RPG forum situované do atmosféry Warhammeru 40 000
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Eldaři a jejich Věštci

Goto down 
AutorZpráva
Phate69
Admin
avatar

Poèet pøíspìvkù : 245
Join date : 09. 04. 10

PříspěvekPředmět: Eldaři a jejich Věštci   Mon Apr 12, 2010 11:38 am

Eldaři jsou dávnou vysoce psychickou rasou.Nadřazeni všem ostatní rasám v téměř každém směru,kdysi vládli vesmíru.V těch časech bylo lidstvo jednou z mnoha skupin mezi stovkami necivilizovaných světů.Přesvědčeni o nekonečnosti jejich psychických schopností ,začali Eldaři podléhat nespočtu potěšení plynoucích z jejich moci a touze po naprostém osvícení.Byla to neopatrnost která vedla k pádu a téměř tuto rasu zničila.

Před deseti tisíci lety se něco změnilo v hyperprostoru.I když Eldaři pravidelně kontrolovali stav hyperprostoru,pozdě zjistili že byli moc uzavření do sebe.Jistě,bylo zde pár Farseerů kteří se pokoušeli varovat vládnoucí kasty několika Craftworldů.Ale to nestačilo.Díky strašlivému množství silných emocí vydávaných všemi Eldary se v hyperprostoru začalo něco rodit.Jak to rostlo ,bariéry mezi naším světem a hyperprostorem se začaly bortit.Nakonec se v prostoru vytvořila obrovská hyperprostorová anomálie a Slaanesh,Pán potěšení se narodil.Zmatek a chaos začal požírat všechno v jeho cestě...měsíce,craftworldy,planety,hvězdy...
Portál se stabilizoval.Jeho růst se zpomalil a síly Chaosu začali dobývat známý vesmír.Výprava zničila eldarské světy.Eldaři kterým se povedlo utéct byli roztroušeni po celém vesmíru.Mnoho z nich uteklo ze svých Craftworldů na na divoké,necivilizované světy.Tito ztracení Eldaři jsou nadále známí jako Exoditi.

Z kdysi mocné a prosperující civilizace Eldarů dnes zbyla jen malá skupina přeživších.Farseeři vidí daleko do budoucnosti a vše co zatím vidí je porážka.Není neobvyklé vidět jak Eldaři válčí po boku ostatních rasa aby manipulovali s osudy ostatních protože ví ,že to drasticky ovlivní jejich vlastní osud.

Eldaři mají jedny z nejpokročilejších technologií vůbec.Přestože je jich málo,jejich vojáci jsou vysoce specializovaní.Za posledních 10 000 let je lidstvo potkalo ve skoro každém větším konfliktu.Bohužel,tito psychičtí válečnící zůstávají tajemstvím pro všechny neeldaří rasy.

Po pádu se Eldaři roztrousili po celém vesmíru.Žijí na obrovských uměle vybudovaných planetách zvaných Craftworldy.Tyto lodě,větši než menší planety jsou založeny čistě na psychických silách svých obyvatel. Jejich "bohem" je Avatar- humanoidní ztělesnění bitvy. Mocný válečník rozsévající zkázu za spravedlnost Eldarských národů.

Eldaři jako první pochopili díky věštcům hrozbu Tyranidů a tak se jako první přidali k Císařově Dohodě a přiměli své krvelačné bratránky, aby učinili totéž. Císař byl tak potěšen támto výsledkem, že slíbil vybudování jednoho galaktického bloku pouze pro planety Eldarů.

Shrnutí: Eldaři jsou velmi silná psychicky založená stvoření, dokážou zmást či usmrtit mnoho nepřátel pouhou myšlenkou. Jejich brnění se dá lehko prorazit, ale trefit Eldara je něco, co se nestává zrovna dvakrát za život.

Spoiler:
 

Spoiler:
 

Spoiler:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://w40k.forumczech.com
 
Eldaři a jejich Věštci
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Warhammer 40k forum :: RPG hra :: Rasy-
Přejdi na: