RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Síly Chaosu

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Síly Chaosu   Mon Apr 12, 2010 1:36 pm

Síly Chaosu jsou velmi odhodlaným nepřítelem Impéria.V minulosti byli odděleny od lidských světů zákony vesmíru. To se změnilo s narozením nejmladšího Chaosího boha Slaaneshe. S nástupem boha potěšní se utvořila mezidimenzionální anomálie nazvaná Oko Teroru. Portál k snadnějšímu ovládnutí lidstva byl otevřen.

Když Chaos ovládl Warmastera Horuse, málem zničil Imperátora i Impérium které vytvořil.Zrádcovské legie mohly být nalezeny všude po vesmíru jak pořádají nájezdy na planety a kolonie.Občas se obrovská armáda Chaosu utká s Imperiálními armádami ale je tady i pár dobře organizovaných Zrádcovských legií Space mariňáků.Možná je to kvůli rozdílům mezi samotnými bohy ,možná je to prostě povaha chaosu.

Khorne-Bůh boje a krve Pán války a boje,Khorne je nejmocnější ze všech Chaosích bohů.Má rád bojovníky kteří se do boje vrhají s nasazením a zuřivostí naopak nesnáší ty kteří bojují jen pro potěšení.Jeho vyvolená legie jsou {World Eaters}.

Tzeentch-Vládce osudu Tento bůh je mistr všeho magického.Jeho služebníci jsou čarodějové a kouzelníci.Má rád ty kteří jsou prohnaní a dovedou ovládat ostatní, ty kteří dovedou dosáhnout svých cílu bez použití brutální síly.

Nurgle-Pán hniloby Lákán rozkladem a úpadkem,Nurgle je bůh všech hnijících a umírajících.Je odpovědný za většinu morů a nemocí známého vesmíru.Má rád ty kteří jsou zdeformováni a zohaveni z nemocí a hnití.Jeho vyvolená legie je {Death Guard}.

Slaanesh-Princ Chaosu-Pán potěšení Nejmladší z Chaosích bohů,Slaanesh je nejkrásnější a nejvtíravější.Není tak mocný jako ostatní bozi ale zaslouží si stejný respekt.Dovede najít krásu a potěšení na jakémkoli místě a jeho služebnící bývají šílení a zvrhlí.

Tři ze čtyř těchto Bohů nakonec promluvili kladně k Císařově prosbě a přidali se na stranu dobra. Jejich boj s Císařem bude pokračovat, až rozdrtí poslední Tyranidské síly. Jediný, kdo nepřistoupil na Dohodu byl Khorne. Jeho služebníci patří k těm nejhorším a přísahali zkázu jak Císaři, tak zrádcům, kteří se přidali na jeho stranu. Pokud se máme bát ještě někoho jiného, než Tyranidů, jsou to právě Khornovi služebníci. Jejich berserkři budou stále podnikat nájezdy na Císařské základny démoni budou i nadále rozsévat strach do duší vojáků Dohody.

Shrnutí: Tito zatracení bojovníci zavrhli technologii a vrátili se ke starým dobrým okultním vědám. Jejich brnění nejsou silná, snad jen pokud se jedná o mariňáky, zato vládnou démonickou silou a černou magií, z níž se dělá špatně i Temným Eldarům. Jejich sílu, se kterou válcovali a vykořisťovali jiné planety, v boji jistě pocítíte.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Síly Chaosu
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Rasy-
Přejdi na: