RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Technická podpora Lidského Imperia

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Technická podpora Lidského Imperia   Mon Apr 12, 2010 4:06 pm

Ač nemá Imperium zrovna nejpokročilejší technologii, co se týče vozidel, zbraní a podobně, ocelárny na nějkolika planetárních sektorech umožňují Císařovým technikům budovat ohromná děla a opancéřované tanky ve velkém. Jejich kvalita se stejně jako u lidských vojáků vyrovnává kvantitou.

Sentinel:

Toto rychlé dvounohé útočné vozidlo se skvěle uplatňuje v neschůdných terénech a úzkých uličkách, kde probíhá rychlostí v přepočtu až 80km/h. Má několik zbraňových systémů, z nichž za hlavní můžeme počítat dva laserové kanony pod kokpitem. Jeho nevýhodou je lehké pancéřování, vysoká poruchovost, nestabilita a malý prostor pro jednotku, vejdou se do něj pouze 2 vojáci.

Spoiler:
 

Basillisk- Bazilišek:

Tohle orhomné dělo je chloubou impéria. Jeho dostřel je ohromující a jeho síla ničivá. Přes svou ultimátnost je velmi rozšířený, na druhou stranu velmi lehko rozbitelný, či otočen na druhou stranu. Proto při ústupu Imperiální gardisté bazilišky rozbíjejí, aby nemohly být použity proti nim.

Spoiler:
 

Hellhound/Rhino:

Plamenometný transportér. Vyjíždí jako první a vrací se jako poslední. Slouží k ničení pěchoty stejně tak dobře jako k transportu vojáků. Kvůli nádržím na napalm, kterou vozí je ale velmi zranitelný a s ním i celá posádka vevnitř. Nádrže se ale dají odendat a díky tomu může jet po terénu až 60km/h. Je velmi dobrý pro bojové přesuny. K němu patří i Rhino bitevních sester, který místo plamenometů obdržel megafony a chvalozpěvy, čímž zvyšuje morálku na bojišti, případně udává rozkazy.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Landrider:

Ohromná pojízdná pevnost. Uveze několik desítek vojáků a jeho pancíř je jen těžko poškoditelný. Má ohromný arzenál a palebné pole zabírá celých 360 stupňů. Hlavní palebnou silou jsou laserová děla, vedlejší pak normální kovové projektily. Proti pěchotě naprosto zničující. Proti vozidlům se udrží. Jeho výroba je velmi drahá, takže je nasazován jen s nejvyšší opatrností nebo do největších bojů.

Spoiler:
 

Baneblade:

Největší tank v dějinách lidstva. Samotný Císař je na něj hrdý. Tohle monstrum s neuvěřitelnou palebnou silou v hlavním děle a několika laseromety po stranách je tvrdým oříškem pro jakéhokoliv nepřítele. Jeho pancéřování je neuvěřitelně silné a posádka v něm léta cvičená. Oproti tomu je tento tank neuvěřitelně pomalý a zezadu zranitelný. Jeho stavba přijde na velmi mnoho a proto jich nemá Imperium zrovna moc. Z bitev Dohody jich zbylo už jen 10. Vyrábí se další, ale na jiných planetách a jejich výroba i transport přes nepřátelské území jsou tak nebezpečné, že dorazí jeden za měsíc a to opravdu nestačí.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Exorcista:

Inkviziční vozidlo na podporu v bitvě. Má asi o polovinu menší dostřel než bazilišek ale o to větší rozptyl. Narozdíl od baziliška totiž vystřelí osm raket najednou v konečné vzdálenosti asi pět metrů od sebe. Nabíjí se o něco pomaleji než bazilišek, ale jeho zabudovaný mechanismus nabíjí pomocí elektronických zásobníků, tudíž nejsou potřeba lidé k jeho obsluze, pouze střelec.

Spoiler:
 

Dreadnought/Kajícnice:

Přemýšlel jsem, kam dát tyhle dvě "vozidla". Nakonec jsem usoudil, že slouží jako obrněná složka Imperia a proto budou ve vozidlech. Nicméně Dreadnought je velká kovová skořápka, ve které je mozek zemřelého mariňáka, který se podařilo udržet při smyslech. Dreadnoughti pořádají dokonce každoroční sezení, na kterém si vypráví sáhodlouhé básně o jejich bojích. Jsou to kráčející myslící vozidla plně podporující první linie. Na jejich levé paži řetězový kulomet, na pravé elektronická pěst schopna přerazit páteř jedním zmáčknutím nebo rozdrtit tank pár ranami.
Jejich sestry v boji- Kajícnice- Jsou spíše zaměřeny na bližší vzdálenost. Jejich řidičky se doébrovolně vzdaly jakékoli svobody a nechaly se zatavit do útrob tohoto pětimetrového monstra s plamenometem v jedné a rotomečem v druhé ruce.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Valkýra:
Letecká podpora imperia má v těchto bojích vysoké zastoupení. Valkýry se dají rychle předělat ze stíhacích letounů na bombardéry či výsadkové moduly (což ale Mariňáci nevyužívají, jelikož jsou vysazováni přímo z orbitu). Díky této vysoké rozmanitosti využití jsou Valkýry velkým přínosem do imperiální armády.

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Technická podpora Lidského Imperia
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Vybavení, vozidla apod-
Přejdi na: