RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Vozidla a technika cizích legií

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Vozidla a technika cizích legií   Mon Apr 12, 2010 7:11 pm

Nekroni:

Nekroni prakticky nemají vozidla. Všehcno jsou to "živí" válečníci. Co by se dalo počítat jako vozidlo je Hrobkový pavouk a Destroyer. Jejich zbraně jsou velmi přesné a velmi silné, naproti tomu kvalita brnění je velmi nízká a tito válečníci nejsou schopni přímé regenerace ze smrti.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Nekroni k transportu používají ohromnou budovu s kapacitou až tisíc vojáků zvanou monolit. Tyto obrovské pevnosti se sunou po orbitu až na dané místo a tam se jako déšť meteoritu snesou na povrch a vystoupí z nich nekronští vojáci. Jejich přesun ale trvá velmi dlouho a loď je dobře napadnutelná. V momentě usednutí na povrch je prakticky nezničitelná. Její obranný i zbraňový systém je na velmi vysoké úrovni.

Spoiler:
 

Tau

Oproti Nekronům jsou Tau velmi silní co se týče technologie. Krizové obleky, které samy dokážou rozmetat nepřátele na kousíčky nejsou jediné, co může nahnat hrůzu. Stroje Tau mají zabudované drony, které poskytují štít a tím také vysokou vitalitou na bojišti. Ovšem Dohoda nastala velmi rychle a proto se vyrábí jen dva typy vozidel na její straně, a to:

Kladivoun:

Velmi slabě opancéřované, avšak silně zaštítěné vznášedlo, které má na střeše dělo s roadiusem 360 stupňů a průrazem pancíře. Díky tomu je schopno ve dvou až třech výstřelech prorazit pancéř Baneblada. Jejich nevýhodou je štítová drona, která je celkem špatně umístěna a dá se lehko sestřelit čímkoli na materiální bázi. Ovšem jako vznášedlo se zdrcující rychlostí až 100km/h se Kladivoun řadí mezi stíhací zdrcující vozidla.

Spoiler:
 

SkyRay:

Raketometná plošina s kulomety je dalším podpůrným vozidlem z řad Dohody. Je lépe obrněná než kladivoun, ale kvůli vzdálenosti, na kterou střílí nemá štítové drony. Tak je celkem dobře zranitelná. Její rakety, kterýma zasype nepřítele ale udělají velmi vážné ztráty v jeho řadách.

Spoiler:
 

Eldaři

Eldaři narozdíl od jejich temných bratránků překousli svou pýchu a propůjčili Impériu Člověka svou technologii. Netvrdím že všechnu. Ale brány rozmístěné na různých měsících jsou velmi užitečné, protože zakrývají magnetické pole kolem planetky a ohýbají světlo a tím pádem se zdá nepřátelům neviditelná. Tak dokázali Eldaři zneviditelnit celý jeden planetární systém, ve kterém se právě nacházíme. Jejich technologii je tudíž učiněno za dost. A přece věnovali armádě Dohody vzácné vznášedlo s Rubínovým dělem.

Plamenný rubín: Elití vznášedlo Eldarů. Jeho síla je skoro neuvěřitelná, co se týče jeho hlavního děla. Prorazí jakékoli pancéřování nebo zeď. Ovšem dělo je to jediné co má. Přesouvá se rychle, ale jeho pancéřování je pouze standartní, možná lehce vyztužené. Eldaři uzavřeli s Císařem dohodu, že jejich vozidla budou použita až na obranu hlavního sídla.

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Vozidla a technika cizích legií
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Vybavení, vozidla apod-
Přejdi na: