RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Plukovní komisař Toth

Goto down 
AutorZpráva
Plukovní komisař Toth

avatar

Poèet pøíspìvkù : 8
Join date : 13. 04. 10

PříspěvekPředmět: Plukovní komisař Toth   Tue Apr 13, 2010 10:19 pm

" Vy jste nechal popravit celou rotu našich mužů?"
" O tom nic nevím pane, rozkaz zněl popravit rotu zrádců."Rasa - člověk/plukovní komisař

Životopis:

Pokaždé, když sleduji vlnu vojáků, řítící se jako příval smrti přes sutiny a zátarasy nepřátel, hřeje mě na srdci vědomí že nikdo z nich nezaváhá, nikdo se neotočí, poběží kupředu tak dlouho dokud neřeknu stát. Ne, oni neběží smrti vstříc, oni před ní prchají... a já mám rychlý krok.

Po ukončení komisariátu nastoupil jako dozorčí pro kázeň na Armageddonu, kde pochytil od komisaře Yarika dost zkušeností, aby pochopil jak má komisař fungovat. Kromě proslovů a naučených dogmatyckých frází je třeba vojáky zastrašit, nebo povzbudit podle jejich myšlení v dané chvíli a je to třeba udělat o to intenzivněji, čím více jsou naplněni strachem, či odvahou. Nemusí být psyker na to, aby poznal který z mužů má v kalhotách a který by nejradši rval srdce z hrudi nepřátel, nejlépe ještě bijící.
Jeho kariérní postup byl rychlý, dá se říct, neuvěřitelný, přesto se dokázal po pár bitvách přesunout k byrokratickému stolu na štábu flotily, kde získal hodnost komisaře pluku, čehož začal využívat. (Říká se že nikdo nepodepsal více rozkazů k exekuci pro jediný regiment během jednoho dne než Toth.)
Nesnáší zbabělce, jak je patrno, nebo spíš nesnáší když někdo nedokáže zakrýt strach, tím hůř snažíli se bláhově o své starosti podělit s ostatními. Je to chladný kalkulátor s lidskými životy, bitva není krev, střepiny a blastery, bitva je stroj, ve kterém má každé kolečko svoji úlohu a může chodit jen a tehdy, když se točí jak má. Jeho postoj k cizákům můžeme nazvat... vražedný, představa spolupráce s kýmkoliv kdo neuznává Císaře jako otce veškerenstva, se mu příčí. Kdo ví jestli z vlastního přesvědčení nebo z nařízení komisařské brožurky 254 C § 4.

Výstroj a výzbroj:

Kromě tradiční komisařské uniformy, je Toth milovníkem bolterové pistole, kterou sice unese s menší námahou, ale i tak jí rád používá k popravě jednotlivých osob. Dle jeho mínění není lepší efekt než když se hlava vašeho kamaráda rozlítne na všechny strany, nejlépe ještě na vás samotné.
A nezapomeňme na energočepel, která je zvláštní tím, oproti jiným podobným zbraním, že mu ji podepsal sám Yarik během služby na Armageddonu.

Postoj k dohodě: Viz. životopis

Pověst :


" Už si slyšel.. psss Toth jde."


Stačí? Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Re: Plukovní komisař Toth   Tue Apr 13, 2010 10:37 pm

Dodatek:

Máš pověst toho nejpřísnějšího a nejosamocenějšího muže z celých šedesáti miliard obyvatel planety. I toho nejproradnějšího, nejprohnanějšího či nejhnusnějšího démona má přece jen někdo rád. Najít člověka, který tohle dokáže říct o tobě by trvalo mnoho let. Jako komisař Toth máš u Imperiální gardy respekt nejvyššího kalibru, ba, i sestry a mariňáci už slyšeli tvé jméno a povídá se, že když ho vysloví třikrát za sebou, jejich jednotka příští den zemře. Uprostřed tábora za doprovodu polosvěšených praporů. Nadruhou stranu díky tvé tvrdé ruce máš prakticky volnou ruku a Císař si tě váží. Pokud zažádáš o podporu, je vždy ihned umístěna na jedno z předních míst debaty.
Co se týče ostatních ras, jediný, kdo z tebe opravdu nemá strach jsou Orkové, nekronům jsi ukradený a Chaos tebou pohrdá přinejmenším tak jako ty jím.
Rada do života: Drž se se svými vojáky, nebo lépe. Obklop se jimi ze všech stran tak, aby mezi nimi neprošla kulka, která nutně nemusí být nepřátelská.

Povoleno. Ale budeš to mít těžký Smile
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Plukovní komisař Toth
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Charaktery-
Přejdi na: