu na planetě, nikdy ji nijak cíleně necvičil, a proto ji také moc často nepoužívá, ale když už musí bojovat nablízko, nebojí se a výzvu přijme s radostí.
Jeho výbava je vylepšena drahokamy, ve kterých jsou duše prakticky celého klanu.Má jich několik a dodávají mu mentální iopory a pomáhají mu zvládat jeho navracející se síly.
Je vybaven vysokou helmou s velkou, zlatým světlem plápolající kovovou hvězdou.Tato helma je v plném světlě opravdu úctyhodná a způsobuje, že se menší tyranidi raději drží dál.Navíc, pokud použije celou svou mysl(nemůže v té chvíli nic dělat) dokáže ohýbat světlo v určitém prostoru, takže ho učiní neviditelným.Může takto zneviditelnit hned několik mužů kteří pak mohou skrytě operovat, ale prozatím to moc dlouho nevydrží.Helma má ve hvězde zasazen jeden z diamantů.
Nemá brnění, pouze dlouhý spínací plášť, který je držen pásem, v kterém je zasazen druhý drahokam.
Třetí drahokam je zasazen v jedné botě.
Poslední, pátý(stejně jako čtvrtý), nosí v náramku na ruce.
Nablízko používá dlouhý úzký meč, ale spíše jen symbolicky jako podpora psychických schopností.
Schopnosti:
Jeho schopnosti jsou značné, ale omezené, s jedinou vyjímkou.
Tou je tato schopnost:1)Ovládání vlastní mysli-Dovoluje udeřit na mysl protivníka a paralyzovat ho, možná dokonce ovládnout, dokáže zvýšit přesvědčovací schopnost a zlepšit morálku spojenců.Může také hýbat menšími předměty.
Zbylé schopnosti jsou omezené.Jedno použití-Jeden drahokam vybitý.Schopnosti, ke kterým jsou využity drahokamy:1)Nejmocnější schopnost-Záře duší-Pěvěc umožní průchod hněvu předků přes své tělo, což ho celého promění na zlaté plameny a umožní mu snadno zničit i nejsilnější protivníky.Tuto schopnost ale lze použít jen za předpokladu, že pak už se nezmůže na žádnou jinou do konce mise.
2)Otevření warpové brány- Otevře warpovou bránu na vzdálenost několika kilometrů s možností přesunu libovolného počtu osob.Zhroutí se však během minuty.
3)Kontrola myšlenek-Umožňuje nasazení noční můry nebo určitých představ do myslí protivníků(i ve velkém počtu), které je buď paralyzují nebo lze s jejich pomocí donutit například vojáky obrátit se proti vlastním pánům.
4)Úder duší-Podobné první schopnosti, ale pouze jediný úder.

K tomu ovládá bez limitu schopnost telekineze a telepatie, ale jejich síla je omezena počtem aktivních drahokamů.
Má vlohy pro šermování a pro boj kopím, na dálku toho moc nesvede, ale dovede ovládat jakékoli vozidlo nebo loď.
Postoj k Dohodě a k Císaři:
Nepokládá dohodu za dobrý nápad.K císaři má úctu.
Historie po dohodě:
Vzhledem ke své zatvrzelosti a tvrdohlavosti by byl neoblíbený, ale pro jeho schopnosti k němu všichni chovají úctu.V jedné bitvě skupina vojáků zradila a přidala se k nepříteli.Bez milosti je pobil.Od té doby ho většina pěšáků ve vojsku poslouchá.

P.S.
Omlouvám se za délku, já prostě nedovedu psát stručně a bez detailů.Vše musím mít promyšleno do základů.


Naposledy upravil Moonstrider dne Tue Apr 20, 2010 7:46 pm, celkově upraveno 9 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Moonstrider

avatar

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Moonstrider   Wed Apr 14, 2010 9:00 pm

P.P.S.
Jestli je to moc troufalé, pak se omlouvám, tohle dělám poprvé a o světě warhammeru toho moc nevím...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Moonstrider   Wed Apr 14, 2010 9:03 pm

Délka je v pohodě. Ale odentrovávej odstavce a dělej mezery mezi jednotlivými kapitolami (mezi životopisem a charakterem apod.)

A teď dodatek:
Zaprvé: Císař neprosí, Císař si bere
Zadruhé: Vyber si: Buď máš ohromnou psychickou moc, nebo štíty a vysávání života pomocí drahokamů. Nechci být nějaký detailista, tyranidů bude spousty a budou to silní nepřátelé. Ale takovou über jednotku by asi nedali ;-)

Takže pro tebe mám kompromis: Tvůj meč na vysávání ti zůstane s tím, že pokud se napoprvé do protivníka netrefíš, ztratí instant kill schopnost. A k těm rubínům: Budeš mít pět stoprocentních vykrytí zásahu, při každím vykrytí (platí na celé tělo) ti praskne jeden rubín, obnovit je můžeš pomocí psychiky, trvá to půl hodiny a musíš být v klidu. Helma jako bonus.

Nebo Kouzla a psychickou moc, kterou jsi napsal s tím, že se ti při tom rubíny vybíjí a praskají podobně jako u štítu (po několika kouzlech jeden). Helma jako bonus.

Zkus to editnout, prosím. Zatím nepovoluji.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
Moonstrider

avatar

Poèet pøíspìvkù : 111
Join date : 14. 04. 10
Age : 24

PříspěvekPředmět: Re: Moonstrider   Wed Apr 14, 2010 9:21 pm

Doufám že už to bude v pořádku, vzhledem k přílišným nárokům se musím ospravedlnit, že jsem ve warhammeru teprve nováčkem.
Doufám že jsem našel vše, vybral jsem si schopnosti, jako zbraň jsem si nechal normální meč.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Moonstrider   Wed Apr 14, 2010 10:11 pm

Ještě Warpová brána se zhroutí po minutě ale ty s ní. Přeci jen otevřít warp na několik kilometrů nedělá člověk třikrát za den, že ano.
A helma zneviditelní maximálně skupinu pěti lidí plus tebe.

A neomlouvej se sakra. Každý byl někdy nováčkem. Dokonce i já se cítím nováčkem. Je tu hodně věcí, které mám špatně. A od toho jsem přece tady, abych ti trošku srazil schopnosti, no ne? ;-) Tak se dobře bav.

Povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
Sponsored content
PříspěvekPředmět: Re: Moonstrider   

Návrat nahoru Goto down
 
Moonstrider
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: