RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Temní Eldaři

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Temní Eldaři   Mon Apr 12, 2010 12:49 pm

Jedna z nejobávanějších armád ve vesmíru, Dark Eldaři útočí s bleskovou rychlostí. Jsou rychlí, prohnaní a krutí. Tito piráti jsou obklopeni tajemstvím. Jejich útok je téměř vždy smrtelný a když není, tak je ještě horší. Dark Eldaři berou zajatce jen, aby měli oběti pro své zvrhlé experimenty. Na ty, kdo měli takovou smůlu, že přežili úvodní útok, čeká neskutečné utrpení.

I když sami sebe berou jako protiklady Eldarů, mnoho Eldarů si myslí, že opak je pravdou. Myslí si, že jsou to ti Eldaři, kteří byli slabí na duchu a vědomí a proto se do jejich duší dostal Chaos. Teď, když jsou zkorumpováni Chaosem už pro ně není žádné odpuštění. Mezi normálními Eldary a Dark Eldary vládne intenzivní rivalita. Když ale Císař obvolával národy galaxie k Dohodě, byli Temní Eldaři, respektive jejich zlomková část, ochotni uplatnit svou krvežíznivost a válečné šílenství na bojišti. Za to požadovali od Císaře planetu Monda II, nejlidnatější planetu v Imperiu. Císař po velmi zdlouhavých úvahách souhlasil a tím odsoudil k záhubě 14 miliard lidí. Jejich smrt však zaručuje plnou loajalitu Temných Eldarů, kteří budou v boji těmi nejkrvavějšími bojovníky.

O Dark Eldarech toho není moc známo, zpravidla kvůli tomu, že na bojišti po jejich útoku jen zřídkakdy zůstane někdo, kdo přežil. Jen někdy se stane, že se někomu podaří ukrýt nebo utéct a ten většinou zešílí z toho, co viděl nebo z bezpočtu otravných látek, které Dark Eldaři používají na čepele svých zbraní. To zajistí, že i když zasažený nezemře ihned, stejně časem zemře.

Shrnutí: Temní Eldaři se zrodili pro boj a v boji také zemřou. Jejich zbraně jako by samy vyhledávaly smrt a jejich čepele prořezávají vojska nepřátel jako horký nůž máslo. Jsou mrštní, rychlí a nevypočítaví. Po dohodě s Císařem v jejich řadách ale nenajdete jediného zrádce. Jejich technologie je slabá, ale jejich oddělení přes biochemii nemá v celé galaxii konkurenci.

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Temní Eldaři
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Rasy-
Přejdi na: